Strona 6 z 52 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 518
Like Tree210Lubią to

Wątek: Nowy wątek- nowa ja :)

Awatar Karinabe
    Karinabe jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Nowy wątek- nowa ja :)

Monia chyba bym się pod tą kołderką ugotowala...U nas jest dzisiaj parada kwiatowa o 14.30.jak się lepiej poczuje to pójdę A jak nie to cała rodzina beze mnie pójdzie.W sumie co roku to samo więc żałować nie będę.
    Ciekawa jestem jak długo będziemy mieć ciche dni....
    Ja byłam wczoraj na spacerku i w Kościele z dzieciaczkami to dzisiaj nie idziemy.Chyba bym w tym goracu nie wytrzymała.niby zapowiadają przelotne opady Ale wczoraj też miały być A był skwar....
    majacyr lubi to.

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Dziewczyny postanowiłam zrobić sobie deser ala bita śmietana z owocami z mleka kokosowego.
    Szkoda,że nie wpadłam na pomysł wcześniej aby przeczytać na opakowaniu ile to mleko kokosowe zawiera kokosu.
    Aby taki deser powstał musi być co najmniej 80% kokosu- tam było zaledwie 65% i oczywiście nie wyszło.
    Mam kolejne mleczko kokosowe o 90% zawartości kokosu i już chłodzi się w lodówce.Mleko musi być dobrze schłodzone i ubija się tylko tą stałą część mleka która wygląda trochę jak twarożek. W mleku 65% było faktycznie mleko bo wszystko było płynne co wzbudziło moje podejrzenia
    do 17-ej jeszcze trochę czasu,tamto mleczko wykorzystam do smakowej kawki etc....chyba,że znacie jakieś fajne przepisy co można zrobić z mlekiem kokosowym

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Moja znajoma zalewa wodą płatki kokosowe, no i podobno ma mleko, wykorzystuje to do jakiś deserów, ale musiałabym podpytać.
    Miłego wieczoru
    Karinabe lubi to.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Cytat Zamieszczone przez Karinabe Zobacz posta
    chyba,że znacie jakieś fajne przepisy co można zrobić z mlekiem kokosowym
    do kurczaka fajnie pasduje w jakichś tajskich dankach ale sama nie robiłam

pozytywnego dnia

ps dzięki za baty
    Karinabe lubi to.

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Hehe.polecam się na przyszłość .idę zaraz do szkoły z dzieciaczkami poznać się z nową panią.w czwartek już szkoła ☺

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Dziewczyny przez te zatoki straciłam smak. nie wiem co piję ani co jem - tak więc nie solę i nie słodzę miodem ani słodzikiem
    Co do makaronu z mąki konjak to go oczywiście wypróbowałam wczoraj na obiad...powiem tak...po otwarciu torebki zapach był nieprzyjemny- jeszcze miałam węch hihihi.Po wypłukaniu go pod wodą bieżącą - bo tak było w instrukcji zapach się częściowo ulotnił.
    zjadłam go jako dodatek do udka gotowanego z warzywami i taki był al dente.Ciężko powiedzieć co w smaku przypomina, bo raczej jest bez smaku-ale te 20dag daje poczucie sytości i tylko 18kcal- nie ma prawie żadnych wartości odżywczych-a szkoda.
    Jeżeli jednak czujesz się głodna a nie chcesz przekroczyć progu kalorii to jak najbardziej polecam.Na co dzień raczej bym go nie jadła.Lubię makaron razowy i kasze wszelkiego rodzaju.
    Mam kilka opakowań tego makaronu,bo pewnie nie raz posłuży mi jako dodatek niskokaloryczny do dania- nawet do jakiejś ciekawej sałatki z makaronu.
    Ja dzisiaj znowu nie mam apetytu ,normalnie zmuszam się do jedzenia- to powinna słyszeć moja mamusia pewnie parsknęłaby śmiechem ....
    Generalnie jem ciągle zdrowo i staram się nie jeść mniej ,chociaż ciężko ,bo nie chce mi się w ogóle..
    na
    I śniadanie :2 jaja + 2 kromki chleba fit.
    II śniadanie :winogrona i jogurt z orzechami i migdałami
    Obiad :udko z kuraka i warzywa gotowane( por, marchew i pietruszka)
    Podwieczorek :ciasteczka ze słonecznika
    Kolacja :Sałatka lodowa z 1/2 mozarelli i orzechów + 1/2 filetu z kuraka z czosnkiem
    Czyli wychodzi spoko Tylko jeszcze jak zjeść te dwa kolejne posiłki :/
    Jutro na szczęście w domu trochę posprzątam i poprasuję.
    Będę wieczorem ćwiczyć to co podesłała Majka na akcji
    Miłego dnia :*

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Hej Karinko, muszę wypróbować sobie ten makaron, jest na allegro, jak do niego dojrzeję myślami to sobie kupię... Kochana podaj przepis na ten jogurt naturalny z orzechami bo mam ochotę, może jutro bym zjadła sobie i na ten deser z mleka kokosowego.. mi się olej kokosowy skończył, muszę zamówić..

Chyba się zbiorę na rowerek i obejrzę jakiś serialek..

Miłego dnia
    Karinabe lubi to.
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Monisiu jak będę w domu to napiszę przepis na deser kokosowy który uwielbiam A jogurt naturalny po prostu mieszam z garścią orzechów -mogą być zmiksowane i na 250ml jogurtu dodaję łyżeczkę miodu i to wsio Z tym ze orzechy włoskie muszą być w jogurcie co najmniej 2h ,wtedy robią się takie pysznie chrupiące

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Monia to mój przepis na deser z mleka kokosowego- no może niezupełnie mój,ale taki który robię
    1 puszka mleka kokosowego schłodzonego, minimum 8 godzin w lodówce, musi zawierać min, 80 % orzecha.W przeciwnym razie się nie ubije.Ubijamy tylko tą stałą część mleka ,która jak wcześniej pisałam wygląda jak twarożek ubijam z łyżeczką miodu i to tyle Dodaję ulubione owoce, jagody, maliny jeżyny czy truskawki Możesz sobie dodać prażone musli, wtedy będzie dodatkowo chrupać pod ząbkami- ja tak lubię
    Pamiętaj żeby nie za długo ubijać bo zrobi się tak jak przy śmietanie coś w rodzaju masła i będzie do kosza

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Zrobie jutro ten jog z nerkowcami i troszke arachidowych dodam no i musze poszukac takie mleko ...kilka dni temu czytalam jak mleko kokosowe i olej pomaga w diecie...
    Karinabe lubi to.

Strona 6 z 52 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów