Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
Like Tree1Lubią to
  • 1 Dodany przez ushio

Wątek: Ushio na diecie.

Awatar ushio
    ushio jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Ushio na diecie.

Wracam kolejny raz, tym razem z nowym kontem, któe byc może mi pomoże odciąć się od nieustannych prób i błędów.
    Moja waga pobiła swój rekod 103,7 kg pierwsze 3 kilo za mną. Dodatkowa presja od strony rodziny nie pozwoli mi tego rzucić. Miejmy nadzieję że nie będę się musiała ukrywać z jedzeniem przed nimi. Eh mój glupi mózg.

Poranne ćwiczenia za mną. Marsz po okolicy i 10 minut na siłowni w parku.
    Jeszcze tylko wmusić w siebie pół litra wody i możemy rozpocząć kolejny tydzień pracy.

Awatar ushio

Domyślnie Odp: Ushio na diecie.

Kolejny dzień zbliża się ku końcowi.
    Jestem z siebie dumna, i w skali od 1 do 10 dzisiejszy dzień mogłabym ocenić na 9.5!
    Kijki na poranne przemarsze zakupione, motywacja jest duża i to nie tylko z mojej strony, Tż jest moim aniołem stróżem od lodówki.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj !
    Wspaniale, że postanowiłaś zawalczyć o siebie i zrzucić zbędne kilogramy ! To już jest wielki krok naprzód. Mam nadzieję, że z naszą pomocą tu na forum uda ci się dotrzeć do twojego upragnionego celu. Super, że jesteś zmotywowana, ruszasz się, próbujesz z całych sił ćwiczyć i być aktywna. Spacery z kijkami to na prawdę świetna forma aktywności i warto wdrożyć ją właśnie na początku drogi po nową sylwetkę. Będę odwiedzać cię tu na wątku i w miarę możliwości postaram się ciebie wspierać i udzielić jakichś, mam nadzieję przydatnych rad, albo czasem sprowadzić z powrotem na dobre tory
    Wszystkiego dobrego i owocnej walki z kilogramami ! Trzymam kciuki !

Awatar ushio

Ewelina! Dziękuję za odpowiedź

Kolejny dzień za mną!
    Pół godziny kijków zaliczone.
    W pracy bardzo nerwowy dzień, aż by się chciało rzucić na coś słodkiego. Chociaż dziwne jest to że większą ochotęmam na inne treściwe. Zawsze problemem dla mnie były właśnie słodycze a dziś... makaron... jak ja ym zjadła makaron!
    Waga taka sama jak wczoraj, miejmy nadzieję że jutro się troszeczkę ruszy w dół dając małego kopa mojej motywacji.
    Mój TŻ trochę za bardzo się przejął moją dietą i jest takim złym policjantem lodówki

Awatar ushio

Waga z dzisiaj -1kg w stosunku do wczorajszego dnia. Początki diety są takie fajne, motywujące że jednak coś leci w dół i to ma sens.
    Dzwoni budzik, otwierasz jedno oko... 5:20... no ale nic, nie możesz odpuścić nawet jakbyś chciała, wstajesz więc ubierasz dres i nie patrząc się w lustro wychodzisz na kijki, po 30 minutach wracasz, pełna życia, z lepszym humorem i zadowolona z siebie że jednak się dzisiaj udało.

Motywacja z mojej strony jest trochę mniejsza niż ze strony mojego TŻ, który wypomniał mi że nie tak dawno miałam bałwanki na wadze, a nie z powodu zmiany z 3 cyfrówki na 2 cyfrówkę.

Zaskakuje mnie jednak moja psychika, dieta? 4 kg na minusie? o matko jak ty super wyglądasz w tych spodniach!
    Szkoda tylko że nie widziałam różnicy jak rosłam.

GloriaDei89 jest nieaktywny Znany na forum

Hej, wpadłam i ja potowarzyszyć Ci w zrzucaniu wagi. Fajnie że się wzięłaś za siebie. Gratuluję wagi dwucyfrowej. Dla mnie trzy cyfry były dosłownie uderzeniem. Dobrze zaczynasz, masz motywację. Teraz tylko się trzymaj i będzie ok. Z każdym kilogramem mniej w tych spodniach będziesz wyglądać gorzej, będzie trzeba kupić nowe, mniejsze .
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Zapraszam do mnie Nasze podróże-->mdpodroze.blogspot.com/

Awatar ushio

Gloria, no nie powiem żeby mnie to smuciło że będę musiała kuić spodnie w mniejszym rozmiarze.

Dzisiejsze kijki zaliczone, dumna z siebie dziś to nie jestem. No ale patrzymy się do przodu! Byle by jutrejszy dzień był dobry! i żebym trzymała się planów!
    waga stoi na 99.5 (oby nie ruszła w górę...0)

Niestety brak czasu nie pozwala mi się wkręcić w forumowe życie.
    W pracy kolejna dawka stresu, którą trzeba w jakiś sposób rozładować.

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej hej
    Zgodzę się, że początki diety są fajne, kiedy waga zacznie ładnie spadać. Tylko później robią się schody, jak zleci już przede wszystkim nadmiar wody, organizm zacznie się przyzwyczajać do nowego trybu odżywiania i tempo chudnięcia ustaje. Czasami pojawiają się jakieś wzrosty, co powoduje frustracje i podłamanie. Ważne, żeby przetrwać te okresy i nie dać (się) zjeść
    Motywację masz superową, widać , że idzie ci wspaniale. No i dobrze, że partner też motywuje i tak jak piszesz, jest "strażnikiem lodówki". Wiesz co, mnie czasami mój facet strofuje, jak jesteśmy dajmy na to na jakiejś imprezie, czy wspólnym, rodzinnym wypadzie i zachce mi się zjeść na przykład jakiś deser, albo coś kalorycznego, on zawsze wtedy mówi "ale przemyśl to dobrze, bo potem będziesz mi marudzić, że za dużo zjadłaś i masz grube dupsko" Oczywiście ja wiem, że on wcale tak nie uważa i mówi to pół żartem, ale nawet takie coś często pomaga mi wrócić na właściwe tory i podejmować dobre decyzje dotyczące odżywiania
    A wiesz co, tak pisałaś o makaronie, ja też jestem skrytym makaronożercą :P W domu zawsze robię pełnoziarnisty z warzywami, bez śmietany, taki jak najbardziej fit, ale ostatnio w restauracji jadłam taki z kurkami, parmezanem i kremowym sosem ... No, niebo w gębie Ale na szczęście porcja była rozmiarów a'la eleganckie restauracje, więc nie zapchałam się nim i nie podbiłam tak bardzo kalorii, a smak zapamiętałam na dłuuuugo, bo był fenomenalny
    Da tego warto, powiedzmy sobie - raz na tydzień zrobić sobie tak zwany "cheat meal" i zjeść jakiś jeden posiłek bardziej kaloryczny. Oczywiście nie należy z tym przeginać i trzymać się ram, że ma to być jeden posiłek, a nie cały dzień obżarstwa
    Trzymam kciuki za dalsze postępy w odchudzaniu !

Awatar ushio

Dzień dobry, jestem
    Waga stoi, troszeczkę sobie pozwalałam, cały dzień dieta a później 3 cukierki, albo więcej (w niedziele nawet ciastko wpadło)
    Nie mogę jednak odchodzić od forum, bo głupio mi sie przyznawać do złych uczynków
    Dzisiaj na obiadek zrobię barszcz ukraiński.
    Na śniadanko 2 pomidorki z przyprawą włoską i 2 śliweczki.
    Do pracy sałata z pomidorkami cherry+ 2 jabłka, 3 śliwki
    Obiadek: barszcz ukraiński

Myślę że będzie ok

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj Ushio !
    Miałaś nie odchodzić od forum, a tu proszę, daaaawno strasznie Cię nie było. Ciekawa jestem, czy udało ci się opanować to podjadanie ?
    Szkoda by było Twojej pracy, bo na prawdę bardzo fajnie Ci szło ! Mam nadzieję, że nadal dzielnie dietkujesz. A jak tam kijki ? Chodzisz pomimo gorszej pogody, czy odpuściłaś sobie ostatnio ? Wpadaj tutaj do nas, i pisz, nawet jak Ci nie idzie, postaramy się zmotywować do działania ! Wszystkiego dobrego i łaskawej wagi

Uprawnienia umieszczania postów