Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105
Like Tree13Lubią to

Wątek: 66kg oddam

Awatar molly89
    molly89 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: 66kg oddam

Pekari, doskonale Cię rozumiem. Sama mogłabym podpisać się pod Twoim postem, z tą tylko różnicą, że jeszcze nie udało mi się osiągnąć tyle, co Tobie. Być może Twój organizm potrzebuje chwili na ustabilizowanie i zapamiętanie nowej wagi, stąd te wahania. W końcu zgubiłaś już naprawdę sporo. Skoro ćwiczysz, to na pewno budujesz sobie mięśnie, a one ważą więcej niż tłuszcz. Rób dalej swoje i pozwól, by czas działał na Twoją korzyść. Z każdym dniem przybliżasz się do swojego celu, nawet jeśli bywają okresy, gdzie dzieje się to wolniej. Każdy nawet wyszarpany kilogram mniej to duże odciążenie dla naszego ciała.

Pekari jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    UK
    Wpisy na blogu
    1

molly89, swietnie Ci idzie, 10kg to powod do dumy! Dzieki za wsparcie. Kiedy tak patrze na wage, i porownuje ile stracilam to nie wydaje mi sie to jakos duzo, ale jak wyobraze sobie tyle kilo cukru lub smalcu to jakos

Mieszka w
    UK
    Wpisy na blogu
    1

waga ruszyla, tyle ze w gore... nie duzo, ale zawsze to demotywuje... spalilam tluszcz, przybralam masy miesniowej, ale juz naprawde wysiadam, nie mam sily walczyc. Dzis zumba, wiec sie powinnam troche odstresowac....

Mieszka w
    UK
    Wpisy na blogu
    1

Chyba moj watek umiera smiercia naturalna... No coz, taka jest kolej rzeczy. U mnie od dluzszego czasu tez bez zmian, waga stoi. Mam nadzieje ze w koncu sie ruszy, bo to na prawde demotywuje.

Na koniec chcialam podziekowac wszystkim czytajacym i piszacym. Milo bylo czuc Wasze wsparcie. Cieszyly mnie kolejne odslony i Wasze zrozumienie. Wielkie dzieki! Moja walka o zrzucenie kolejnych 40kg trwa dalej.

Awatar ZagubionyAniołek
    ZagubionyAniołek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Sosnowiec

Hejka, wpadam z rewizytą, już prawie połowa drogi za Tobą
    gratuluję i trzymam kciuki w dalszej walce

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11

Uprawnienia umieszczania postów