Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 251
Like Tree62Lubią to

Wątek: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

Domyślnie Odp: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

hej Molly
    dobra dietetyczka zawsze jest ok
    ale jak nie pijesz czystej wody, to moze spróbuj...
    dobrego dnia

Awatar molly89
    molly89 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

Waga nie chce iść w dół. Może to przez stres i fakt, że ostatnio dużo pracowałam i mało spałam. Od czwartku odpuściłam też ćwiczenia, bo nie miałam na nie siły. Dziś wpadł kebab, ale taki w pełnoziarnistej picie z jakimś niby-odtłuszczonym sosem i dużą porcją surówki. Nie zjadłam całego, a tak się najadłam, że na cały dzień wystarczy. Za chwilę postaram się poćwiczyć, żeby wrócić do regularnego nawyku. Zauważyłam, że kiedy przez 2 dni odpuszczę, to potem trudno zebrać się w sobie. A jak ćwiczę codziennie, to jakoś tak łatwo przychodzi.

Strasznie za nim dziś tęsknię. Za tą starą wersją, nie za nową oczywiście. Nie odzywam się już i nie planuję, bo to bez sensu. Racjonalizuję to sobie, że przecież jemu nie zależy i potraktował mnie okropnie, ale jak to wytłumaczyć głupiemu sercu?
    dolinalotosu lubi to.

Awatar pani_sowa
    pani_sowa jest nieaktywny Znany na forum

Molly, trzymaj sie. Jestesmy w bardzo podobnej sytuacji, i zyciowo, i pracowo
    Jak Ci zle, pomysl, ze nie jestes w tym sama...
    dolinalotosu lubi to.

🐝 topik: https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...budzi-sie.html
    I cel: 99.9 🔓(19.01) - II cel: 88.8 🔒

Awatar molly89

Ostatnio właśnie trochę czuję się jakbym była sama. Każdy wychodzi z założenia, że skoro on okazał się jaki się okazał, to nie powinnam sobie zawracać tym wszystkim głowy, tylko wejść na jakiś portal randkowy. Jakby to wszystko było takie proste. Mnie nie chodzi o to, by z kimś być byle być.
    dolinalotosu lubi to.

Awatar pani_sowa
    pani_sowa jest nieaktywny Znany na forum

Hehe, no nie wiem... Mysle, ze nikt nie oczekuje, ze nie powinnas sobie nim zawracac glowy. Pewnie raczej bliscy staraja sie dawac Ci argumenty dla glowy wlasnie, zeby poukladac rzeczy w glowie, a zeby ta moze w koncu jak sie uda wplynela na serce z mega wsparciem czasu. Mysle bardzo pragmatycznie i tak sobie to sama staram sie wytlumaczyc.
    Chociaz boli i nie pomaga na razie, nie powiem...

🐝 topik: https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...budzi-sie.html
    I cel: 99.9 🔓(19.01) - II cel: 88.8 🔒

Awatar molly89

Stopniowo coś tam się w głowie układa, ale wieczory i tak są przepłakane. Może kiedyś będzie lepiej.

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

bedzie lepiej
    bedzie
    jakie masz plany na dziś?
    uściski!

Awatar molly89

Tylko czy na pewno będzie? Dużo zależy ode mnie, to wiem... ale nie wszystko.

Co do planów na dziś, to praca. Po pracy muszę pozałatwiać kilka rzeczy, a wieczorem odwiedzi mnie brat. A co u Was?
    dolinalotosu lubi to.

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Hej Molly. Czas, czas i jeszcze raz czas. I będzie lepiej, zobaczysz.
    molly89 lubi to.

Awatar molly89

Strasznie mi ciężko psychicznie. Jakoś funkcjonuję, nie biorę żadnych tabletek i nawet to wszystko się kręci. Jednak jestem po prostu nieszczęśliwa i nie widzę perspektyw, by to się zmieniło, choć baardzo się staram.

Waga utrzymuje się w miejscu, ale niestety ćwiczenia szlag trafił. Dietę w sumie też. Myślę, że nie przekraczam mojego zapotrzebowania kalorycznego, bo nie obżeram się i nie jem jakichś niezdrowych rzeczy (słodyczy, fast foodów, słonych przekąsek). Jednak dietą też bym tego nie nazwała.

Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów