Strona 120 z 120 PierwszyPierwszy ... 20 70 110 118 119 120
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,200 z 1200

Wątek: Żegnam zbędne 49 kg by powiedzieć tej babie z lustra...

Awatar ByebyeMaszkaro
    ByebyeMaszkaro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Tu i ówdzie

Domyślnie Odp: Żegnam zbędne 49 kg by powiedzieć tej babie z lustra...

Dziewczyny moje kochane!

Nie znikam! Nie bójcie się! Mam ogromne problemy z komputerem i musze go wymienić na nowy. Mój staruszek ma już ponad 4 lata i niestety jego żywotność dobiegła kresu. W związku z powyższym nie byłam w stanie normalnie korzystać z internetu czy innych programów, które są mi potrzebne nie tylko do celów rozrywkowych ale także edukacyjnych.
    A tak nawiasem mówiąc, to koleżanka powiedziała mi, że mój zepsuty komputer to dobry znak, ponieważ zgodnie z jej teorią komputery studentów doczekują wyłącznie do ukończenia pracy licencjackiej. Mam nadzieję, że słowa koleżanki okażą się prorocze, i że moje wysiłki w polerowaniu pracy lic. zostaną nagrodzone ukończeniem studiów.

Założyłam sobie codzienne raportowanie menu i ogólnego przebiegu mojego zdrowienia. Każdego wieczoru przed pójściem spać się wam wyspowiadam i mam nadzieję, że powstrzyma mnie to od grzeszenia.

Tymczasem wracam do pisania pracy bo póki mój komputer współpracuje, póty muszę z tego korzystać do oporu! Wpadnę do was jutro i jutro też się wyspowiadam! Całuski i uściski!

Co do mojego menu yvaaa, ja za taki normalny twarożek to bym nawet nerkę oddała! niestety tu gdzie jestem takiego twarożku nie dostanę, a do "kwark"-u (taki twarożko-jogurt) mam awersję. Jutro zamierzam wsunąć na śniadanie płatki orkiszowe z mlekiem a na drugie śniadanko sałatkę owocową z banana i dwóch jabłek, ale kurcze... Jak mi się teraz twarożku wiejskiego ze szczypiorkiem zachciało! :P

tamarek za te frytki to mi się -y należą porządne. Pocieszające jest to, że do końca mojego pobytu w NL nie tknę już tego świństwa. Słowo harcerki!

jamelko no rzeczywiście chyba mi gdzieś uciekła informacja o twoim jojcu... czyli co? gonimy bałwanka wspólnie?

blathin dzięki my dear! A tak w ogóle to Zosiu! Jeśli mogę się zwrócić do Ciebie jako do mojego źródełka wiedzy Co myślisz o lnie mielonym? Warto tego próbować? Mama wysłała mi paczkę lnu i poleca go gorąco, ale nie bardzo wiem czy rzeczywiście len daje takie super efekty?

Marani Moja kochana Marani! Łapię ten promyk i chowam do go kieszeni! Niech mi świeci jutro przez cały dzionek. I rzeczywiście, codzienne meldowanie skłoni mnie do większej dyscypliny, i nie pozwoli zapomnieć o celu.

Różyczko! Zobaczyłam, że zamknęłaś wątek i przyznam, że się przestraszyłam... Cieszę się, że jesteś i że tak jak ja, nie dajesz się przeciwnościom losu. Zobaczysz, że jeszcze zrobimy to spotkanie szczuplaków!

Awatar blathin
    blathin jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

ByeBye skoro będziesz jeść wszystko, to len jest bardzo fajny, olej lniany zawiera mnóstwo kwasów omega i jest jednym z najbardziej polecanych, więc mielone siemię dodawane do śniadania ( np do tej owsianki z owocami) będzie świetnym dodatkiem A do tego rybki i będzie super omegowo!
    Z moich wcześniejszych doświadczeń wiem, że były badania, że przy odchudzaniu potrzebujemy duuużo wapnia, więc skoro twarogu u Was niet, to może dodatkowa suplementacja? Są takie preparaty Ca-Mg (ja brałam bez Zn, bo mi nie służy ten pierwiastek).

Ściskam mocno i czekam na wieczór

Jamelka25 Guest

Cytat Zamieszczone przez ByebyeMaszkaro Zobacz posta
    jamelko no rzeczywiście chyba mi gdzieś uciekła informacja o twoim jojcu... czyli co? gonimy bałwanka wspólnie?
    Bay...jak najbardziej gonimy!!! Jeszcze tylko w międzyczasie dopadnę dwucyfrówke i pędzę do bałwanków

MMRose Guest

Byebye wybacz za stany lękowe w które Cię wpędziłam w wyniku nieoczekiwanego zamknięcia wątku! Teraz walczę o czerwoną sukienkę :-))
    Mam nadzieję, że poważnie nam tutaj zeznałaś z tym codziennym wklepywaniem konsumpcji...no ja marzę o tym spotkaniu szczuplaków...
    ściskam i życzę dobrej nocy! :-**

Awatar ByebyeMaszkaro
    Mieszka w
    Tu i ówdzie

Dzieńdoberek!

Dziewczyny! Wczoraj wróciłam z pracy po 22.00 i nie miałam juz siły na opisanie przebiegu moich zmagań. Inna sprawa, że nie bardzo jest się czym pochwalić bo pod wpływem stresu popełniłam parę naprawdę mocnych grzechów. Niemniej jednak, zamierzam się z tego wyspowiadać. Miałam odwagę grzeszyć, będę mieć odwagę żeby się do tego przyznać.

Menu:
    Śniadanie
    Szklanka mleka 1,5% - 100 kcal

II Śniadanie
    Duuuża kanapka z serem żółtym i sałatą - ok 700 kcal

Obiad
    Barszcz biały z torebki - 115 kcal
    chleb - 215 kcal

Przed pracą
    kolejna kanapka max - ok 700 kcal

Po pracy
    3/4 paczki czipsów - 748 kcal
    2 słodkie wafle a'la gofry - 573 kcal

W sumie 3151 kcal

Szkoda, że nie udało mi się zmieścić w 1800, w których początkowo wyglądało, że się zmieszczę. Co mi się natomiast udało wczoraj, to wypicie 2,5 litra wody.

Dzisiejszy dzień zaczynam z wiarą i uśmiechem. Za chwilę idę na 40 minutowy spacer po okolicy, a później siadam do szlifowania pracy licencjackiej. Poza tym, kątem oka będę oglądać relację z mistrzostw świata jednego z moich ulubionych sportów.

Miłego dzionka wam wszystkim!

zosiu skoro siemię lniane w dawce "wrzuć lyżeczkę do płatków" nie może mi zaszkodzić to je wypróbuję! mam jeszcze w domu wapno, które kupiłam podczas mojej ostatniej alergii i magnez, który biorę regularnie (mam niedobór). Dziękuję za poradę!

jamelko damy radę! za kilka miesięcy będziemy ósemkami goniącymi siódemki!

różyczko walczymy razem! ja chcę do końca roku móc założyć krótką spódniczkę i bluzkę, która podkreśli moją, wtedy już odzyskaną, talię! Do dzieła!

Awatar blathin
    blathin jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

ByeBye własnie zderzyłam się z rzeczywistością... okazuje się, że już nie ma na rynku tego mojego preparatu CaMg, jest za to CaMgZn (którego za skarby nie kupię, bo mnie obsyfi )
    Życzę Ci smacznego siemienia

A teraz Cię troszkę zbesztam, wpadka w pracy, wpadką w pracy, ale Ty jedziesz na samych węglowodanach... Dodaj trochę białek (mięso, ryby), bo takim trybem, to chyba będzie ciężko... No i zamieniłabym żarcie z tytki na np bardzo wartościową kaszę gryczaną z jogurtem (nawet słodkim) albo z jakimś sosem mięsno-warzywnym. Więcej węgli złożonych kosztem prostych a te węgle obciąć kosztem białek.

Poza tym ściskam serdecznie

Awatar ByebyeMaszkaro
    Mieszka w
    Tu i ówdzie

Dzisiejszy wynik prezentuje się bardziej niż kiepsko. Bez wchodzenia w zbędne szczagóły, mam na koncie prawie 6300 kcal. Aż się chce powiedzieć: I na tym właśnie polega kompuls.

Jutro wstaje nowy dzień, i razem z nim powstanę ja i moja wola zdrowienia. Mam nadzieję.

Awatar yvaaaaa
    yvaaaaa jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez ByebyeMaszkaro Zobacz posta
    Dzisiejszy wynik prezentuje się bardziej niż kiepsko. Bez wchodzenia w zbędne szczagóły, mam na koncie prawie 6300 kcal. Aż się chce powiedzieć: I na tym właśnie polega kompuls.

Jutro wstaje nowy dzień, i razem z nim powstanę ja i moja wola zdrowienia. Mam nadzieję.
    Kotek, ale ja widzę duży pozytyw. Piszesz o tym, nie ukrywasz. A to oznacza, że chcesz z tym walczyć. A więc walcz!!!
    O tym, co było i będzie - pamietnik bez cenzury

a było już tak pięknie....ale szkoda łez, pora wracać na Dukana

MMRose Guest

Byebye najważniejsze, że chcesz wyzdrowieć i świadomie podchodzisz do problemu a w dodatku zawsze masz nadzieję, że za chwilę będzie lepiej :-*
    Jestem z Tobą myślami i wierzę, że do końca roku założysz tą spódniczkę!

Awatar tamarek
    tamarek jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ojojoj...
    A jak dziś?:*

Strona 120 z 120 PierwszyPierwszy ... 20 70 110 118 119 120