Strona 1 z 120 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1200

Wątek: Żegnam zbędne 49 kg by powiedzieć tej babie z lustra...

Awatar ByebyeMaszkaro
    ByebyeMaszkaro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Tu i ówdzie

Cool Chcę powiedzieć tej babie z lustra "Bye bye Maszkaro!"

Cześć Wszystkim!

Tak jak napisałam w tytule chce powiedzieć tej wielkiej babie z lustra "Bye Bye Maszkaro!". Moja historia odchudzania nie różni się jakoś drastycznie od większości obecnych tu historii. Zaczęłam tyć mniej więcej w wieku 11, 12 lat czyli w okresie dojrzewania. Zawsze miałam nieregularne okresy ale byłam wtedy zbyt młoda żeby samodzielnie wybrać się do lekarza a moja mama problem ignorowała. I tak tyłam do wagi ok. 105 kg. W wieku 18 lat przeszłam na dość wyniszczającą dietę, która pozbawiła mnie kilkudziesięciu kilogramów (i przy okazji połowy włosów z głowy). Ważyłam okoł0 75 kilogramów i choć czułam się nieco lepiej to nadal nie byłam wystarczająco szczupła żeby pogodzić się ze sobą... W ciągu 2 lat dopadł mnie efekt jojo i mniej więcej od tamtej pory mogę się "pochwalić" wagą 103 kg. Odkąd przytyłam straciłam pewność siebie i generalnie czuję się jak uboga krewna szczupłych koleżanek. To pewnie okropne co napiszę ale czasami zazdroszczę koleżankom dobrej figury i tego, że nie muszą się męczyć ze zwałami tłuszczu... Jestem osobą z natury serdeczną innym i tym bardziej jest mi przykro kiedy wkurzam się na koleżanki kiedy marudzą o tym, że przybyło im przysłowiowe "pięć deko" tu i ówdzie. Czy jeszcze któraś z XXL-ek ma podobne odczucia? Bo to może ja po prostu gorzknieje po prawie ćwierćwieczu życia...

W tej chwili mam 24 lata, zdiagnozowany zespół policystycznych jajników i absolutną niechęć do wszelakich diet. Mimo wszystko zachęcona efektami innych forumowiczek oraz mojej kuzynki postanowiłam sięgnąć po dietę protal. Chciałabym poprosić was dziewczyny o pomoc i wsparcie i zaoferować to samo tym, którzy będą ich potrzebować.

Dziś idę na zakupy żeby zaopatrzyć się w składniki diety protal, wywalam z kuchni wszelkie słodycze i białe pieczywo i wychodzę do walki z wagą. A tej babie z lustra mówię "Już niedługo Maszkaro...".
    Ostatnio edytowane przez ByebyeMaszkaro ; 27-10-2009 o 17:23 Powód: Updejtowałam dejta :P :lol:

MMRose Guest

Domyślnie Odp: Chce powiedzieć tej babie z lustra "Bye bye Maszkaro!"

Witam, witam nową twarzyczkę na forum
    Cieszy mnie Twoje podejście i chęć zmiany...
    Byebye ile masz wzrostu? I doskonale znam odczucia, które Ci towarzyszą w kwestii biadolenia chudych koleżanek...które (na podst. sytuacji z którymi ja miałam styczność) po dużym obiedzie wchodzą na wagę a potem cały dzień zalewają się łzami że przytyły 2 kg !!! swego czasu gdy pracowałam w biurze, takie sceny to była prawie codzienność......no cóż, ja wtedy uśmiechałam się po nosem z myślą "żebyście jeszcze wiedziały jak ma się 2kg do 20" ...

Tak więc kończąc tą przydługą treść...życzę powodzenia, trzymam moooocno kciuki !!!! Będę zaglądać )

Niech moc będzie z Tobą !! hihi

Awatar derika2
    derika2 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    9

ByeBye witaj

ja też mam PCO i mamy podobny cel choć ja zaczynałam z wyższej wagi ale nic to..

co do twoich odczuć...to zrozumiałe...założę się, że więcej osób tak ma...ja mam... po prostu istnieje stereotyp wesołego, uśmiechniętego, rumianego grubaska to dyskryminacja moim zdaniem więc jak komuś zazdroszczę to zazdroszczę i nie będe sobie wmawiać, że jest inaczej...tak samo jak z tym, że kogos lubię lub nie... i tyle...też jestem wesoła i serdeczna...ale jestem tylko człowiekiem...nawet gruby człowiek potrafi czasem (i potrzebuje czasem) byc wredny... i nie ma co udawać że jest inaczej... ja tez bywam wredna ale nie tu

Hey napisz jak planujesz z tą maszkarą walczyć...

Życzę powodzenia

medellin26 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Ja tez przyszlam sie przywitac!!:-)

Rowniez jestem na diecie protal...4 dzien fazy uderzeniowej...efekty super wiec dobry wybor!!

Wspierac bede dzielnie i chetnie!

Awatar ByebyeMaszkaro
    Mieszka w
    Tu i ówdzie

Dziewczyny!
    Witam serdecznie i dziękuję za miłe (i ekspresowe w swym tempie) powitanie! Wow! Nawet nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu!

MMRose
    W tym biadoleniu koleżanek najbardziej mnie wkurza to, że raczej robią to z kokieterii niż dlatego, że rzeczywiście nie czują się ze sobą komfortowo. Jeśli chodzi o wzrost to mam całe 169 cm więc ze swoją wagą 103 kg bardziej się toczę niż chodzę ale skoro "maszkara" ma zniknąć w ciągu najbliższego roku to nie będę się nad sobą użalać ponieważ "jedi silny być musi" i nie może dać się przeciągnąć na złą, narzekającą i leniwą stronę mocy! Tobie też życzę powodzenia i również będę zaglądać do Ciebie!

Derika
    Witam koleżankę z PCOS! Czym Cię faszerują? Ja przez jakiś czas brałam metaforminę, ale miałam okropne skutki uboczne więc teraz dostaję czyściutki progesteron. W sprawie stereotypu jowialnego grubaska to mimo tego, że staram się być miła raczej się w ten stereotyp nie wpisuję. Nie jestem święta i wcale do świętości nie aspiruję ale i tak nie czuję się komfortowo czując, że komuś czegoś zazdroszczę. Wolałabym posiąść obiekt zazdrości(ha! chyba każdy by tak wolał:P) lub go nie pragnąć(choć na to nie ma szans bo buddystka nie jestem) niż się wkurzać, że inni mają coś co ja chcę mieć. Z tą myślą dołączyłam do forum i mam nadzieję zyskać dobrą sylwetkę i pokazać koleżankom jak to jest czegoś zazdrościć :P

Jeśli chodzi o metody to daje sobie czas do listopada na stracenie ok. 30 kilogramów. Chcę spróbować diety protal bo nie nie mam już siły na inne diety i to naprawdę jest ostatnia dieta na jaką się decyduję. Poza tym tak się składa, że ja najbardziej lubię produkty białkowe więc smakowo na pewno mi przypasi.

Zaplanowałam sobie, że w 3 miesiące chcę gubić ok. 9-10 kilogramów. Oznacza to, że w ciągu pierwszej i drugiej fazy protal gubię ok 9 kg i podczas kolejnych mam nadzieję utrwalić tą zmianę kg. I tak 3 serie do końca roku.

Medellin
    Już wskakuję na Twój wątek i sprawdzam jak tam Ci protal-ka idzie!

Damy radę dziewczyny! Tymczasem idę dokonać zbrodni w majestacie prawa na lodówce i kompletnie ogołocić ją z tego co nie jest protal i nie przyda mi się w ciągu najbliższych kilku dni. (wiadomo co z oczu to z serca) A zatem: Adios płatki o smaku czekoladowym! Żegnajcie biały chlebie i ty masło! Bywajcie parówki i arriverderci majonoezie! Od jutra rana pierwszy dzień protal. Napiszę jak mi poszło!

Pozdrawiam!

Awatar bes_xyfki
    bes_xyfki jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

bry
    tak pomyślałam, że się przywitam, bo co mi szkodzi
    mnie też denerwuje już gadanie chudych, że przytyły (a wcześniej pół sklepu wyżarły) - i już nawet nie ukrywam przed nimi co myślę (parę osób się dzięki temu "nawróciło", reszta poobrażała i dobrze)

trzymam kciuki za powodzenie Twojej misji i myślę, że 9-10kg w 3 miesiące to całkiem rozsądny plan uda się na pewno (z nami to już na 200% )
    STARY WĄTEK | NOWY WĄTEK --> PODSUMOWANIE ROKU 2008
    "Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Awatar ByebyeMaszkaro
    Mieszka w
    Tu i ówdzie

Dziewczyny!

Melduję posłusznie, że lodówka jest przygotowana na pierwszy dzień diety protal i ja tez psychicznie przygotowuję się do walki z wagą. Do poczytania jutro!

bez_xyfki- Witaj na wątku

kijanka Guest

Hej bardzo mnie zaciekawił tytuł wątku więc i ja przyszłam zobaczyć co masz w planach. Myślę że wzięłaś się za bardzo dobrą dietę. Dużo dziewczyn na tym forum właśnie na diecie proteinowej bardzo dużo schudły Także do dzieła i dawaj nam znać jak Ci idzie. Zobaczysz że dziewczyny z tego forum są niesamowicie motywujące i pomocne
    Pozdrawiam

Awatar derika2
    derika2 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    9

ByeBye niczym mnie nie fazeruja.... bo...to takie nietypowe PCOS...nie wszytkie objawy mam wiec mialam miec laparo a potem leczenie PCOS...ale mnie chirurg nie zakwalifikowal ze wzgledu na otylosc... bralam tylko takie piguleczki (ale nie antyki) na uregulowanie co by @ byla....ale od dwoch miesiecy juz go nie biore...i jak narazie @ nie zawiodla...

pozdrawiam i trzymam kciuki za protalowe zmagania...

MMRose Guest

ooo Byebye...trzymam mocno kciukasy za powodzenie w misji...
    ja też mam 169...i w najgorszym momencie swoje życia ważyłam 111...to dopiero była tragedia...ale na szczęście ten etap już za mną... i WIEM, żE TOBIE RóWNIEż SIę UDAAA !!!!!!!!!!!!

czekam na wieści z "frontu" hihi
    buziaki i dobrej nocy :*

Strona 1 z 120 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni