Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Czas na odchudzanie.

Tervua jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Piekary Śląskie

Smile Czas na odchudzanie.

Jestem tutaj nową osobą...troszkę nieswojo się czuję ;-) Troszkę jestem tym wszystkim, przerażona i przytłoczona - nie dietą i wyrzeczeniami - jestem na to przygotowana i jest mocne postanowienie poprawy! Ale chyba jestem onieśmielona Waszymi postępami. Mam nadzieję, że również mi się uda!

Tutaj : Prawdzie w oczy... - Grupy Wsparcia Dieta.pl piszę swój pamiętnik, opisałam wszystko, powtórzę również tutaj zdecydowanie potrzebne mi wsparcie!

kasiakasz jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    śląsk

Domyślnie Odp: Czas na odchudzanie.

Witaj, dobrze trafiłaś
    Dziewczyny tu motywują solidnie
    Ile masz wzrostu ?
    Jaką dietę preferujesz, jakchcesz sie odchudzać?
    Uprawiasz jakiś sport ?

pozdrawiam ciepło

Mieszka w
    Piekary Śląskie

Wzrostu mam 160cm. Myślałam o diecie plaż południowych, dlatego, że ogólnie nie jem dużo, ale kiedy przeanalizowałam moje posiłki wychodzi na to, że jem bardzo dużo węglowodanów. Standardowo, makarony, ryż (który kocham i bez niego będzie najgorzej wytrwać), ziemniaki (ich nie lubię w jakiejkolwiek postaci, więc się ciesze, że jeść go nie będę musiała). Będzie ciężko bez owoców - ale dam radę! Generalnie u mnie w domu, zawsze jest dużo warzyw i w miarę zdrowej żywności. Ciężko może być bez chleba i bułek, jednak to jest zawsze jakieś tam standardowe śniadanie.
    Jak się chcę odchudzać? hm nie liczę że zrzucę 15 kg w 2 tygodnie Ale chciałabym ważyć ok 60 kg do sierpnia. Chociaż szczerze przyznam, że waga czasem jest złudna, bo np ktoś waży tyle ile powinien - a wygląda jak dla mnie za chudo! Więc zdrowy rozsądek mówi, że chcę schudnąć tyle, żebym dobrze wyglądała Żebym wbiła się w spodnie rozmiar 40 - może ktoś powiedzieć, że to duży rozmiar, ale ja mam szerokie biodra i wydaje mi się, że to takie minimum w jakie mogę wejść jeśli chodzi o dolą część garderoby.
    Co do sportu ... jako, tako nie uprawiam żadnego biegania na bieżni, brzuszków itd. Jednak, równocześnie z rozpoczęciem diety chcę ćwiczyć jogę - mam taką książkę "Odchudzająca joga" tam jest 7 tyg program ćwiczeń, które mają bardziej wyciszyć i uelastycznić, niż odchudzić - ale szczerze mówiąc nie wiem czy będę miała na to czas.
    Co do ruchu, średnio 3h dziennie spędzam na szybkim "spacerze" - jest to czas kiedy wychodzę z psem, czasem biegamy. Jeżdżę nałyżwach - raz w tygodniu po ok 4h - teraz mam przerwę, czekam na osobiste łyżwy. Chcę też kupić karnet na basen... i chodzić raz w tygodniu na kilka godzin.
    Wyglądałoby to tak, że w np w sobotę 4h łyżew, w poniedziałki 9-13 basen + codziennie spacery z psem.
    Trochę cięzko u mnie z czasem - pracuję, piszę prace licencjacką i studiuje na 2 kierunkach, dziennie i zaocznie...

Awatar dziudzia1983
    dziudzia1983 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    małopolska
    Wpisy na blogu
    5

Witaj ! Ruchu jak na początek i tak dużo!
    Tutaj jestem:https://forum.jestemfit.pl/chce-...wytrwam-9.html
    Tutaj byłam: Do zrzucenia co najmniej 20 parę kilo... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Mój sukces: Z 93kg na 69kg Udało się raz uda się w końcu i drugi!

Mieszka w
    Piekary Śląskie

Ale chyba nie za dużo? Bo ogólnie jestem dość aktywna...
    Myślę, że dieta, plus więcej ruchu niż obecnie dadzą jakieś sensowne rezultaty.

Awatar iwona150
    iwona150 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chełm
    Wpisy na blogu
    1

Witaj
    Ja też tu jestem nowa,ale kiedy poczytałam i opatrzyłam się z forum stwierdziłam że w stadzie raźniej i popytać też jest kogo. Trymam za Ciebie kciuki

Mieszka w
    Piekary Śląskie

Teraz wychodzi, że piszę w dwóch miejscach, to samo. Tzn. w pamiętniku i tutaj... nie wiem czy obowiązuje jakaś zasada, czy mam się tutaj przenieść? Troszkę błądzę po omacku na forum. Dziękuję, że jesteście! Myślę, że z Wami będzie łatwiej!
    No i jutro pierwszy dzień diety We Wtorek postaram się gdzieś zważyć...żeby faktycznie wiedzieć ile mam tych kilogramów do zrzucenia