Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Jak we mgle...

Awatar hypnotic gaze
    hypnotic gaze jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    we mgle
    Wpisy na blogu
    3

Cool Jak we mgle...

Witam Wszystkich! Jestem tutaj nowa! Swoją walkę z kilogramami zaczynam po raz setny. Już raz udało mi się schudnąć ponad 20 kg. Wyglądałam super, czułam się super. Aż nagle życie potoczyło się tak a nie inaczej i teraz mam ponad dwa razy większy nadbagaż do zrzucenia.

Wraz z wiekiem coraz mniej mi się chciało starać. Jadłam co popadnie, bez zważania na porę dnia. Odkąd zaczęłam pracować obok braku czasu pojawił się brak chęci, stres itd. W taki o to prosty sposób na wadze mam plus 50 kilo od swojego najchudszego etapu. A dodam, że tamten najchudszy moment to też nie była dobra waga. Byłam w trakcie "odchudzania", ale coś mnie rozproszyło i jest jak jest.

W tamtych czasach bardzo dużo ćwiczyłam, klub fitness był moim drugim domem. Teraz jest mi najnormalniej w świecie głupio tam wrócić. Moja kondycja jest w tak opłakanym stanie, że zmęczyłabym się idąc z parkingu do klubu Kiedyś odchudzałam się z blogiem i forum - innym, już umarło No i tak siedzę w ten piękny dzień i myślę: "może inne forum?". No i o to jestem!

Jaki mam plan?

Chcę ćwiczyć w domu, planuje zrobić 30 dniowe wyzwanie z MelB. Jeśli przejdzie mi kac to zacznę już dziś

W temacie diety na spokojnie, najpierw będę liczyć dni bez słodyczy, słonych przekąsek i alkoholu. W zamrażalce mam trochę lodów, zjem je. Sukcesem będzie nie kupować nowych!

Tylko pytanie? Czy ja na pewno tego chce?

Awatar hypnotic gaze
    hypnotic gaze jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    we mgle
    Wpisy na blogu
    3

Domyślnie Odp: Jak we mgle...

Przepraszam administratorów i moderatorów za dodawanie Wam pracy. Jednak chcę, żeby mój dziennik był w temacie dla osób zalogowanych, więc bardzo proszę o usunięcie tego tematu.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam
    Ostatnio edytowane przez hypnotic gaze ; 02-05-2018 o 07:57

Cel pierwszy --> 130 kg
    Mój domek: https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...naczy-moc.html

Uprawnienia umieszczania postów