Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Grube odchudzanie +/- 40kg

voltron84 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Grube odchudzanie +/- 40kg

Witam serdecznie szanowne grono. Krótka historia. 193cm wzrostu, około 140kg wagi i chcę zrzucić 40kg jak najszybciej
    Jestem ciekaw czy znajdą się osoby, które chciałby zobaczyć jak ja to zrzucam, chciałbym zrobić swego rodzaju pamiętnik, gdzie będę pokazywał, jak trenuję, co i kiedy jem itp. Jestem pewny swojego wyniku gdyż już 3 lata temu ważyłem tyle samo i schudłem te 40kg w około 7/8 miesięcy, niestety sam w siebie nie wierzyłem i nigdzie tego nie udokumentowałem
    Los chciał, że przez specyfikę pracy przytyłem znowu (nieregularne godzin pracy, ciągłe życie w drodze i jedzenie w przydrożnych barach) Przy poprzednim odchudzaniu zeszło mi długo gdyż lubiłem odpuścić sobie dietę w cały weekend i przez te dni nadrabiałem tyle, że później musiałem z tym walczyć kolejne 5 dni
    Teraz mam zamiar nic nie odpuszczać, ostro się biorę do roboty (dziewczyna mnie dopinguje) także myślę, że uda się to zrobić szybciej niż poprzednio.
    Moje odchudzanie wiąże się z przejściem na wegetarianizm i około 3h aktywności fizycznej. 1,5h rano i tyle samo wieczorem.
    Co więcej to bym podawał na bieżąco.
    Dawajcie znać co o tym myślicie. Zdrówka życzę

voltron84 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Grube odchudzanie +/- 40kg

Witam serdecznie. Wracam po dlugim czasie ponizej info jak mi leci

10xja1024.jpg

woyager1 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Grube odchudzanie +/- 40kg

CZesc
    jestem pod wrazeniem, walczysz dalej ?
    Czy sobie odpusciles?

Uprawnienia umieszczania postów