Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Wytrwać do końca i już na zawsze }I{

Awatar lawendowa
    lawendowa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Wytrwać do końca i już na zawsze }I{

Nie wiem czy to możliwe ale muszę spróbować... kolejny raz. Bo chyba warto mimo wszystko się nie poddawać.
    Witam serdecznie tych z którymi już tutaj miałam niewątpliwą przyjemność porozmawiać. Tak jest powróciłam. Przepraszam za zniknięcie ale niestety tak już mam. NIE JESTEM KONSEKWENTNA.
    Tak już mam wpierw słomiany zapał a potem się poddaję. NIE UMIEM WALCZYĆ. Wszystkie ważne sprawy kiedy tylko nadarz się okazjaODKŁADAM NA PÓŹNIEJ.
    Ważę 82 kg przy wzrosćie 160 (lat 29)
    Kiepsko.
    Najgorsze w tym wszystkim jest jednak moja otyłość brzuszna. Wszyscy myślą że jestem w ciąży a NIE JESTEM! (i to mnie jeszcze bardziej frustruje niż moja otyłość). Mam mnóstwo powodów by schudnąć, o to kilka z nich:
    c h c ę
    1: Wyglądać ATRAKCYJNIE
    2: Mieć lepszeSAMOPOCZUCIE
    3:Zajść w ciążę (podobno waga ma znaczenie)
    4: skończyć z nałogiem pod nazwą "OBŻARSTWO"
    5: aby mój mąż był ze mnie DUMNY (i ja sama też!)
    6: z przyjemnością chodzić na zakupy do sklepów z ciuchami (teraz ich nienawidzę!!)
    7. nie wstydzić się za swój wygląd
    8. BYĆ ZDROWSZA!

Mam nadzieję, że tym razem mi się uda. Jak tak oglądam wasze osiagnięcia to aż trudno wątpić.

To wielka sprawa, że jest takie miejsce gdzie nie jest mi wstyd opisywać jak bardzo upadłam i jak ciężko mi wstać.

Awatar blathin
    blathin jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Domyślnie Odp: Wytrwać do końca i już na zawsze }I{

Na wstępie masz ode mnie uścisk wspomagający [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wszystkie 8 powodów masz bardzo mocnych, mam nadzieję,że wytrwasz, postaram się Cię wspierać w miarę możliwości, ja też mam gorsze dni...

A na jaki rodzaj diety się zdecydowałaś?

MMRose Guest

Witam, witam
    ...mam wrażenie jakbym czytała o sobie, też wszystko odkładam na później i to w wielu dziedzinach życia...
    trzymam za ciebie mooocno kciuki !!
    widzę, że masz motylka w tytule...staniesz się takim, to tylko kwestia czasu ))

Awatar lawendowa
    lawendowa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Witam.
    Dziękuję dziewczyny za odwiedziny. Własnie to kocham w tym forum, nawet taki przeciętny wątek jak mój ktoś odwiedzi i wesprze.
    Motyl w tytule a owszem niestety dieta nadal nie wybrana. Tak wogole to się zastanawiam czy postawić na jakąś konkretną dietę czy poprostu zacząć zdrowo sie odżywiać ( o dziwo gonię swojego mężą aby zdrowo sie "karmił" a ja sama jakoś wolę od chrupiących warzywek babeczk naprzyklad).
    Bardzo przepraszam, że tak malo konrtenie piszę ale poprostu czekam na jakąś wenę .
    ... i w tym oczekiwaniu na nią czytam wasze wątki, TO DOPIERO DAJE KOPNIAKA.
    staram się też nie zanidbać odwiedzin na forum bo wiem że "bycie tutaj" to dla mnie cudowna szansa.
    Pozdrawiam

Awatar blathin
    Mieszka w
    Katowice

Ja przerobiłam w życiu wiele diet... ale to co mam teraz, to chyba najlepsza dieta jaka istnieje. Nie jestem głodna, nie mam ciągotek do pieczywa/ słodkiego itp., efekty widać szybko... Może też dołączysz do nas na Dukana?

RockowaGitara jest nieaktywny Znany na forum

Wcale nie przeciętny wątek.
    każdy z nas jest inny, wyjątkowy, nie zapominaj o tym!
    miłego dietkowania

MMRose Guest

Na forum bywaj jak najczęściej, to naprawdę pomaga ) wiem to po sobie )
    ....hmm odnośnie wyboru diety, to ja liczę kalorie i szczerze mówiąc wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem, w związku z tym, że przeszłam już z milooon diet, razem z kopenhaską, głodówką etc. to ta najlepiej mi odpowiada...
    pozdrawiam Cię gorąco...kobietko o ślicznym nicku )

Awatar blathin
    Mieszka w
    Katowice

Cytat Zamieszczone przez MMRose Zobacz posta
    ja liczę kalorie i szczerze mówiąc wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem
    A ja sobie pozwolę się nie zgodzić. Nie żeby ta metoda była zła, ale są tacy ludzie jak ja, że to daje połowiczny efekt... Niby mogę wszystko, więc zamiast zdrowej porcji mięsa z warzywami, wolę ciastko (które czasem ma więcej kcal) a ono podniesie mi gwałtownie cukier, więc za chwilę jestem głodna, więc jem coś tam i tak dalej... Niby się mieszczę, ale często jadam nie do końca dobre rzeczy, no i chodzę głodna...
    W żadnym razie nie namawiam na to co teraz stosuję (nawet celowo nie wymieniam ), ale konkretne określenie co mogę a co nie, bez ograniczeń ilościowych w dozwolonym obrębie jest dla mnie błogosławieństwem. Jak bym nie odnalazła tego tematu na tym forum, to mimo iż jestem tu 3 lata i liczę kcal, to teraz już sądzę,że bym miała 3 cyferki na liczniku, a tak jestem u progu bałwanków

Lawendowa my tu się panoszymy w Twoim wątku a Ty gdzieś zniknęłaś... Hop, Hooop!

MMRose Guest

blathin jak najbardziej! masz do tego prawo by nie zgadzać się z czyimś poglądem...powszechnie wiadomo, że ile ludzi tyle metod odchudzania i opinii...ja napisałam tylko co akurat odpowiada mojej osobie każdy jest inny, zna swoje przyzwyczajenia i dla kogoś liczenie kcal może okazać się okropieństwem, dla mnie nie

Lawendowa wracaj :P
    i napisz jaką taktykę obrałaś do walki z wrogiem !!

Blathin pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów !

RockowaGitara jest nieaktywny Znany na forum

I jak tam początki ?

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni