Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Kasia potrzebuje wsparcia...

kasia_xxl jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Olecko

Domyślnie Kasia potrzebuje wsparcia...

Witajcie,

Nie jestem tu całkiem nowa...miałam już kilka profili, jednak nie ujawniałam się zbytnio...W końcu postanowiłam założyć już nie taki anonimowy, ale przede wszystkim szczery profil "na stałe" :-)

Nazywam się Kasia, mam 17 lat, mieszkam w małym miasteczku na mazurach, tutaj też chodzę do liceum ogólnokształcącego.
    Z nadwagą borykam się od około 5-6 klasy podstawówki...W zeszłym roku udało mi się ładnie schudnąć, ok. 13 kg na głodówce, jednak kilogramy wróciły, prawie w tej samej ilości kiedy po 1,5 roku bycia wegetarianką powróciłam do jedzenia mięsa:-( Wiem, że głodówka to nie był mądry pomysł, ale inne diety niestety nie działały, to była ostatnia deska ratunku. Próbowałam 1000kcal, używałam plastrów odchudzających... bez skutku. Nie potrafię wytrwać na żadnej konkretnej diecie. Od tego czasu nie mogę się zmobilizować, codziennie zaczynam dietę od nowa, i tego samego dnia kończę...Wiem, że powinnam zgubić jakieś 25kg, ale na razie chciałabym chociaż wrócić do wagi sprzed roku...

Postanowiłam być ze sobą szczera. Będę się codziennie ważyć, pisać co zjadłam, wyjawiać swoje grzeszki... Będę pisać czy ćwiczyłam, jak generalnie minął dzień:-)
    Wiem, że jedynym ratunkiem dla mnie jest jeść mniej, w szczególności słodyczy... Z tym będzie ciężko, nie potrafię się oprzeć jak je widzę, a nie ma szans żebym nie miała z nimi styczności w domu...:-(

Mam nadzieję, że znajdę tu wsparcie, którego teraz naprawdę bardzo potrzebuję...

Awatar Oposek25
    Oposek25 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Kasia potrzebuje wsparcia...

Hej!
    Oczywiście, że znajdziesz tu wsparcie, mądre rady i osoby, które tak samo jak Ty chcą schudnąć.
    Razem na pewno się uda, zobaczysz
    Napisz coś o więcej o sobie- jak teraz zamierzasz się odchudzać, ile ważysz, ile masz wzrostu. Jeśli chodzi o cel to mi zawsze łatwiej było podzielić wszystko na etapy- przyjmij, że chcesz schudnąć na początku 5 kilo i tego się trzymaj jak schudniesz pomyślisz co dalej
    Na początek proponuję dietę 1400 kalorii, tak żebyś głodna nie chodziła
    Pij dużo, ustaw sobie suwaczek i do dzieła Najważniejsze, że już się zdecydowałaś!
    A my będziemy dzielnie wspierać!

kasia_xxl jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Olecko

Oposku, dziękuję ci za miłe słowa
    Ważyłam 96kg, schudłam do 82 , po czym wróciłam do 90. Mam 1.77cm wzrostu. Największym problemem u mnie są "dolne partie". Biust i talią są ok, za to brzuch i pupa....bez komentarza
    Hmm... Na początek zamierzam po prostu jeść mniej... No i przede wszystkim więcej ruchu. Spacery, jazda na rowerze stacjonarnym, w ferie może siłownia...
    Myślę, że masz rację, 5 kilo na początek w zupełności starczyło by żebym poczuła się lepiej i nabrała sił na dalszą walkę
    Co do picia...tu mam problem...Po prostu nienawidzę zwykłej wody mineralnej. Za to uwielbiam wodę smakową. Słyszałam jednak, że nie jest wskazana przy odchudzaniu:-(

Awatar blathin
    blathin jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Kasiu jeśli masz możliwość finansową, to spróbuj diety Dukana (piszemy o niej też tu na forum). Jesz do woli, więc nie chodzisz głodna, choć jesz tylko produkty dozwolone a ja też uwielbiam słodkości i u mnie w domu rodzina też je jada, leżą w kuchni itd... i na tej diecie na nie zobojętniałam, owszem czasem mam słabszy dzień, kiedy mnie kusi, ale potrafię się im oprzeć. Może to sposób dla Ciebie?

Co do wody, to nie musisz pić jej czystej, mogą być to herbatki, ziółka itp, ale bez cukru! Wody smakowe niestety zawierają cukier, dlatego lepiej jest je omijać.

dudusia1985 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kolno

hejka
    może jesteś z Kolna tak jak ja ?? może razem będziemy umawiać się na spacer basen itp ??
    a co do wody mozesz do wody mineralnej wycisnąć trochę soku z cytryny jest wtedy smaczniejsza
    trzymam kciuki zapraszam do siebie
    [

Awatar Oposek25

Cytat Zamieszczone przez kasia_xxl Zobacz posta
    Oposku, dziękuję ci za miłe słowa
    Ważyłam 96kg, schudłam do 82 , po czym wróciłam do 90. Mam 1.77cm wzrostu. Największym problemem u mnie są "dolne partie". Biust i talią są ok, za to brzuch i pupa....bez komentarza
    Hmm... Na początek zamierzam po prostu jeść mniej... No i przede wszystkim więcej ruchu. Spacery, jazda na rowerze stacjonarnym, w ferie może siłownia...
    Myślę, że masz rację, 5 kilo na początek w zupełności starczyło by żebym poczuła się lepiej i nabrała sił na dalszą walks
    Co do picia...tu mam problem...Po prostu nienawidzę zwykłej wody mineralnej. Za to uwielbiam wodę smakową. Słyszałam jednak, że nie jest wskazana przy odchudzaniu:-(
    Kasia, co do napojów to ja też mam ten sam problem. Wody mineralnej samej też prawie nie piję, bo nie lubię, zwłaszcza w zimie mi nie wchodzi. Tak jak piszą dziewczyny, możesz pić herbatki smakowe, wodę z cytryną...Ja jak już bardzo chce mi się czegoś słodkiego piję wodę z cytryną i słodzikiem albo sok light Hortexu bez cukru. Szklanka ma niecałe 40 kalorii. Założenia dobre, więc kop motywujący na początek i będzie dobrze, zobaczysz
    Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki

RockowaGitara jest nieaktywny Znany na forum

Tak, tak, plan dobry tylko już nigdy więcej żadnych głodówek! to daje efekty, ale chwilowe...
    Powodzenia

krychamal jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Mazury

Cześć Kasiu Ja zaczynam od dzisiaj - trzymam Kciuki za powodzenie naszej misji

Awatar Oposek25

Oj tak Kasia, Rockowa ma rację, serio Żadnych głodówek, bo będziemy bić po dupalu Jak Ci dziś mija dzionek? i dietka?
    Tzymam kciuki, odezwij się, co tam u Ciebie

Krychamal- Tobie też się uda, na pewno Założyłaś już swój wątek? bo suwaczek widzę masz piękny

Awatar Oposek25

hej Wpadłam życzyć Ci miłego dnia

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni