Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Grubasy radzą grubasom:)

niemloda48 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    ELBLĄG

Domyślnie Odp: Grubasy radzą grubasom:)

ja też mam dzisiaj doła.ale nie poddajmy się . walczmy!!! z tym sadełkiem

sagazyga jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Krosno Odrzańskie

Smile Odp: Grubasy radzą grubasom:)

właśnie wystąpił u Ciebie moment krytyczny podczas którego większość Grubasków się poddaje musisz to przetrwać bądź silna a później będziesz z siebie duuumna jak coś to zawsze możesz tutaj sobie pokrzyczeć głowa do góry nie jesteś wyjątkiem wszyscy to przechodzą ale nie wszyscy przetrwali MY PRZETRWAMY prawda dziewuszki??

ona18 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

wrrrrr . ;/ nienawidze tego... nie mam widocznie tak silnej woli... esz , bede załowac chyba...

Liliputka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Talking Odp: Grubasy radzą grubasom:)

Kryzys dopadnie każdego/każdą, więc naprawdę trzeba to przeczekać ...

laski! damy radę!!

Awatar derika2
    derika2 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    9

witajcie

mnie motywuje chęć spłodzenia potomstwa tzn płodzenie samo w sobie ju ż teraz jest możliwe...ale chodzi o fakt dokonany (spłodzony )

co do tematu napoi... hm...ja piję czerwoną i zieloną herbatkę.... obie pyyyyyyyyszne...ale nie powiem że czasami chemia mi nie wpadnie w łapki (czyli cola zero) ale nie mam zamiaru przejmować się tym aż tak bardzo....póki nie piję jej litrami i codziennie nie sądzę by zaszkodziła.... tzn inaczej...ja wierzę, że żyjąc w chemiczno-spalinowym świecie nie da sie odciąć od tej chemii tak w 100% a jeżeli się by udało...czy ciało, które całe życie było zanurzone w chemii nie zwariowałoby w jałowym i w 100% zdrowym otoczeniu???

pozdrawiam zdołowanych i <przytulam> trzymajcie się mocno i nie poddawajcie

Awatar tamarek
    tamarek jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

i tak oto spowodowałas,że zaraz pójdę sobie kupić colę light,bo mam chcicę!:P

A kryzys...trzeba przetrwać! Naprawdę..nie można sie poddać! jak sie poddamy teraz...póxniej już bardzo trudno będzie wrócić..więc główki do góry,moje Panie i dietkujemy! :*

rozowaagus888 Guest

Mi jakoś nie smakuje ani zielona herbata ani czerwona ;p

Awatar DAGMARA7
    DAGMARA7 jest nieaktywny Znany na forum

Cola Zero - moja wielka , stuprocentowa motywacja. Nie zapowiada się , żeby mi w ogóle miała przeminąć .
    Motywacja negatywna .
    Były czasy , gdy nie działała już na mnie kawa , i myślałam wciąż o spaniu , gdy tymczasem powinnam się uczyć . Nie znałam wtedy zasad metabolizmu , nie wiedziałam o roli białka ani czym jest IG , i nie wiedziałam też , że senność jest wywoływana przez słodycze , za to odkryłam colę . Cola działała , gdy nie działała kawa - a ja myślałam , że z racji tego zrobię tak dużo !

I choć wiedziałam np. to , że ma ona coś żrącego ( po tym jak konserwator gazu w bloku powiedział, że zatkane palniki odblokowuje się coca - colą ) - to piłam ją litrami , np. butlę 2 litrową dziennie .

Cola stała się głównym winowajcą mojej alergii , myślę , że nie miałabym jej , gdybym tego nie piła . Dostałam alergię dopiero w wieku 34 lat . Gdy się spostrzegłam , że przyczyną jest cola - nie ruszyłam tego więcej . Nie brakuje mi , nie mam ochoty , nie tęsknię , nie myślę o coli , przeszło mi w jednej chwili radykalnie . Skutecznie powstrzymuje mnie myśl o ataku alergii . Czyżbym potrzebowała motywacji negatywnych ?
    Ostatnio edytowane przez DAGMARA7 ; 04-06-2010 o 21:56

Każdy może upaść, ale po co się od razu wylegiwać ?

Barbara75 jest nieaktywny Nowy na forum

Witam, sprawdzonym przeze mnie produktem na odchudzanie jest naturalny i bezpieczny suplement diety o nazwie piperinox. Nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale również oczyszcza organizm z toksyn. Więcej informacji oraz możliwość zakupu pod wskazanym linkiem, polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3