Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Powtorka z rozrywki - tym razem ostatnia mam nadzieje ;>

mewcia jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Powtorka z rozrywki - tym razem ostatnia mam nadzieje ;>

Nowe forum zmotywowalo mnie do otworzenia znowu swojego watku. Czytanie inspiruje to fakt ale mam nadzieje ze pisanie wciagnie mnie jeszcze bardziej i ze juz wtedy nie bede miala odwrotu, w sensie - bedzie mi glupio uciec ;>
    Kilka slow o mnie zatem Mam na imie Ewa, 29 lat i 175 com wzrostu. Jakies 4 lata temu wazylam ok 70kg i bylo super, a potwm poszlam do pracy, zeby przytyc w ciagu 2 lat ok 20 kilo a potem to juz stwierdzilam, ze jest dobrze jak jest i przytylam kolejne kilka. W maxie wazylam 97 kilo. Calkiem niedwno to bylo. Powiem szczerze ze sie przestraszylam. 97 kilo to prawie 100 przeciez... Jeszcze miesiac, moze dwa i dobilabym pewnie do takiego wyniku.. Spisalam sobie dlaczego chce schudnac, zrobilam pewne zalozenia i do slubu znajomych w przeciagu miesiaca schudlam chyba 3kg. Tylko ze kazda anomalia wplywa na mnie letko destrukcyjnie. Anomalia byl przyjazd do Polski na ten slub, niby 3 dni tylko ale wybilam sie z rutyny cwiczen. Jak zawsze! i potem sie zbieralam ze dwa tygodnie zeby wsiasc na orbitreka. Szlag by to, nie mowiac o tym ze wytrzymuje na nim tylko pol godziny (bardziej z nudow niz zmeczenia), chcialabym dobic do godziny bo w glowie mam stale moja rutyne sprzed tych 5 lat..
    Od tygodnia jestem na diecie niskoweglowodanowej, licze wszytko, nie tylko tylko kalorie. Mam nadzieje ze to nie slomiany zapal. No nie moze byc kurcze! Mam juz dosc ze nie moge sie ubrac jak chce. MIeszkam w Anglii i jakos specjalnie w porownaniu z pieknymi angielkami zle nie wygladam, ale to nie tylko o ten wyglad chodzi, prawda?
    i cos jesczze chcialam napisac i zapomnialam co, kurcze zdechle :/
    wiec poki co tyle tytulem wstepu. Mam nadzieje ze przezyliscie i ze bedziecie mnie odwiedzac

mewcia jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie

W sumie dzien jedzeniowy zamknie sie w ok 1000kcal, ok 80g bialka. Chyba bede musiala troche przemodelowac diete...

Nic nie cwiczylam, siedze na kanapie i mysle o tym zeby wejsc na chwile na orbitreka ktory bezwstydnie sie na mnie slepi z przeciwka. Ale oczywiscie kopa na rozped potrzeba :/ ile to sobie czlowiek potrafi znalezc wymowek, ze juz pozno, ze dopiero co zjadlam (wypilam odzywke - wow), ze zmeczona (niby po czym? siedzeniu przed tv?), ze trzeba sie przebrac... bleeeeeeee... jakie stare takie glupie :/

Powiem wam jutro czy zwlaczylam lenia zaskornego ;>