Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: do celu...aby poznac osobę po drugie stronie lustra

Awatar babygirl83
    babygirl83 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Belfast

Domyślnie Odp: do celu...aby poznac osobę po drugie stronie lustra

Witam

Ja rowniez mieszkam na zielonej wyspie I tak samo przytylam. Przyjechalam tutaj wazac 62 kg, no i diete zaczelam wazac 89 :/ Troche duzo. Nie bylo mnie dlugo w Polsce ale to dlatego ze mam dosyc tlumaczenia znajomym dlaczego mi sie az tak przytylo. Nawet moj ginekolog w Polsce widzac mnie powiedzial ,,a co sie pani tak roztyla,, ? No myslalam ze sie zapadne pod ziemie :/ Nie jezdzilam tez do Polski dlatego ze obawialam sie spotkania znajomych ktory ,,jeszcze,, mnie nie widzieli...

No ale teraz w czwartek kupuje bilety do Polski na 26go maja. Zrobie mamie suprajsa na Dzien Matki Nic jej nie powiem ze przyjezdzam, poprostu pojawie sie w drzwiach

I gratuluje spadku wagi. Naprawde zazdroszcze. Mi poki co ubylo 7 kg dopiero. Daleka droga do mojej wymarzonej wagi...

Mam nadzieje ze Ci sie uda I mam nadzieje ze czasem bede w stanie pomoc w ewentualnych kryzysach

Awatar karinka7999
    karinka7999 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Chafford Hundred, UK

Hej Wszystkim
    nie bylo mnie bardzo długo, ale ciągle dietkuje z sukcesami

jestem w Polsce już drugi miesiąc, waga prawie idealna, myślę ze gdzieś za perę dni zacznę w pełni utrwalanie, od 5 dni dodałam do mojej diety porcje owoców, i codziennie sprawdzam efekty, waga mimo tego idzie w dół z czego jestem bardzo zadowolona.
    dzisiaj pokazała mi 65,3 kg

boje sie osiągnięcia tego magicznego 65, bo szczerze boje sie wejsc w utrwalanie, żeby nie przytyć... ale mam nadzieje ze mimo wszystko będzie ok

pozdrawiam Wszystkich dietkowiczów
    Białko na stół, waga w dół
    zaczynam od nowa świeżo upieczona drugorazwa Mama bogatsza o doswiadczenia

Awatar karinka7999
    karinka7999 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Chafford Hundred, UK

Bardzo dłuug nie bylam na dieta pl.
    osiagnełam swoja wymarzoną wage w lipcu 2009 r. sierpień i wrzesień poświęciłam na utrwalanie, na koniec września okazało sie ze oczekuje dzieciatka... porzucilam wiec diete i pochłonął mnie swiat przekąsek, słodyczy, zachcianek ciążowych... w maju 2010 przyszła na swiat moja druga córeczka Justynka, a ja wyszłam z tego z ponad 30 kg nadwagą (powtórka z rozrywki) karmienie piersia u mnie znów nie przyniosło rezultatów w spadku wagi i na dzien dzisiejszy waga nieubłaganie wskazuje wage taka jak po rozwiązaniu 96,7 kg...

Wykarmiłam córcie, i od wczoraj rozpoczełam swoja drugą próbe z Dukanem, wierze że znowu mis ie uda i znowu dojde do swojej wymarzonej wagi... wiem ze ciężkie chwile przede mna, ale postanowilam znowu to dla siebie zrobic, zeby móc czerpać radość z zycia i nie czuć sie jak słonica... to tak w skrócie na przywitanie w starym miejscu ale po nowej stronie życia
    Aha dodam jeszcze ze juz nie mieszkam w UK, wrócilismy do domu
    Białko na stół, waga w dół
    zaczynam od nowa świeżo upieczona drugorazwa Mama bogatsza o doswiadczenia

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów