Strona 2 z 104 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1035

Wątek: Całe życie zaczynam od nowa.....

Awatar Schatzchen
    Schatzchen jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

Domyślnie Odp: Całe życie zaczynam od nowa.....

Gratuluję udanego dietkowego dnia ruch to podstawa ani się obejżysz a kiloski i cm polecą w dół

Awatar stgermainne
    stgermainne jest nieaktywny Znany na forum

A wiesz, nie wiem, czy z tym ostrym zaczynaniem to dobry pomysl, ewentualnie 3 dni takie na oczyszczenie. Dietetyk ze mnie zaden, ale z tego co czytalam tu na forum, to przy wiekszej nadwadze lepiej stopniowo obnizac ilosc jedzonych kalorii, np jak dotychczas zjadalas 3000 dziennie, to 1500 juz bedzie ostroga dla organizmu. nagla glodowka tylko popsuje ci metabolizm i wtedy nie schudniesz, a przytyjesz jeszcze wiecej.
    A w ogole to chyba sie wezme i w koncu przetlumacze te tabelki, co to dostalam od dietetyczki, zobaczysz sobie, co mozna jesc a czego nie-uwierz, da sie chudnac bedac najedzonym ,po prostu kwestia zmiany nawykow zywieniowych (ale madra jestem, a sobie to tez bym mogla powiedziec, a nie innym moraly prawic
    gratuluje cwiczen!! a dzien byl super na spacery, tyle ze mojego kota to ja raczej wyprowadzac nie bede

Alviess Guest

Kochana dobrze, że wzięłaś się w garść i wróciłaś na dietę. Ja startowałam z wagą 84kg i już po 7 dniach jedząc 4 posiłki dziennie i ćwicząc ujrzałam na wadze 81,7kg! Uda się, tylko bardzo tego trzeba chcieć i robić coś w tym kierunku! Trzymam kciuki i będę zaglądała!

Awatar vanilia85
    vanilia85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

I mamy nowy piękny dzień... słoneczko świeci ślicznie jak wczoraj.. aż chce się cały czas przebywać na powietrzu
    niestety ja znów do ok 16 będę siedziała...

martita17 - wiem, wiem, że można schudnąć... ja trochę pnad półmroku temu schudłam przez 7 tygodni 15 kg w Anglii bez żadnej diety, tylko miałam dużo ruchu ale po powrocie przez pół roku przytyłam z 79 do 87 ale znów biorę się za siebie i wierzę, że będzie lepiej

stgermainne - ja wiem, że to żadna dieta.. ja chcę odżywiać się racjonalnie tak jak mi napisałaś... ale przez pierwsze parenaście dni chciałabym tak się trochę... zbiczować dietkowo za te tłuste miesiące.. ale po 2 tygodniach będzie ładna, różnorodna dieta 1000kcal co do spacerów... to moja suczka jest wspaniałym kompanem na spacery.. mimo, że waży 1,4kg, jest strasznie maleńka i tak szybko musi przebierać nóżkami żeby za mną nadążyć to i tak nie sposób jej zmęczyć a wczoraj zaatakował ją stary ratlerek heheheee
    Schatzchen - ja mam wielką nadzieję, że zacznę gdzieś podczas tych spacerów po drodze gubić te moje kilogramy...
    Majeczkaaaaa - dziękuję za odwiedziny
    majacyr - dziekuję za odwiedziny i ja już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła już pochwalić się chociaż paroma zgubionymi kg...

Postanowiłam ważyć się w każdy poniedziałek, więc dopiero za parę dni bedę wiedziała czy już jestem choć troszeczkę lżejsza...
    I za każde zgubione 5 kg kupię sobie prezent tak żeby się bardzioej zmobilizować... ech.. ja już kupiłam sobię prezent za same podjęcie decyzji o odchudzaniu - rolki, ale jeszcze do mnie nie dotarła przesyłka. No i wczoraj jak byłam na zakupach kupłam sobie masło do ciała waniliowe ziajii
    miłego dnia życzę wszystkim!!!

MadziaMP jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Trzymam kciuki za Ciebie!! Rolki super sprawa podobno ekstra sie chudnie jezdzac na nich

Awatar vanilia85
    Mieszka w
    Kraków

no i mam kolejny dzień na plusie
    jestem bardzo zadowolona... dietkowo bardzo dobrze (cieszę się, że nie dopada mnie wilczy głód) i ruchowo też nie mogę narzekać. Pojechałam z bratem na działkę, on ucinał gałęzie drzew a ja je wynosiłam, łamałam i paliłam. Cały czas przez ok 3 godzinki byłam w ruchu, schylalam się, chodziłam i przeciągałam gałęzie... tak więc myślę, że troszkę kcal spaliłam no i troszeczkę się opaliłam, bo dzisiaj cały dzień w koszulce chodziłam. Z nieba słoneczko mnie grzało i dodatkowo cały czas dokładałam do ogniska, więc na chłód nie mogłam narzekać.
    Jestem strasznie ciekawa jak Wam minął dzień, ale muszę poczekać do jutra, bo coś mi internet się wiesza i nie wiem czy ta notka pojawi się na forum.. No ale jak się nie pojawi to pochwalę się dzisiejszym dniem jutro. No i jutro Was Kochane poodwiedzam
    Buziaki wielkie dla Was!
    I dobrej nocki życzę

Awatar stokrota_1
    stokrota_1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rumia

Witam!

Bardzo mi się podoba pomysł z tymi prezentami co 5 kg. hmm mi zostało wtedy 1kg do prezentu

Ładnie się zabrałaś do roboty. Też bym chciała tyle ruchu na świeżym powietrzu, ale jak wracam do domu to jest już wieczór i jednak jeszcze strasznie zimno się robi.

Pozdrawiam
    Zaczynam od nowa, do wyrzucenia 8 zbednych kilosow

A ku ku! Tu jestem :-) Stokrota zmienia się w stokrotkę - Część 1 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar Misia153
    Misia153 jest nieaktywny Znany na forum

Prezent co 5 kilo - też to stosuję - do następnej niespodzianki brakuje mi 2 kilo Bardzo dobrze Ci idzie a co najważniejsze czuć u Ciebie optymizm a to nam jest najbardziej potrzebne

Pozdrawiam!!

Awatar stgermainne
    stgermainne jest nieaktywny Znany na forum

hehe, dobry pomysl z tymi prezentami, ja chyba bede sobie co 10 kilo kupować superasny stanik
    Dzien byl super, prawda? Tak cieplutko... Ja tez dalam sie wrobic w prace polowe, wygrabialam ogrod z lisci, suchej trawy i tego, co tam od jesieni uroslo, a wierzcie mi, nie byla to lekka praca, ale na tym sloneczku to jednak przyjemnosc (generalnie nienawidze pracy w ogrodku i nigdy sie tym nie kalam .
    Podzielis sie wrazeniami z uzytkowania smarowidla? Bo ziaja to fajna firma, ale tego jeszcze nie probowalam, generalnie nie cierpie sie cala smarowac tymi wszystkimi kremami... :/
    Dobranoc

Awatar vanilia85
    Mieszka w
    Kraków

stgermainne - napisałaś, że nie lubisz pracy w ogródku, a ja jestem (a ściślej rzecz ujmując za 3 miesiące będę) inżynierem ogrodnictwa o specjalizacji kształtowanie terenów zieleni i to z zamiłowania a nie z przymusu! ja uwielbiam bawić się w ziemi... pielić, sadzonkować itp. itd. Ale grabic liści też nie lubię Co do masła waniliowego do ciała Ziaji to muszę przyznać, że myślałam, że będzie ładniej pachniało. Ale za to super się wchłania. Ładniej pachnie masło kakaowe (też Ziaji). Kiedyś zakochałam się w balsamie do ciała Avonu też o zapachu waniliowym. Ja ogólnie lubię różnego rodzaju balsamy, ale nie jestem dość systematyczna w ich stosowaniu.

Stokrotka, Misia - tak myślę, że jakis mały upominek na zwieńczenie każdego małego sukcesu to fajny pomysł

Dzisiaj pół dnia chodziłam. Na początku poszłam po zakupy ponad 1,5 km, później na spacer z moją sunią 6 km, a jeszcze później ok 2 km znów na zakupy. Tak więc w sumie zrobiłam dzisiaj około 10 km marszu
    Dietkowo też nie mogę narzekać, choć skubnęłam dzisiaj trochę kopytek (które ubóstwiam!!!). Ale i tak jestem zadowolona. Już nie mogę doczekać się poniedziałku, bo wtedy wejdę na wagę i zobaczę jakie efekty daje moja dieta. Z doświadczenia wiem, że w pierwszych tygodniach waga najbardziej spada :P

Strona 2 z 104 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów