Strona 1 z 104 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1035

Wątek: Całe życie zaczynam od nowa.....

Awatar vanilia85
    vanilia85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Red face Całe życie zaczynam od nowa.....

Witam cieplutko wszystkich.
    Bardzo dawno na forum nie zaglądałam.. chyba minęło 4 lata, mój stary login asiulek nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta) nie jest już aktywny. Postanowiłam ponownie tu zajrzeć. Jestem starsza o pare lat, cięższa o pare kilo i zaczynam budować mój cały świat od początku.
    Mam 24 lata, 164 cm wzrostu i 88 kg żywej wagi
    Właśnie rozpadł się mój kolejny związek (chociaż tu stwierdzam, że dobrze się stało) i postanawiam zrobić coś ze swoim życiem, ze sobą...
    Chyba już setny zaczynam odchudzanie.. Niedawno byłam w Anglii przez 2 miesiące i schudłam przez ten czas 15 kg i ważyłam 70kg, mieściłam się w rozmiar 40 tak mi tam dali w kość! cały dzień miałam mnóstwo roboty, jadłam tylko wieczorami, ale duże porcje np pizzy a jednak chudłam w oczach..., ale po powrocie do Polski siedziałam na tyłku i nic nie robiłam i w ciągu pół roku wróciłam do swojej wagi.
    Tak więc znów zaczynam od nowa.
    Nie pytajcie mnie proszę jak zamierzam się odżywiać, bo jeszcze o tym nie myślałam. Wiem, że to jest niezdrowe, ale przez ok 2 tygodnie chciałabym przeprowadzić dietę warzywno-owocowo-jogurtową żeby zobaczyć jakieś małe efekty i zmobilizować się do walki. Wczoraj zamówiłam sobie rolki i zamierzam na nich pomykać jak się zrobi cieplej. Na razie wyciągnęłam mój stary, zakurzony stepper i od wczoraj ćwiczę po 30 min dziennie. Od jakiedoś miesiąca dwa razy w tygodniu (jak jest pogoda) idę szybkim marszem na 5-6 kilometrowy spacer z moim psem i po powrocie do domu jestem zlana potem, więc mam nadzieję, że cos mi to pomoże.
    Czekam na poprawę pogody, bo przez ten czas co byłam w Anglii przekonałam się ile może zdziałać wysiłek fizyczny bez prawdę mówiąc żednej diety
    Na razie jednak postanowiłam zastosować bardzo niezrównoważoną i nieodpowiedzialną dietkę i troszkę zaczęłam hartować się fizycznie
    Ostatnio edytowane przez vanilia85 ; 10-09-2009 o 15:38

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Domyślnie Odp: Całe życie zaczynam od nowa.....

Witaj!
    Będę trzymała za Ciebie kciuki i napisz jak sie zastanowisz jaką dietę wybrałaś?
    Możesz liczyć na moje wsparcie.Pozdrawiam

Awatar Schatzchen
    Schatzchen jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

Witaj
    Ja też zaczynam to raz enty ale niema to tamto kiedyś się uda
    Czy ja wiem czy ta dieta taka niezdrowa, dołóż twaróg, kurczaka i będzie dobrze
    Wysiłek fizyczny jest nieoceniony przy odchudzaniu więc cudownie skoro już ćwiczysz
    Życzę wytrwałości ! i ... będę Cię odwiedzać

Awatar Misia153
    Misia153 jest nieaktywny Znany na forum

Witam!!! I będę trzymać kciuki

Awatar stgermainne
    stgermainne jest nieaktywny Znany na forum

Witam!
    To chyba dobry moment, zeby zaczac diete, tzn jest powod do mobilizacji. A skoro schudlas tak latwo tyle kilo, i to niedawno, jeszcze pamietasz, ze mozna, a wiele osob ma wlasnie z tym problem-uwierzyc, ze szczupla sylwetka jest w ogole mozliwa.
    Pomysl na dietke chyba niezly, zwlaszcza jak dolozysz do tego jeszcze biale miesko albo lepiej ryby, no i wiesz, jak wazny jest ruch, wiec powinno pojsc niezle.
    Powodzenia!

Awatar vanilia85
    Mieszka w
    Kraków

Jejku... stanęłam dzisiaj na wadze i okazało się, że nie ważę 85 a 87,5
    No ale dam radę
    Dodatkowo jeszcze wczoraj dostałam od koleżanki zaproszenie na jej wesele, które będzie 30 maja... mam nadzieję, że do tego czasu chociaż 9-10kg zgubię. Mam dwa miesiące, więc myślę, że to jest w miarę realne marzenie.
    Co do mojej diety to napewno włączę w nią kurczaka i ryby (a raczej jedną rybkę pangę, bo chyba tylko ją lubię bo smakuje jak kurczak mi), ale chciałabym przez te pierwsze dwa tygodnie trochę ostrzej ze sobą postąpić i wcinać tylko jogurty bez cukru no i owoce i warzywka.
    Uwielbiam zupę pomidorową, a że smakuje mi zrobiona również na zwyczajnej kostce rosoławej (moja szybka pomidorówa!) to też ją włączę do menu, ale za 13 dni
    Mam nadzieję, że dam radę!
    Dziękuję, że już na samym początku mnie dopingujecie
    Dziekuję, że jesteście

A jakie piękne mam dzisiaj za oknem słoneczko D

już dzisiaj za mną 30min ćwiczeń na stepperze!! i muszę przyznać z radością, że prawie wogóle się nie zmęczyłam, tzn byłam spocona ale nie zmęczona to znaczy, że organizm powoli zaczyna się przyzwyczajać do wysiłku
    mam zamier jeszcze wieczorem poćwiczyć ok 20-30 min...
    u mnie jak już pisałam piękne słoneczko świeci i czekam tylko na jakiegoś mojego domownika żeby wrócił i uciekam z psiakiem na dłuuuuugi spacer! trzeba wykorzystać taką piekną pogodę!
    Ostatnio edytowane przez vanilia85 ; 31-03-2009 o 11:53

Awatar vanilia85
    Mieszka w
    Kraków

właśnie wróciłam do domu po spacerku
    a spacerowałam prawie 3 godzinki najpierw z sunią moją kochaną Gają 6 km (przez ok. 1-1,5h), a później sama pochodziłam po mieście... zrobiłam baaardzo ciężkie zakupy i prawdę mówiąc nóżki mnie trochę bolą. Ale czuję się super!! Mam poczucie dobrze przeżytego dnia dietka idzie mi bardzo dobrze (chociaż to dopiero 2 dzień) i stepper zaliczony i spacer
    pozdrawiam

Awatar Majeczkaaaaa
    Majeczkaaaaa jest nieaktywny Nowy na forum

Oby tak dalej !! powodzenia i wytrwałości życze)

martita17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Dzierżoniów

bardzo ladnie to jest realne wierz mi, ja w 2 msce schudlam 9 kg, bez wielkiego wysilku i wyrzeczen

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Podziwiam za ćwiczenia,pięknie podsumowany dzien na dietce Miłego wieczoru.

Strona 1 z 104 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów