Strona 1 z 24 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 236

Wątek: Powoli, rozsądnie - zabieram się do walki :)

Awatar czarnobiala
    czarnobiala jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Straszyn

Domyślnie Powoli, rozsądnie - zabieram się do walki :)

Cześć
    Przyłączam się pełna nadziei, mimo że normalną dietę rozpoczynam dopiero w poświąteczną środę. Dziś miałam rozmowę z dietetykiem i po świętach mam dostać jadłospis na pierwszy tydzień. Na razie wiem niewiele i zamierzam się za mocno nie objadać, po prostu trochę się przygotować.
    A może dobrze by było jakoś oczyscic sie przed tą dietą, jak myslicie? Czy to tylko mi namiesza w metabolizmie ?
    Przez pierwsze 2 tygodnie mam mieć dietę 1300 kcal, potem 1170 kcal. Wszystko podobno dobrze dobrane, wyliczone, podany jadłospis. Sama wybierałam co lubię, a co nie, więc powinno się udać. Tylko teraz czekanie Najgorsze
    Mam 162 cm i 110 kg, obłędna waga, ale mam nadzieję, że już wiecej nie będzie.
    Od poniedziałku dwa lub trzy razy w tygodniu nordic walking i musi się udać
    Na dzień dzisiejszy zjadłam już 1400 kcal , pewnie jeszcze trochę dojem, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie mam niczego niskokalorycznego w domu.
    I od razu mam pytanie:
    Czy zrobić sobie do Świąt jakąś specjalną kurację, czy też jeść 1300 kcal nawet jeśli nie będzie to zbilansowane odpowiednio?

I proszę - trzymajcie za mnie kciuki

Awatar czarnobiala
    Mieszka w
    Straszyn

Domyślnie Odp: Powoli, rozsądnie - zabieram się do walki :)

Od jutra mam urlop i postanowiłam sobie zrobić dietę oczyszczającą. Dziś już wypiłam łyżeczkę siemienia z wodą i jutro wszystko wg jadłospisu. Jestem podekscytowana normalnie

Awatar Kikkertje
    Kikkertje jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Wink Odp: Powoli, rozsądnie - zabieram się do walki :)

powodzenia Czarnobiala!

bede tu do Ciebie zagladac i kibicowac! poki co trzymam kciuki!

a i moze zrob sobie suwaczek, tzn. straznika wagi wiekszosc dziewczyn go ma. on tez motywuje!
    Majteczki w kropeczki... barchany w szesciany...

2009 -> 1668km 2010 -> 1359km 2011 -> 1432km wyscig trwa! rowerkowanie w 2012:

Awatar dziudzia1983
    dziudzia1983 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    małopolska
    Wpisy na blogu
    5

Moim zdaniem nie rób żadnych oczyszczających diet zostań już lepiej przy tych 1300 kal dopóki nie dostaniesz jadłospisu! Uwaga co do siemienia lnianego nie wiem w jakiej postaci je wypiłaś ale nie zmielone nie jest trawione dlatego pamiętaj aby nie było w całości.
    Życzę powodzenia!
    Tutaj jestem:https://forum.jestemfit.pl/chce-...wytrwam-9.html
    Tutaj byłam: Do zrzucenia co najmniej 20 parę kilo... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Mój sukces: Z 93kg na 69kg Udało się raz uda się w końcu i drugi!

Awatar czarnobiala
    Mieszka w
    Straszyn

Dziękuję Wam za odpowiedź To bardzo miłe wparcie
    Dziunia, kurcze, wypiłam w całości ziarno, tylko że część przegryzłam.. Wiem, że ta dieta bez sensu, ale wolę jadłospis, a ta ma piękny. I tak na początek stwierdziłam, ze czemu nie. 3 dni chyba mi nie zaszkodzą?

Wkleję ten jadłospis, może będziecie wiedzieć, czy się nada?
    Rano, po przebudzeniu:
    Wypić 1-2 szklanki ciepłej wody z 1-2 łyżeczkami soku z cytryny i łyżeczką miodu.

I śniadanie :
    Płatki owsiane na wodzie z owocami. 2 łyżeczki pestek słonecznika 4 łyżki płatków owsianych 5-7 orzechów laskowych (migdałów) 5 śliwek suszonych lub moreli suszonych Dowolny owoc (jabłko, pomarańcza, gruszka, kiwi)

II śniadanie :
    Owoce 250-300 g (mogą to być owoce mrożone zmiksowane z niewielką ilością wody lub kefiru)

Przekąska :
    Kefir 250 ml z otrębami (2 łyżeczki otrębów owsianych lub pszennych, żytnich) + ok. 80 g malin lub truskawek mrożonych (wcześniej rozmrozić).

Obiad :
    Zupa warzywna. Dowolne warzywa (kapusta, marchewka, pietruszka, seler, por, ziemniaki, brokuł, fasolka szparagowa - ilość taka, aby nie wyszło tej zupy za dużo ok. 500 ml) 1 łyżeczka oliwy lub oleju lnianego na porcję (dodać bezpośrednio do talerza po ugotowaniu zupy) 2 łyżki czerwonej soczewicy Należy zjeść ok. 300-500 ml zupy.

Przekąska :
    2 jabłka lub 1 duża pomarańcza

Przekąska :
    Sok pomarańczowy jednodniowy 250 ml (może być inny smak), garść pestek słonecznika lub dyni

Kolacja :
    Kasza gryczana z warzywami gotowanymi na parze. 50 g kaszy gryczanej 250 g fasolki szparagowej (może być mrożona) lub 250 g brokuła 1 średnia marchewka 1 łyżka oliwy lub oleju lnianego Szczypta soli, pieprzu

To całkiem sporo jedzenia, je się co dwie godziny. Dlatego się zdecydowałam.
    Niedługo mam obiad

I jest strażnik Dane z 4 .04, ale na razie nie chcę się ważyć, choć czuję , ze cos tam mniej jest
    Ostatnio edytowane przez czarnobiala ; 09-04-2009 o 12:44

Awatar dziudzia1983
    dziudzia1983 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    małopolska
    Wpisy na blogu
    5

No dość dużo tego ale urozmaicone lepiej taki niż jakbyś miała byle co jeść! Suwaczek jest super! Jak czujesz że już coś leci to bardzo dobrze! Miłego popołudnia!
    Tutaj jestem:https://forum.jestemfit.pl/chce-...wytrwam-9.html
    Tutaj byłam: Do zrzucenia co najmniej 20 parę kilo... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Mój sukces: Z 93kg na 69kg Udało się raz uda się w końcu i drugi!

Awatar czarnobiala
    Mieszka w
    Straszyn

Dziękuję za odwiedziny
    Niby dużo, a chodze po ścianach i to w sumie lekko głodna. Na szczęście niedługo kolacja, która wygląda na sytą.
    Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, czy brak kawy, ale od jakiejś godziny paskudnie boli mnie głowa, co jest rzadkością. Nie chcę się jednak łamać, bo to tylko 3 dni mają być
    W diecie właściwiej mam mieć dwie kawy z mlekiem i czasem majonez- coś czuję, że będzie to dla mnie luksus po tym oczyszczaniu

Awatar czarnobiala
    Mieszka w
    Straszyn

Dostałam dietę, zaczynam więc właściwą dietę od wtorku lub środy
    Jestem zachwycona, bo jedzenia masa, urozmaicone i chyba pyszne, myślę że nawet mój współmieszkaniec będzie jadł te same obiady, co najwyżej w innych ilościach.
    Pozdrowienia

Awatar czarnobiala
    Mieszka w
    Straszyn

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar czarnobiala
    Mieszka w
    Straszyn

I po Świętach. Wypoczęłam, nabrałam energii i aż żal do pracy wracać
    Jadłam oczywiście sporo, ale za to także się poruszałam i nie jest najgorzej.
    Dziś się ważyłam i jest 1 kg mniej !!
    Tak więc cieszę się tym bardziej , bo i jedzenie bezkarnie i w sumie jakieś drgnięcie wagi jest także
    Jutro robię obmiar wszystkich części ciała i 1300 kcal .
    Przygotowane mam już jedzenie do pracy i jakoś dobrej myśli jestem

Strona 1 z 24 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów