Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wielkie postanowienie :)

aneczkaaa1985 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

Domyślnie Wielkie postanowienie :)

Cześć wszystkim odchudzającym się Dziś postanowiłam dołączyć do Waszego grona . Mam 24 lata i ważę 99(!!!) kg masakra... :/ jakoś cały czas sobie tego nie uświadamiałam, ale ostatnio chciałam kupić sobie jakąs łądną sukienkę i okazało się, że nie umiem znaleźć nic w rozmiarze pasującym na mnie. No i postanowiłam wziąć się za siebie Mam nadzieję, że otrzymam od was trochę wsparcia i nie pozwolicie mi się załamać i znowu zacząć jeść za dużo Postanowiłam odchudzać się dietą 1200kal. narazie chciałabym schudnąć 9 kg - postanowiłam iść do celu mniejszymi kroczkami, żeby się nie zniechęcic
    Pozdrawiam wszystkich ciepło
    Anka

Awatar maggis1980
    maggis1980 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Wielkie postanowienie :)

No to powodzenia zycze

Awatar Alliszja
    Alliszja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Smile Odp: Wielkie postanowienie :)

również trzymam kciuki i racja lepiej mniejszymi krokami a zdrowo i trwale

nunnnusia Guest

Cześć aneczkaaa ;D Świetny plan ;D Musi się udać i wtedy wszystkie piękne sukienki będą leżały na Tobie rewelacyjnie ;D Pozdrawiam

Mieszka w
    Katowice

dzięki jesteście kochane z wami na pewno mi się uda i bardziej wytrwam w sowim postanwoieniu

Mieszka w
    Katowice

kurdee jak narazie nie jest źle zjadam dziennie do 1200kalorii - jestem z siebie dumna poza tym olałam fast foody - co uważam za oznakę silnej woli bo zwykle z przyjacielem i przyjaciółką codziennie kończyliśmy dzień zjadająć zapiekankę, hot doga, frytki albo megaburgera ... :/ wprawdzie oni patrzą na mnie jak na idiotkę gdy powiedziałam że kończę z fast foodami ale będę silna i mam nadzieję, że mi się uda hehhe.
    Dziś zjadłam płatki jabłko potem indyka z sałatką i na kolację 2 kanapki aaa i jeszcze princesse... - tego nie powinnam ale jeśli totalnie odstawię słodycze to w końcu tak się na nie rzucę, że nadrobię to co, mam nadzieję, uda mi się stracić Ponadto jestem dosyć dużo w ruchu z racji studiów i pracy, która wymaga przemieszczania się hehe i jeśli tylko mogę to autobus zastęuję nogami ;p
    noo ok narazie uciekam spać
    i mam nadzieję że dam radę - tym razem moja wiara w powodzenia i determinacja jest jakaś silniejsza niż zwykle więc musi być ok !!
    pozdrowienia i buziaczek dla wszystkich odchudzaczek :P

nunnnusia Guest

Hej aneczka, pięknie Ci idzie. Zobaczysz, schudniemy i będziemy gitara- jak mawia wild rose ;D
    A w tych fast foodach, nie możesz sobie jakieś sałatki kupić?- takie małe oszukaństwo. W makdonaldsach i innych badziewialstwach są czasem bardzo dobre, małokaloryczne sałatki ;D Tak, żeby było łatwiej. Ja jak chodzę z chłopakiem na pizze, to on je pizze a ja "indyka w tropikach"- grilowana pierś z indorka, sałata pekińska, kukurydza, por, ananas, polane jogurtowym sosem z czosnkiem- może kapką majonezu. ;D polecam.
    A moje wstrętne rodzeństwo właśnie usmażyło !!! sobie na śniadanie po kilka plasterków takiego pachnącego w całym domu boczucia!!! I oboje są chudzielce. ;D Life is brutal, and full of zasadzkas, and sometimes kopas w dupas. :*

Awatar zagruba
    zagruba jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    11

hej ja rowniez dolaczam do grupy wsparcia na pewnod asz rade gratuluje silnej woli w sprawie fast foodow jestem z ciebie dumna na pewno dasz rade

milego dnia zycze

Awatar stokrota_1
    stokrota_1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rumia

Ha! Jestem z siebie dumna, sama do Ciebie trafiłam

Super, że się do nas przyłączyłaś. Dieta 1200 wydaje mi się, całkiem całkiem.
    Właśnie chodzi o to, żeby stopniowo schodzić z wagi, a nie od razu wszystko,bo potem za szybko się przybierze.

Co do tej princessy, może spróbuj sobie zrobić 1 dzień w tygodniu "słodyczowy", nie mówię, że masz cały dzień tylko słodkie jeść,ale 1 batonik czy coś w tym guście. I w pewnym momencie może stwierdzisz, że "dzisiaj, w sumie to nie mam ochoty na tego batona". To przyjdzie z czasem.

No i chciałabym powiedzieć, że dieta to nie wszystko, jeszcze przydałoby się trochę ruchu, jakiś rower, gimnastyka, basen, albo chociaż na początek dłuższe spacery (czyli zamiana autobus na nogi jest si).

Jak na razie bardzo ładnie CI idzie. Trzymaj tak dalej
    Zaczynam od nowa, do wyrzucenia 8 zbednych kilosow

A ku ku! Tu jestem :-) Stokrota zmienia się w stokrotkę - Część 1 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

nunnnusia Guest

hej aneczka, jak tam dietkowanie???

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów