Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: ja tez...strach sie bac

zoe2555 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie ja tez...strach sie bac

No dobrze. Dołączę do was, bo się naczytałam waszych postów i wszystkie macie tyle energii i dajecie sobie wzajemnie tyle wsparcia, że ja też tak chcę.

Jestem tutaj kompletnie nowa, jeszcze wielu rzeczy o tym forum nie wiem (avatar, suwak itp.).
    Ale coś czuję, że się u was zadomowię na dobre.

O mnie. Mówcie mi zoe. Mam 24 lata, mieszkam i pracuję w Krakowie.
    Wymiary nie znane (brak taśmy krawieckiej). Waga - ok 110kg. Waga wyjściowa - 116kg.

Waga do osiągnięcia 60kg, a cieszyć się będę jak będzie już poniżej setki.
    Czyli jeszcze 50kg do zrzucenia. Dużo pracy przede mną i bardzo liczę na wasze wsparcie.

Stosuję dietę 1200kcal. Jem w zasadzie wszystko, z wyjątkiem pieczywa - jeśli już to piekę je sama, ale bardzo rzadko bo mi się po prostu nie chce.
    I jestem uzależniona od mleka i jogurtów i z tym do tej pory zdecydowanie przesadzałam (jak ze wszystkim z resztą co widać po wadze).

Ruch - zerowy. Codziennie postanawiam, że się poruszam choćby na spacerze, ale zawsze sobie znajduję jakąś wymówkę i nic z tego nie wychodzi. W tej dziedzinie serio leżę i kwiczę, potrzebna mi jakaś motywacja żeby ruszyć tyłek.

Czekam z niecierpliwością na te z was, które zechcą mnie wspierać i którym przyda się wsparcie.

Cześć

Lisia Guest

Domyślnie Odp: ja tez...strach sie bac

czesc Zoe super z dołączyłas naprawde forum mobilizuje i pomaga fajnie ze jestes

mileg dnia a i juz gratuluje pierwszego sukcesu

Awatar Ivett
    Ivett jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Witam koleżankę z Krakowa.. Przede wszystkim gratuluję pierwszych sukcesów Jak widać 1200 kalorii jest dla Ciebie odpowiednie, więc tak trzymać.. Co do ruchu to faktycznie nawet malutki spacer by się przydał.. Bo ćwiczenia bardzo dobrze wpływają na jakość i wygląd skóry, a nad tym też musimy pracować.. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!!!

Mieszka w
    Kraków

Lisia, Ivett bardzo się cieszę, że się odezwałyście.

Dzisiejszy dzień masakryczny i bardzo nieudany. Wyszło mi jakieś 2300kcal ("uroki" urlopu). Aż mi się płakać chce i jest mi autentycznie wstyd. Prawie czuję jak znowu obrastam tłuszczem.
    No ale wzorem nie jednej z dziewczyn na forum postanawiam się nie poddawać (normalnie to bym się właśnie poddała) i jutro wezmę się w garść.
    Karnie posprzątałam pokój i łazienkę mojego brata (wierzcie mi, było sporo roboty ;p).

Miłego wieczoru słońca. Lecę czytać wasze posty.

bebe13 Guest

Zoe witaj
    Ja też staram sie jesc 1200 kcal i tez marzy mi sie pozbyc trzech cyfr. Będę ci kibicować bo w końcu w grupie raźniej

Mieszka w
    Kraków

bebe13 witam i dziękuję za odzew. Wsparcie bardzo się dla mnie liczy, bo jestem z natury mięczakiem i łatwo się poddaję jeśli coś mi nie wychodzi tak jak chcę. Ale dzisiaj...
    ...Wspaniały i cudowny dzień.

Zjedzone 1146kcal (sukces), i zebrałam się w końcu i poszłam na dłuuuugiii spacer. Było bardzo przyjemnie, oderwałam się od szarej codzienności. Czuję się cudownie. Bolą mnie nogi i jestem wykończona, ale czuję się cudownie.
    Jutro wracam z urlopu do domu własnego, a tam nie mam dostępu do sieci wiec pewnie nie będę zaglądać często, ale będę w miarę możliwości.

Miłego wieczoru wam wszystkim. Do zobaczenia następnym razem.

Uprawnienia umieszczania postów