Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 344

Wątek: Margolka123 - reaktywacja ;)

Aganna jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Margolka123 - reaktywacja ;)

A ja Cię pamiętam - zdecydowanie w postępowaniu, determinacja w dążeniu do celu i bardzo radykalne podejście do marudzących odchudzających się z powodu wpadek.

Czasem zastanawiałam się,czy poradziłaś sobie bez jojo bo po schudnięciu zniknęłaś z forum.Szczerze mówiąc po cichu liczyłam,że Tobie akurat się uda i będziesz dla mnie takim wyznacznikiem - jeśli podejdzie się do odchudzania metodycznie, skrupulatnie i szczerze to musi się udać.
    Trochę mnie zmartwiłaś tym jo-jo, bo maleją również moje potencjalne szanse na ostateczne schudnięcie i utrzymanie wagi.
    Pamiętam akcję z sokiem żurawinowym, ale nie pamiętam,czy przyniosła oczekiwane skuyki.
    Ale najlepiej niestety pamiętam peeling kawowy. Pomimo użycia śladowych ilości olejków zanim zdążyłam się "zapakować " wyglądałam jak indianin a moja skóra miała chyba ze 300stopni C.

Będę zaglądać,mam nadzieję,że uda Ci się pognać kg skutecznie,bo jak nie Tobie to komu?
    Tym bardziej trzymam kciuki, bo małe dziecko wcale w odchudzaniu nie pomaga.

abuta jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez Aganna Zobacz posta
    Ale najlepiej niestety pamiętam peeling kawowy. Pomimo użycia śladowych ilości olejków zanim zdążyłam się "zapakować " wyglądałam jak indianin a moja skóra miała chyba ze 300stopni C.
    To pamiętasz olejkowanie - balsam + olejki + folia ... a uczula/podrażnia olejek cynamonowy.
    Peeling kawowy nie wymaga opakowania folią. To tylko zaparzone fusy kawowe dodaje się do mydła w płynie - i tym należy się umyć. Dzięki temu ładnie ściera się martwy naskórek - i skóra robi się cudownie miękka i delikatna ...

Pozdrowienia
    Joanna

Awatar margolka123
    margolka123 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Heh latwo bylo mi schudnac, utrzymac wage przez rok, potem niestety zaczely sie schody, tak jak pisalam w pierwszym poscie. 1/3 winy lezy po mojej stronie, bo jadlam niedozwolone rzeczy - jakbym sie zywila salata i chydym twarogiem, to bym nie przytyla, to jasne

no ale zycie weryfikuje i uczy pokory. Teraz wiem, ze o ile mozna sie odchudzac bez wpadek, to zyc potem bez wpadek (czyli trzymac sie jakiegos planu) jest trudno. A moze mi go po prostu zabraklo? Teraz jestem mądrzejsza, no i mam synka - musze zrobic z soba porządek, dla siebie i dla niego.

A co do uczulenia po pilingu kawowym - pierwsze slysze... widocznie Aganna tak zadzialalo polaczenie kawy i folii, uuuu. Bo normalnie to sie zdarza, ale jak ktos przesadzi z olejkiem cynamonowym w każdym razie przepraszam za tę skórę, mimo że do winy się nie poczuwam za bardzo

A z forum zniknelam zanim zaczelam tyc, nie wyrabialam czasowo. No ale teraz wrocilam pod starym nickiem, mam nadzieję że nie jestem tu pamiętana jako potwór

Teraz już nie będę recenzować innych odchudzaczek - w koncu ja też poległam, tyle że z opóźnieniem

Margolka123 - reaktywacja - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Od 1.10.09 do 12.05.10 - 22 kg
    Dukam dalej, do skutku!

nunnnusia Guest

Czytałam co napisałaś na abc odchudzania i właśnie dokłądnie- przydałoby się abc stabilizacji wagi i abc utrzymania wagi przez resztę życia. Też podoba mi się pod tym względem dukan. Ale nie bardzo chcę go stosować- bo wolę liczyć kalorię- lubię chleb, kaszę gryczaną i takie tam różne. Ciekawa jestem co by było, gdybym po uzyskaniu pożądanej wagi zrobiła stabilizację z dukana, a później te proteinki i otręby do końca życia. Bo też i liczenie kalorii troche mi się nudzi po woli, a do końca życia liczyć mi się nie chce.

Cieszę się, że wróciłaś na forum, nie ze względu na nadprogramowe kilosy, ale ze względu na twoją wiedzę end "zdecydowanie w postępowaniu, determinacja w dążeniu do celu i bardzo radykalne podejście do marudzących odchudzających się z powodu wpadek" :P. Z jednej strony wzór do naśladowania, z drugiej jakby co to kopnie w dupkę jak trza ;P.

Może w międzyczasie odchudzania wymyślimy razem wszystkie abc utrzymania wagi

Awatar margolka123
    Mieszka w
    Warszawa

Aganna - wiem, ze male dziecko nie pomaga w odchudzaniu, myslalam wczesniej o przejsciu na diete, ale nie wyrabialam - moj synek wstaje miedzy 5.30 a 6.30, w nocy co prawda spi, ale ja chodze spac ok. 23-24 (taki mam rytm wdrukowany w geny) - a brak snu to prosta droga do podjadania. No i wiele innych rzeczy, stresy i takie tam. Dlatego nie zdecydowalam sie na liczenie kalorii (choc jeszcze je pamietam, jak dzis jadlam dukanowskie rzeczy to dodawalam do siebie, wyszlo mi ze zjadlam ok 1300 kcal, hehe), bo zwyczajnie nie mam glowy do kombinowania z jadlospisem.

No i zachwycil mnie ten 4 etap bo 3 to w zasadzie przerobilam, zachowywalam sie tak jak Dukan zaleca - przestrzegalam zasad, ograniczalam liczbe niedietetycznych zachowan (krolewskie uczty). Poleglam bo zabraklo "czwartku" - czegos w rodzaju dozywotniej diety. Mysle ze przy liczeniu kalorii ten dzien oparty na bialkach sprawdzilby sie tak samo, bo to niesamowicie nakreca metabolizm

Dukam dalej, do skutku!

Aganna jest nieaktywny Nowy na forum

Ze słowem pisanym czyli bez intonacji tak już jest,że trzeba bardzo uważać. Chcialam dodać,że nic z tego co napisalam absolutnie nie miało być zarzutem. Wręcz przeciwnie, czasami glaskanie po główce przynosi więcej szkody niż stawianie do pionu.
    Sama przerobilam 2 dzieci w odsępie niecałych 2 lat dlatego wiem jak wtedy trudno sie odchudzać, jak trudno chociazby nie przytyć...
    Co do peelingu to może trochę nieprecyzyjnie go nazwałam. To były dwa upiększacze jeden po drugim i pewnie to co chciałam zafoliować było gwoździem do trumny i zupełnie nie masz za co przepraszać. Nie wiem właściwie co mnie wtedy tak poraziło, bo znajac swoje skłonności do uczuleń kilka dni wcześniej spróbowałam każdego składnika osobno i nic się nie działo...

Awatar margolka123
    Mieszka w
    Warszawa

Aganna - ale ja niczego źle nie odebralam co napisalas milo mi że zaglądasz i mam nadzieję że mnie będziesz dalej odwiedzać

dopisuję, już rano - całe 90 dkg mniej hurra, sukces tym większy że za parę dni @

---------- Wiadomość dodana 02-10-2009 o 10:51 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 01-10-2009 o 19:36 ----------

zmieniłam sobie suwaczek... ale chciałam wkleić z innej stronki (mają ładniejsze, bez urazy), i nie przyjęło

no ale ten też mi się podoba...
    Ostatnio edytowane przez margolka123 ; 02-10-2009 o 06:19

Dukam dalej, do skutku!

Awatar cactus
    cactus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Białystok

Hej Margolka

No ja niestety o Duncanie nie wiem nic Więc ciężko mi cokolwiek napisać Ale mam nadzieję, że zadziała

Suwaczki można wklejać tylko "serwisowe". Trochę się pozmieniało tu Większość na lepsze... Ale jakoś tak do niektórych rzeczy nie mogę się przyzwyczaić

Miłego...

Awatar margolka123
    Mieszka w
    Warszawa

A no widzisz, tak myślałam, że nie robię żadnego błędu

dziś śmigam na zakupy kosmetyczne, olejki, mleczko, kawę mieloną ze starych nawyków odpuszczam tylko foliowanie, po olejkowaniu będę naciągać gacie, synkowi wychodzą "piątki", jakby bidoczek zobaczył matkę w folii, to by mógł się przerazić

Dukam dalej, do skutku!

bromba69 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kielce

Witam,
    Nie bywałam tu wczesniej, ale pamietam nick Margolka jako animatorkę forum "Gazety Wyborczej" jakiegos takiego XXL-XL-L czy jakos tak... Czy to ta sama osoba??? Mam wrażenie, że tak, tam też raczej nie cackano się z takimi co mieli wpadki na diecie i sporo było o foliowaniu Trochę faktycznie przygębia, że tacy zdeterminowani odchudzacze tez upadają, ale coż życie uczy pokory. Chodź teraz z nami dukanowcami, miejmy nadzieję, że się uda skutecznie tym razem, mnie własnie do tej diety przekonały te fazy III i IV. Wiele tamtejszych rad dotyczących skóry zwłaszcza było dobrych, może przypomnisz je nam?? Jakos zapomniałam co z czym mozna mieszac do tego foliowania i chyba jednak nie sypie sie fusów prosto do mydła jak czytam teraz...

Pozdrawiam Bromba.
    I ja zaczynam - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    I FAZA 11-20.07. - 5-6 KG MNIEJ
    II FAZA 21.07 - TRWA

Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów