Strona 1 z 388 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 3872

Wątek: Witam:)

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Witam:)

Heh od czego tu zaczac... moze od tego ze jestem okropnie otyla i zaczyna mnie to meczyc, kiedys schudlam 20 kg co sie sprzymierzyło do szybkiego zajscia w ciaze, a ze nic mi tak w ciazy nie smakowalo jak slodycze to szybko nadrobilam te kalorie i chociaz minelo 3 lata od urodzenia mojej coreczki to nie potrafie ich zrzucic... Od 3 dni jestem na diecie... zadnej znanej...jem poprostu mniej np.
    na sniadanie jem kromke chleba z ogorkiem zielonym i np parowke na cieplo
    14-15 talerz zupy jarzynowej
    17-18 jem warzywa gotowane na parze takie jak brokuł, kalafior, pieczarka i marchewka... oraz podudzie z kurczaka duszone na wodzie
    pozniej staram sie jesc juz tylko owoc, warzywko i pic plyny
    mam nadzieje, ze przez taka diete zyskam moja wymarzona wage i bede mogla wejsc w rzeczy ktore kurza sie na szafkach...
    Czytalam pare postow, ktore mnie tylko umocnily w tym ze moge to zrobic po raz 2 i znow byc ladna i szczupla...
    Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona...

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie...

Ps. Jezeli mozecie napiszcie mi prosze ile kalorii moze miec brokul, kalafior, marchewka gotowane na parze, sałatka z bialej kapusty z marchewka i cebulka zrobiona na zime... wiem, ze najwiecej ma chleb ktory dzis zjadlam, ale nie chce zrezygnowac calkowicie z pieczywa tak jak kiedys bo pozniej powrot do niego tez czasami odbija sie na wadze..'
    Glownie stawiam na warzywa, ryby, nabial...
    Ostatnio edytowane przez Monika_D32 ; 29-10-2009 o 18:51

kotka211 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Domyślnie Odp: Witam:)

Hej!
    Miło Cię powitać!
    Ja też jestem tu od niedawna! Prowadzę sobie dziennik kalorii na tej stronie!
    Jak sie zalogujesz na głównej stronie to po lewej stronie ( jak patrzysz na monitor) jest spożyte kalorie i spalone kalorie. Jak klikniesz na któreś z tego to Ci sie otworzy Twój dziennik i tam mozesz sobie codziennie dodawać do jadłaś a on policzy za Ciebie ile już masz

Ja tak robie codziennie i mi to bardzo pomaga! Ja jem ( po namowach dziewczyn) od 1300 do 1500 kcal! Jak narazie daje mi to wystarczające efekty!

Napewno będzie dobrze!

Zrób sobie suwaczecz to będzie nam łatwiej widzieć efekty chudnięcia!

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Awatar Monika_D32

no u mnie jest jeden problem nie mam wagi, waze sie u mojej mamy przy okazji odwiedzin, wiec bede mogla podac wage startowa dopiero w sobote...
    Bardzo dziekuje za odpowiedz Ucieszylo mnie to bardzo....bo powiem szczerze, ze balam sie ze nie bede miala ani jednego wpisu....

kotka211 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

No to nawet dobrze, że nie masz wagi w domu bo nie bedziesz na nią za często wchodzić!

A wpisów napewno zaraz bedzie więcej... zobaczysz!

Liczę, że i mnie odwiedzisz! Mój post to: Znów walczę.

Awatar Monika_D32

wlasnie bylam zobaczyc ten dziennik, ale musze sie polapac w tym wszystkim, z tego co widze, to trzeba wszystko wazyc dokladnie
    Przyznam sie jeszcze, ze bedzie mi bardzo trudno, bo nie chce aby o diecie sie dowiedzial moj maz, bo znajac Jego bedzie sie ze mnie smial, ze znow zaczynam... wiec nie moge mu nic powiedziec, ale czekam az sam cos zauwazy i powie cos milego... do tego glownie w kuchni urzeduje ja sniadania, obiady, podwieczorki i kolacje wszystko na mojej glowie, jakos przez te 3 dni umialam sobie odmowic podjadania... obieralam marchewke i to jadlam, tak bardzo bym chciala w tym wytrwac))

FatFairy Guest

Red face Odp: Witam:)

Trzymam mocno kciuki
    A to paskudny mąż!
    Nie poddawaj się, parę kilo i szczęka mu opadnie

matidemi Guest

Smile Odp: Witam:)

Witaj Wśród Przyjaciół
    Z tymi mężami to tak już jest. Tak jakby wiem o czym mówisz. Też zawsze się bałam jak on zareaguję, że może będzie się ze mnie śmiał jak mi się nie uda. I pewnie dlatego nigdy nie zdecydowałam się na stosowanie żadnych diet. Teraz jednak jest mi wszystko jedno co on myśli ,a robię to nie dla niego przecież tylko dla siebie. Musze Ci jeszcze coś powiedzieć . Dzisiaj mój mężulo zapytał mnie po co to robię? Nie odpowiedziałam . Nie zdążyłam. On sam odpowiedział na swoje pytanie- i co to będzie jak zaczniesz się podobać innym mężczyznom??
    I właśnie o to chodzi. Niechaj się za nami oglądają. Niechaj nasze połówki nie będą znowu takie pewne swojej pozycji w naszym życiu. Najwyższy czas zacząć działać. trzymam kciuki .Będę z Tobą. Pozdrawiam

gabaraba jest nieaktywny Nowy na forum

Na wsparcie męża nie ma co liczyć Zresztą z dietą nie ma co się obnosić - nam opowiadaj a wśród rodziny możesz nie mieć apetytu na słodkie, mieć lekarstwo w zębie, ledwo co ściągany kamień itp.
    Trzymam kciuki za niepodjadanie w kuchni.
    Mnie ratują też gotowane buraki z solą i czosnkiem i odrobiną oliwy.

Awatar Monika_D32

Jestescie cudowne, chyba w zyciu nie spotkalam sie z taka zyczliwoscia jaka jest tutaj)
    Maz sam powinien miec diete bo jest diabetykiem, szczuplym bo szczuplym ale powinien... dzisiaj bardzo mnie zdenerwowal bo dalam mu na obiad ziemniiaki i mieso duszone na wodzie, ziemniaki i salatke i On mi powiedzial ze to bylo wczoraj,a on moze jesc obiad taki sam ale jak sa kotlety schabowe... zastrzeglam mu, ze z kotletami to on sie moze pozegnac na dlugi czas bo musi cukier wyregulowac no chyba, ze ma to gdzies i ja mu moge tlusto gotowac))

Teraz podam co dzisiaj zjadlam i prosze o porady co zmienic...
    sniadanie:
    kanapka z ogorkiem zielonym
    2 paroweczki drobiowe
    kawa z mlekiem

2 sniadanie to marchewka i herbatka ze slodzikiem oraz cytryna

obiad:
    zupa jarzynowa i jablko oraz mandarynka
    zapomnialam napisac, ze wypilam 2 filizanki herbaty, melisy z pomarancza

kolacja :
    brokuly 3 takie rozyczki, 2 rozyczki kalafiora, pieczarka, lekko posolone i ugotowane na parze do tego malutkie duszone na wodzie podudzie z kurczaka

pomarancza i 1 mandarynka

na jutrzejsze sniadanie mam twarozek poltlusty (niestety chudego nie bylo) ze szczypiorkiem i rzodkiewka oraz pol grahamki
    na obiad zrobie klopsy gotowane na parze i sos grzybowy do tego salatka z kapusty

kolacja pewnie brokul i gotowane jajko
    moze byc???

nunnnusia Guest

Hejka, z tymi kaloriami to wcale nie musisz dokładnie odważać, prawie przy każdym produkcie jest podane ile ma kalorii w kromce, sztuce, czy czymś takim. Ja do dzisiaj mam wagę w kuchni do jedzenia która ma skale co 40g- hehe, więc jest totalnie do kitu- a spójrz na mój suwaczek. A pierwsze 10 kg (ze 109-do 99) to zrzuciłam w ogóle nie licząc kalorii- 5 posiłków, w każdym posiłku białko i warzywo - zleciało. A teraz trzymam się zasad:

1) Nie jemy słodyczy, lub ograniczamy je na maxa. Tak samo z pizzą, spaghettii, zapiekankami a pozostałych fast foodów i chipsów unikamy jak ognia.
    2) Nie pijemy alkoholu, napoi gazowanych i słodzonych (w tym słodzonych soków)
    3) Rano spożywamy węglowodany, a wieczorem białko
    4) We wszystkich posiłkach powinno być białko
    5) W większości posiłków powinny być warzywa, nie zapominamy także o owocach
    6) Nie jemy owoców na wieczór (po 1 - zawierają głównie fruktoze - cukier prosty od którego się zwyczajnie tyje. Nadmiar cukru wzmaga wydzielanie insuliny która spowoduje odkładanie się tłuszczyku w nocy.
    7) Nie zapominamy o posiłku przed i po treningowym (powinno to być białko z pewną ilością węglowodanów (po treningu mogą to być węglowodany proste)
    Zawsze jemy śniadania, kolacje zaś 2-3 godziny przed snem. Ja proponuje Ci jeść ok 19:00
    9) Unikamy potraw smażonych, jak już to na oliwie z oliwek, wykluczamy frytki, sosy i placki ziemniaczane
    10) Ograniczamy spożycie węglowodanów prostych: białe pieczywo, cukier, potrawy mączne (kluski, pierogi itd), ciasta, drożdzówki, biały ryż, a zwiększamy udział złożonych: kasza gryczana, ryż brązowy, warzywa, żytnie pieczywo, otręby, owsianka
    11) Ograniczamy spożycie tłuszczy, jemy chude mieso, wędliny, nabiał (może być półtłusty - mniej przetworzony) Ale zwiększamy udział tłuszczy nienasyconych - ryby, oliwa z oliwek, orzechy (uwaga, są kaloryczne bardzo, ale kilka nie zaszkodzi!)
    12) Z owoców polecam jabłka, ananasy, grejfruty (najbardziej!) i pomarańcze
    13) Wbrew przekonaniu - ziemniaki w niedużych ilościach wspomagają odchudzanie
    14) Pijemy dużo wody niegazowanej, mogą być też soki z warzyw (bez curku), herbata zielona, herbata czerwona.
    15) Nie najadamy się do syta, ale też nie chodzimy ciągle głodni

Tyle co do zasad Teraz kwestia posiłków.
    Śniadanie - najważniejszy posiłek dnia - głównie węgle, ale i białko - dostarcza najwięcej energii
    2 śniadanie - białko + węgle, wskazane są owoce
    obiad - węgle złożone + białko, trochę tłuszczy może być
    podwieczorek - jakiś owoc - np. cytrus + białko - polecam jako posiłek przedtrenigowy
    kolacja - głównie białko, trochę węgli prostych lub wiecej złożonych - posiłek potreningowy
    jeśli jest to posiłek potrengowy wcześnie np o 18 - to po nim, 2 godziny przed snem - białkowa kolacja.

źródło : Napierw dokładnie PRZECZYTAJ a potem się ODCHUDZAJ - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Jem około 1600 kcal i dużoo ćwiczę. Efekty są oszałamiające. (A na początku nie ćwiczyłam w ogóle).

Witaj na forum, jestem nunusia i lubię się wymądrzać . Widzę w Tobie kolejną bratnią duszę :*

Strona 1 z 388 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów