Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 234

Wątek: Ja tez dziś zaczynam :) CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się???

Awatar Aisha_23
    Aisha_23 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Amsterdam

Domyślnie Odp: Ja tez dziś zaczynam :) CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się???

Czesc Assssia bardzo chetnie laczy nas nawet imie wiec do dziela... ja chcialabym w moje urodziny - 8 czerwca wazyc 75kg ))))

Na diecie od : 12 grudnia 2009 ; Cel : stracic 30 kg do 8 czerwca 2010 :-)

Zapraszam do mnie na : Ja tez dziś zaczynam CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się??? - Grupy Wsparcia Dieta.pl

assssia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

To do dzieła, w całej diecie chyba najważniejsze jest to zeby wierzyc ze mozna schudnac i ze sie naprawde schudnie, ja w chwili głodu niestety zapominam o swoich motywacjach i zazwyczaj jem cos niedozwolonego ale mam nadzieje ze sie uda jakos wytrwac.

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Ehh... ja odchudzalam sie juz tysiace razy i caly dzien udawalo mi sie jakos wytrzymac, jednak wieczorem sie lamalam burczalo mi w brzuchu mialam ochote obejrzec film, a wtedy po prostu musialam siegnac po moje ukochane chipsy Dlatego wlasnie siegnalam po te durne tabletki ( nie namawiam ), bo inaczej to potrafilam zepsuc domownikom caly wieczor, poniewaz kiedy jestem glodna robie sie bardzo drazliwa i niemila ;-)

Zapraszam do mnie na : Ja tez dziś zaczynam CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się??? - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar secessja
    secessja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

heh, to może nie oglądaj filmów :P albo zamiast chipsów hantelki :P
    ja wiem, taka mądra jestem, a sama bym najchętniej zasiadła przed telepudłem z pudełkiem ciastek w ręku

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Taa no wlasnie po ciezkim dniu pracy/nauki musze sobie cos obejrzec:P teraz nie mam wielkiego problemu bo po prostu przez caly dzien nie odczuwam glodu.... jak juz mowilam wczesniej jem poniewaz wiem, ze powinnam. Cudowne to uczucie, ale uwazajcie dziewczyny bo nie na wszystkich tak to dziala, poza tym podobno jest wiele skutkow ubocznych wiec zamierzam jak juz tez wczesniej wspominalam jesc to cholerstwo pare miesiecy....
    Chcialam Was zachecic do picia herbat :-) uwielbiam herbaty i wierze w ich wlasciwosci... Zapewne wiekszosc Was o nich slyszala, ale jesli nie to musicie wiedziec, ze herbaty :

Czerwona - zawiera między innymi: garbniki, alkaloidy, flawonoidy, minerały (wapń, magnez, cynk, mangan, miedź, selen) oraz witaminę C. Ponadto zawiera bardzo małe ilości kofeiny i taniny, dzięki czemu nie upośledza wchłaniania żelaza. Obecne w czerwonej herbacie flawonoidy są odpowiedzialne za jej charakterystyczny smak i aromat. Ma ponadto właściwości przeciwutleniające, odtruwają organizm oczyszczając go z toksyn.

Herbata czerwona Pu-Erh:
    - wspomaga pracę wątroby,
    - obniża poziom cholesterolu,
    - oczyszcza organizm,
    - pobudza procesy trawienne,
    - skutecznie walczy z nadwagą,
    - łagodzi skutki spożycia alkoholu,
    - wzmacnia organizm.

POLECAM Wam także herbatę Oolong - poprawia on procesy trawienia, obniża wchłanianie cholesterolu, a także obniża ciśnienie tętnicze i reguluje przemianę materii.

Jesli chodzi o herbatę białą - ma właściwości antymutogenne (przeciwdziała powstawaniu zmian nowotworowych w komórkach), a poza tym przeciwdziała procesowi starzenia, dlatego niektórzy mówią o niej iż jest "eliksirem młodości". Jest także doskonała na krążenie krwi, jak również obniża poziom cholesterolu.

Jest doskonałym napojem na upały. Ma działanie orzeźwiające, ale także, co niezwykle istotne, wspomaga koncentrację

Oto moje ulubione herbaty )))

1) Pu-Erh OCZYSZCZANIE

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

2) Bio Organic Oolong

3) Pu Erh antycholesterol

4) Herbata biała z owocami, kwiatami oraz z L-karnityną

5) La Karnita ( sprawia, ze czesciej chodzimy się wyprożnic )

6) UWIELBIAM tez herbatę IRVING Z PŁATKAMI BIAŁEJ RÓŻY I NAGIETKA

noo i oczywiscie ze wzgledu na cudowne wlasciwosci herbaty zielonej pijam

Bio Organic Green Tea - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No to zrobilam tutaj taka mala reklame hehe nie nie pracuje w firmie bio-active po prostu jestem szalona jesli chodzi o herbaty ;-)))

Awatar secessja
    secessja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

oooo! czerwona herbata jest PRO
    ja sama piję litrami nie wierzę już wprawdzie w jej odchudzające własciwości, ale to nic ja najbardziej lubię liściastą, którą kupuję we wrocławskim sklepie noma: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest cudowna dla mnie najważniejsze jest to, że dodaje energii, ja po niej działam jak mała wiewiórka na amfetaminie

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Ja tez preferuje lisciasta tylko jesli sie spiesze to pije "torebkowa" )))

Aha wlasnie dzis wyszukiwalam sobie kilka filmikow na youtube w celach cwiczen w domu....

Nie nadaje sie na takie prawdziwe aerobiki - troche to za ciezkie za dla mnie, w dziecinstwie mialam astme i do dzis np. przy bieganiu ciezko mi sie oddycha, 30 kg nadwaga tez robi swoje

Zobaczcie co znalazlam

Samba Reggea Workout - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tae Bo Cardio Billy Blanks - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joanna Hall 5 minute cardio workout - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Belly dance Fitness - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Fat burning belly dance - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Belly Dance Fat Burning - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Podoba sie Wam ? Bo ja chyba sobie pocwicze

magducha24 jest nieaktywny Znany na forum

Witaj Asiu

łączą nas nie tylko 30 kg nadbagarzu ale i miłość do herbat a no i urodziny też mam w czerwcu tylko 23
    Ja uwielbiam zelonenaj lepiej bio activ liściaste i mogłabym je pić non stop
    Niestety czerwonych nie moge pić bo mnie strasznnie brzuch po nich boli i nie moge sie załatwić
    życze Ci miłej nocki :*

Kurcze chciałam Ci wkleić obrazek ale nie potrafie :/
    Ostatnio edytowane przez magducha24 ; 16-12-2009 o 00:02

Awatar SiLo34
    SiLo34 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Witam Cię serdecznie,czytając twoje wpisy poczułam .ze możesz zrozumieć mnie jak mało kto...podobna praca....ja tez jestem w ruchu,chodzę biegam ale tez pracuję przy jedzonku.....zażywałam meridię,czułam się po niej super i bez skutków ubocznych...polecił mi ja lekarz,zażywałam pół roku ,pięknie chudłam,20 kg znikło,ale tutaj muszę cię ostrzec...na początku jest szok dla organizmu i pozwala on na zabieranie mu tych kilosków...pózniej jest trochę trudniej ..a po odstawieniu leku w klika miesięcy jojo było jeszcze większe niż to co straciłam, a specjalnie się o to nie starałam....dlatego naprawde odradzam,możesz pózniej żałować tak jak ja...a lek ten naprawde nie jest zbyt bezpieczny....może lepiej jakas dieta??ja spróbowałam diety dukana,poczytaj o tym jak jej nie znasz,mnóstwo jest na naszych forach o tej diecie.nie głodzę się ale jem określoną grupę produktów,straciłam bez właściwie żadnych ćwiczen fizycznych w 3 m-ce 10 kg czyli dokładnie tyle co na meridii,tylko ze zdrowo....wiem co mówię,teraz czujesz efekt imożesz mi nie dowierzać,ale przyjdzie moment kiedy lek odstawisz,apetyt Ci wróci podwójnie,słowa te potwierdzam z ust kilku osób które stosowały meridie..apetyt wróci..mi też wrócił,i jak nigdy nie jadałam wcześniej słodyczy tak przez jakieś dwa miesiące nie mogłam się ich najeść do syta....błędne koło....a teraz jadam produkty białkowe,one powodują dłuższe uczucie sytości i nie jestem wieczorami głodna....a też jestem sową..pracuję do 23ej i kładę się średnio o 2ej w nocy...przemysl sobie czy warto....bo jak masz się truć na darmo....rozpisałam się....spadam do spania..papa
    Czy i mnie się uda?? - Część 1

chcę zacząć raz kolejny....nie wiem który to juz raz......moze setny????ale trzeba miec nadzieje ze ostatni.....
    WRÓCIŁAM..prosze o wsparcie

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Czesc Magducha
    Skoro tyle nas laczy to musi byc jakis znak moze razem uda nam sie stracic te kilogramy paskudne I bedziemy piekne juz zawsze
    Ja zielona pije ale nie przepadam, za bardzo trawiasta jest Wlasnie wypilam 2 czerwone i pewnie sie posikam w nocy :P:P:P
    Obrazek zobaczylam na stronce dziekuje Ci bardzo :*****************************

Czesc Silo)
    Ah taka poczulam do Ciebie sympatie i bum - probujesz popsuc mi humor Zartuje oczywiscie
    Wiesz ja co do meridii mam mieszane uczucia tez sama wciaz o tym mysle, ale ten ciagly brak jakiegokolwiek ssania jest taki kuszacy....
    Zastanawiam sie, czy jesli po odstawieniu meridii bede stosowala te same zasady co teraz czyli jesc duzo i male porcje, zdrowo, duzo owocow, pic tylko wode i herbaty ( zadnych fant, sokow itd ) no i nie objadac sie zadnym swinstwem w nocy to myslisz ze tez bede miala jo-jo? zwlaszcza, ze przeciez powinien mi sie zoladek zmniejszyc? Czytalam duzo o meridiowym jojo wiele osob przyznaje, ze obzeralo sie po meridii, albo nawet podczas jej brania, jedna osoba napisala gdzies ze brala sobie meridie i objadala sie pizza popijala piwem zagryzala czekolada a waga stala w miejscu ( genialne obzerac sie i truc:P ) Wiesz, co mi sie bardziej podoba w zwiazku z ta meridia to jakis taki entuzjazm, energia, chodze sobie z psem albo wedruje do pracy i podskakuje podspiewuje - nigdy tak nie mialam - przewaznie zamarzam i nic mi sie nie chce zima....dziekuje za rade, myslisz ze glupio sie upieram pewnie... sama nie wiem....
    Eh no zobaczymy, dziekuje Ci za rade bardzo i sciskam Cie serdecznie:************

Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów