Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 234

Wątek: Ja tez dziś zaczynam :) CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się???

malgosia84 Guest

Domyślnie Odp: Ja tez dziś zaczynam :) CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się???

Widze ze i aisha23 i magducha24 i ja (w sumie to moglam sie nazywac malgosia 25) mamy urodzinki w czerwcu ja mam 2Juz wtedy na pewno bede lasencja jak sie patrzy..i Wy na pewno tezdolaczam sie do wspolnej walki z 30 kiloskamii zapraszam do siebiemotywujmy sie i wspierajmy w kupie sila

Awatar Aisha_23
    Aisha_23 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Amsterdam

No kobietki to na pewno jest znak damy rade, mowie Wam pozniej porobimy sobie fotencje i bedziemy czekaly na oferty od agencji modelek :P:P ( zarcik :P )
    A tak serio to bedziecie mnie potem musialy jakos ukierukowac zebym mi te paskudne kg nie wrocily..
    Chcialam sie Was zapytac co sadzicie o tej mojej meridii i tak jak juz wczesniej pisalam - chodzi mi o to, ze wiele osob uwaza ze tak jak strace te kg to moge je szybko przybrac.. tylko, ze ja zawsze po diecie pozwalalam sobie jesc wszystko znowu... tzn bedac na diecie , odwiedzajac kogos gdy bylam czestowana czyms mialam w glowie - nie, dzieki - jestem na diecie..... a potem ( po diecie ) - eee no dobra co mi tam jeden kawalek czegos, albo jeszcze jeden... dzisiaj sobie pozwole itd ( i tak sie pozwala kazdego dnia )
    Myslicie ze jesli utrzymam zasady ktorych 3mamy sie podczas dietkowania to tez mi kilosy wroca??????

Zycze wszystkim milego dnia:*

Na diecie od : 12 grudnia 2009 ; Cel : stracic 30 kg do 8 czerwca 2010 :-)

Zapraszam do mnie na : Ja tez dziś zaczynam CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się??? - Grupy Wsparcia Dieta.pl

kasia_2721 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Swiętokrzyskie

Cześć Asia,super że do nas dołączyłaśbędę zaglądać do Ciebie i mam nadzieję podziwiać Twoje efektyJa też nie jestem za meridą,choć przyznam się szczerze że też o niej myślałam na początkuAle myślę że skoro dobrze się po niej czujesz to czemu nie,pomoże Ci przejść na zdrowe odżywianieJak zaczniesz jeść 4-5 małych posiłków w ciągu dnia to w nocy nie będziesz musiała podjadać
    A jak teraz faceci się za Tobą oglądają to pomyśl co będzie pozniej,będą się zabijać o Ciebie
    Trzymam kciuki żeby Ci się udało i wytrwałości Ci życzę

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Czesc Kasia dziekuje Ci za mile slowa:*
    Po meridii czuje sie cudownie, nie jestem w ogole glodna mam 2 razy wiecej energii i ogolnie bardzo bardzo pozytywne nastawienie do zycia, nawet po 12 godzinach pracy ( stojacej ) mam energie wyprowadzic psa a czasem nawet sprzatam (wczesniej padalam na pysk i nie mialam sily sie ruszyc)
    Hehe, tak taki jest wlasnie cel - zeby caly meski gatunek sie o mnie zabijal i ustawial w kolejkach :P ( zarcik :P )
    Dziekuje za wsparcie i do "zobaczenia" ))*

Zapraszam do mnie na : Ja tez dziś zaczynam CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się??? - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar secessja
    secessja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

ja myślę, że meridia Ci nie pomoże po diecie utrzymać wagę, bo pomyśl, nawet nie biorąc meridii tak wiele z nas po diecie łamie się i przybiera spowrotem te kilogramy paskudne, a co dopiero, jak do tego dojdzie efekt odstawienia leku, który na pewno nie ułatwi sprawy, ale spowoduje gorszy humor i zapomniane już uczucie głodu, myślę, że o tym właśnie pisały koleżanki, które już próbowały i z tym przegrały.
    Oczywiście mogę się mylić, może masz silniejszą wolę niż my i nawet w tak trudnych warunkach sobie poradzisz, ale pomyśl też o tym
    pozdrawiam i miłego dnia

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Czesc secessja Moja silna wola hmmm.... jesli czegos bardzo chce to moge wszystko... o ile nie kloce sie z moim panem... wtedy nic innego sie nie liczy hehehehe, moj zwiazek jest dosc burzliwy poniewaz zarowno ja i on chcemy byc tzw "szefami" i nikt nie chce sie dostosowac :P to sie nazywa silna osobowosc ;P:P:P
    Ostatnio jednak cos sie uspokoilismy wiec istnieje szansa ze nie polegne..
    Jestem dosc uparta osoba no i ciagle cos dziwnego wymyslam w swoim zyciu... bylam w poprzednim zwiazku 5lat ( zareczona ) nagle mi sie odwidzialo poznalam kogos innego i z Gdanska przeprowiadzilam sie do Amsterdamu i ostatni rok studiow ukonczylam tutaj... chodzi mi o to ze jesli sobie cos dostatecznie wbije do glowy to to zrealizuje
    Przewaznie na utracie wagi mi az tak jednak nie zalezalo... bo i tak jestem piekna i wogole ( zarcik )
    Jesli chodzi o odstawienie leku - nie wiem czy to madre ale chcialam go brac jakos do kwietnia i ostatni miesiac maj brac 1 tabletke co drugi dzien i potem moze 2 tyg co 3 dzien i potem odstawic tak zeby w polowie czerwca przestac brac zupelnie ( latem jem malo bo jest goraco i nie czuje glodu ) Myslicie ze to glupota?
    Milego dnia:*

Awatar secessja
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

ja nie wiem czy taki system by działał, może... sama nigdy nie brałam, więc nie wiem
    z mojego punktu widzenia skoro odchudzamy sie dla zdrowia, a nie dla wyglądu (przynajmniej bardziej dla zdrowia niż dla wyglądu ) to najlepiej byłoby się obyć bez leków
    pozdrawiam

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Post Odp: Ja tez dziś zaczynam :) CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się???

Mmmmm no niby tak, tylko ze w moim przypadku to troche bardziej dla wygladu lol ))) No zobaczymy... w kazdym badz razie wszamalam jogurcik, wypilam zielona z mniszkiem teraz ide pocwiczyc cos z tych moich youtubowych cudow :*

magducha24 jest nieaktywny Znany na forum

Hej Laseczko

Mój kolega łykal meride około 2 miesiące potem był chory bral silny antybiotyk i musial przerwać i strasznie przytył ciągle ma ochote na słodycze wszystkim w domu wyjada
    trzymaj sie cieplutko

Awatar secessja
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

a znasz może jakąś fajną herbatę taką na wieczór? bo jak się czerwonej napiję to spac nie mogę :P musze sobie znaleźć coś łagodniejszego, może zielona tak nie pobudza bardzo, nie wiem w sumie, rzadko piję
    albo jakieś ziółka? melisa jest chyba uspokajająca, znasz coś jeszcze? bo ja sie lubię napić herbaty wieczorem, ale właśnie czerwonej, mojej ulubionej, nie powinnam

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów