Strona 1 z 24 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 234

Wątek: Ja tez dziś zaczynam :) CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się???

Awatar Aisha_23
    Aisha_23 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Amsterdam

Domyślnie Ja tez dziś zaczynam :) CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się???

Cześć :-) Mam na imie Aska i mam 24 lata. Nigdy nie byłam chuda..., zawsze - leniwa Nie uprawialam zadnych sportow, jadlam co chcialam, nie jestem wielka fanka slodyczy, ale za to uwielbiam chipsy, orzeszki itd... Co tu duzo mowić - lubię dobrze zjeść frytki, chleb, jedzenie nocne - to moje główne grzechy 2 lata temu ważyłam około 90 kg, dziś ważę... 105 ;-) Nie mam zadnych problemów ze zdrowiem. Wielokrotnie się odchudzałam, nigdy mądrze, nigdy wystarczająco długo....
    Moja waga mi specjalnie nie przeszkadza, nie mam z tego powodu złego samopoczucia czy czegos w tym rodzaju ( gdy byłam młodsza często zle sie ze soba czulam )..., ale jak wszystkie wiecie - nie zaszkodziłoby schudnąć. Natknęłam sie na to forum zupelnie przez przypadek i zaczelam czytac... spedzilam tak ponad 2,5 godziny Strasznie mi się podoba jak się wspieracie i jakie jestescie dla siebie.... Chciałabym do Was dołączyć )
    Obecnie mieszkam w Amsterdamie, niedawno skonczylam studia, pracuje ( ale w mej "wakacyjnej" pracy, gdyż nie mogę znalezc nic lepszego - eh ten kryzys ). Kilka miesiecy temu siostra mojego chlopaka rozpoczela akcję odchudzanie, zaczela chodzic na akupunkturę ( pomysł ten wyśmiałam ), a dzisiaj po 5-6 miesiącach ona jest lzejsza o jakies 16 kg i wygląda suuuuuuuper, a ja.... no coż - też chcę!!!!!
    Będę z Wami absolutnie szczera - ale proszę - nie atakujcie mnie. Jesli robię coś nie tak - wytłumaczcie mi proszę co jest nie tak....
    Moim problemem są tzw "nocne ochoty". W ciągu dnia zdarza mi się nie jesc zbyt wiele, jem nieregularnie, w biegu .... Chodzę na siłownie, ale też nieregularnie i nic mi ona nie daje
    Jestem fanką herbat ( czerwonych, zielonych, bialych, piję też pokrzywę )
    Wieczorem jednak... kiedy juz jestem w domu, ogladajac film, czytajac ksiazke... jem....
    Kolację... a potem chipsy , orzeszki... albo lody... albo jedno i drugie w nocy po prostu nie mogę się powstrzymac, jesli czegos nie zjem ogladajac film to jestem w naprawde fatalnym humorze i wszystko jest bezsensu
    Aha... no i teraz czas na szczerosc totalna...
    Przeczytalam gdzies o leku meridia... naczytalam się o skutkach ubocznych itd ( wiem ), postanowilam ze sprobuje....jesli cos mi się bedzie działo to natychmiast odstawię ( i tak zamierzam brac to cholerstwo max. 6 miesiecy )
    Pierwszą tabletkę wziełam w sobotę... nie czuję zadnych kolotan serca, uderzen goraca, suchosci w ustach ( ani zadnych innych skutkow o ktorych się tyle naczytalam )
    Ale za to..... nie jestem glodna w ogole.....
    Jem tylko dlatego, ze wiem ze powinnam. Nawet kiedy w zoladku mi burczy nie odczuwam glodu... smieszne to uczucie. Nie mam zadnych "ochot" na nic....
    ( przewaznie po obiedzie mialam ochote na cos slodkiego , wieczorem wiadomo - chipsy )
    Chcialabym się odchudzić z tym lekiem mądrze.... zeby wagę utrzymać, poza tym zacząć chodzić na moją siłownię regularnie ( place 50 euro co miesiac nie wiadomo po co :P ), a takze cwiczyc w domu nawet 15-20 min dziennie ( zawsze cos )
    Dodam ze pracuję w sklepie i restauracji wiec ruchu mi nie brakuje ( ciagle stoje albo biegam ), aczkolwiek mozemy w tej restauracji jesc do dla mnie okazalo się zabojcze bo od czasu kiedy zaczelam tam pracowac utylam 5 kg zamiast schudnac... bo biega sie tam nieziemsko

Co Wy na to ? Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Pozdrawiam wszystkie kluchy :********
    Ostatnio edytowane przez Aisha_23 ; 19-01-2010 o 22:19

Awatar AgaSommer
    AgaSommer jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Ja tez dziś zaczynam :) CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się???

no pewnie że przyjmiemy cię do grona.
    te nocne podjadanie ja też kiedyś miałam aż wkońcu okazało się że brakowało mi w organizmie jakieś witaminki tylko w tej chwili nie pamiętam co to było. wiem tylko że zawsze miałam ochotę na banana jakąś kanapkę i czekoladę.
    w tej chwili staram się jeść ostatni posiłek koło 18-19. a kładę się spać około 22. spanie około 8 godzin dziennie też dobrze wpływa na odchudzanie. nie dość że tracisz przy tym kalorie to jeszcze twój organizm rano jest wypoczęty i gotowy do rozpoczęcia dnia.
    z tą meridią to moja siostra to bierze ja nadal się zastanawiam ale wiem od niej i jej lekarki że przy tabletkach nie powinno sięstosować diet. poprostu trzba pamiętaćo jedzeniu i jeść mniej a do tego więcej się ruszać. wiem że lenistwo jest wrogiem sportu ale jak poćwiczęsobię trochę to super się po tym czuje. moja siostra ćwicząc na orbim 30 min dziennie i biorąc meridie schudła w 3 miesięce jakieś 13 kg. jest niska więc taki ubytek bardzo u niej widać schudł jej tyłek brzuch jest płaski. jak ją zobaczyłam to się popłakałam że ona tak wygląda a ja jak wieloryb dlatego też wzięłam się za siebie i pomału efekty są.

---------- Wiadomość dodana o 10:59 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:58 ----------

a i zrób sobie strażników wagi i fitness na nich najlepiej widać zmiany a one bardzo cieszą nawet gdy nie widać tego jeszcze po nas samych

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Czesc Dziękuję za 1 wpis Jesli chodzi o nocne podjadanie no coz... ja chodzę spac dosc pozno 24-2 (jestem sową) i zawsze staram się spac min. 7-8 godz gdyż jesli tego nie zrobię czuję się jak zombie calutki dzien...., ale okolo 21-22 robię się glodna i jem do syta co jest duzym blędem....
    No coz na razie nie czuję glodu w ogole co jest fajne :P Wlasnie wybieram się na zakupy ( więc pochodzę 3-4 godziny) pozniej silownia.... na razie się jeszcze nie ważę, zrobię to w sobotę....
    3majcie kciuki ;D

PS usilowalam zrobic straznika wkleilam wszystko tak jak powinno byc, ale cos nie dziala hehe wiem ze to niezbyt skomplikowane

Pozdr:***

---------- Wiadomość dodana o 11:35 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:35 ----------

LOL - > juz działa ))

Na diecie od : 12 grudnia 2009 ; Cel : stracic 30 kg do 8 czerwca 2010 :-)

Zapraszam do mnie na : Ja tez dziś zaczynam CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się??? - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar biga83
    biga83 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

widze motywacje masz silną
    i oby tak dalej.
    na forum napewno dostaniesz siłe i wsparcie.
    pamietaj że meridia jest niezdrowa.! i ja bym odradzała. bo można spokojnie bez tego schudnąć.
    Trzymaj się ciepło

Awatar elkaja
    elkaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Muscat (Oman)

Skoro siostra chłopaka mogła, to ty tym bardziej możesz!
    Na pewno powinnaś zacząć regularniej jeść. To może pomóc zwalczyć te nocne wypady do lodówki. Ja miałam miesiac temu podobnie. Jadłam jak ptaszek w ciągu dnia, a po pracy, po 19 zjadałam 6 krokietów, 2 kanapki, surówkę, popijałam to kefirem i dopychałam jogurtami i kaszkami, serkami itp.
    Na początku było ciężko się odzwyczaić i miałam przechadzkę do lodówki, ale cóż mi po takiej wyprawie, kiedy w lodówce stały ogórki, kapusta, pomidory i marchewka. Od razu wracałam i grzecznie siadałam.
    Może powinnaś opróżnić lodówkę?

Podoba mi się, że dużo się ruszasz. Ja mam pracę siedzącą, niestety.

Nie jestem żadnym dietetykiem czy specjalistą, ale uważam, że leki to nie jest najlepszy pomysł. Jestem od tego miesiaca fanką zdrowia, więc wszelka chemia, jeśli nie jest konieczna powinna być odstawiona. A ty jak widać wcale tej chemii nie potrzebujesz. Motywację, wolę masz. Na pewno sobie razem poradzimy.
    Zaglądaj do nas często.

Cel 1: 94kg (7/09), Cel 2: 89kg (5/10), Cel 3: 84kg (9/11), Cel 4: 80kg (7/12), Cel 5: 77 kg (4/01/13)

Walczę po raz kolejny...

magducha24 jest nieaktywny Znany na forum

Hej Asiu ja też zaczynam walke z kg. Mam ten sam problem co Ty cały dzień moge nie jeść a wieczorem zjadam 1000000000 kal. a jeszcze gorzej jest jak spedzam czas z moim facetem całe wieczory coś podiadamy
    Trzymaj sie cieplutko

Awatar tofifik
    tofifik jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Niemcy

Witaj! Ja też zacvzynam od dzisiaj tzn od teraz bo od rana to nie bardzo dietkowo bylo. Rok temu stawiałam na tym forum swoje pierwsze kroki - wiem jedno - codzienne raporty i wpisy kochanych forumowiczek (i forumowiczów takze;-) ) starsznie mnie motywowały - schudłam w 2 msc 12 kg - niestety wakacje spedzilam w Niemczech na kursie jezykowym - no i zaniedbałam forum i siebie - 5kg wrocilo
    Dzisiaj postanawiam wrócić na dietkowe tory , więc bede Cie wspierac regularnie :-) Trzymam kciuki i pozdrawiam cieplutko w ten mrozny wieczorek Buziaki

Awatar secessja
    secessja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

hej!
    miło nam widzieć nowych chętnych do zdrowego życia
    popieram koleżanki przede mną, że powinnaś najpierw spróbować się odchudzać bez leków, one to są dla przypadków, które sobie same nie radzą, ale Ty z naszą pomocą dasz radę
    wystarczy świadomosć, że sie musisz wyspowiadać wieczorem z tego co jadłaś, a od razu sie odechciewa świństw
    co do wieczornego jedzenia, to skoro chodzić spać po 24 to tak na prawdę możesz jeść ostatni posiłek koło 21, bo nie chodzi o właściwą godzinę, tylko o to ile czasu jest przed snem, oczywiście ten posiłek powinien być zdrowy i odpowiedni, jak na tę porę dnia, ale to jest wszystko do dopracowania

pozdrawiam

Awatar Aisha_23
    Mieszka w
    Amsterdam

Czesc wszystkim :-) Bardzo się cieszę, ze tyle osob do mnie wpadlo
    Wiem, ze meridia jest niezdrowa jednak... no coz, strasznie dobrze sie po niej czuje.. nie dosc ze nie chce mi sie jesc to mam jeszcze duzo energii...( wiem, ze to pochodna amfetaminy )
    Jestem zmarzluchem, zima przewaznie brakuje mi checi do zycia i najchetniej zapadlabym w sen zimowy ;-) Po meridii zas wczoraj o godzinie 2 w nocy zaczelam skakac i tanczyc przez godzine, nawet moj chlopak zapytal sie czy cos biore;-) ( ukrywam ten fakt :P, bo on jest bardzo przeciwny jakimkolwiek lekom, nawet paracetamolu nie wezmie z wlasnej woli :P )
    Jesli chodzi o lodowke... chetnie bym ja oproznila, aczkolwiek nie mieszkam sama wiec.. Poza tym w miescie zawsze znajduje sie duzo ciekawych miejsc gdzie mozna cos wciagnac
    Jesli chodzi o moja motywacje.... no coz, mnie ZAWSZE ce****e bardzo wielki zapal, niestety slomiany ;-)
    Problem polega na tym, ze pomimo mojej wagi mam dosc proporcjonalna budowe ciala, potrafie sie ubrac, wiec wygladam duzo chudziej, ludzie sadza ze waze okolo 85-90 kg. Poza tym moj chlopak jest duzym fanem mojego ciala no i generalnie nie narzekam na brak zainteresowania plcia przeciwna... jesli chodzi zas o moje zdrowie to ( jak na razie ) wszystko jest zupelnie w normie i jakos tak oprocz tego, ze fajnie byloby byc chudsza....to nic innego mnie nie motywuje ;]
    Jesli chodzi o raport ;-) rano zjadlam jogurt (wzbogacany witaminami itd ), pozniej lazac po miescie ciemna bulke z ziarnami, parmezanem, rucola i pesto oraz wypilam koktajl truskawkowy a wieczorem zamierzam zjesc kolejny jogurt ( naturalny ) i jablko. Oprocz tego wypilam 3 razy herbate ( biala , czerwona i znowu biala )
    Polecam Wam w ogole herbaty bio-active ja je uwielbiam
    No wiec.. zostane na tej meridii przez jakis czas, na razie zamierzam zjesc jedno opakowanie ( 60 tabletek - czyli 2 miesiace ) i zobaczyc jaki mi to przynioslo efekt....
    Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie ***

Na diecie od : 12 grudnia 2009 ; Cel : stracic 30 kg do 8 czerwca 2010 :-)

Zapraszam do mnie na : Ja tez dziś zaczynam CEL : 30 kg MNIEJ !! - UDA się??? - Grupy Wsparcia Dieta.pl

assssia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

hej widze ze nas bardzo wiele łączy, mamy po 23 lata i celem naszym jest schudnąć 30 kg, wiec moze razem spróbujemy schudnąć?

Strona 1 z 24 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów