Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 253
Like Tree24Lubią to

Wątek: Czas na odchudzanie :)

Awatar buttermilk
    buttermilk jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Czas na odchudzanie :)

Klubciu, strasszzzznie sie ciesze ze wrocilas!
    Forum nam niedawno "ulepszyli" ale mozna sie przyzwyczaic do zmian.
    No to teraz opowiadaj co tam u Ciebie sie dzialo
    buttermilkowe wzloty i upadki - Część 1 - Grupy Wsparcia Dieta.pl tu bylam:http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=60019

It's not why you're running, it's where you're going. It's not what you're dreaming, but what you're going to do.
    It's not where you're born, it's where you belong. It's not how weak but what will make you strong.

Awatar Klubowiczka
    Klubowiczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Witam serdecznie !!!
    Dzieki, że po takim czasie jeszcze mnie ktoś pamięta, to jest bardzo mile. Buttermilk nawet nie wiesz jak się cieszę, że jesteś Grubaważko witam Cię u siebie i zaraz wpadnę do Ciebie Oczywiście wracam, żeby ponownie rozpocząć walkę z tymi okropnymi kilogramami Przeczytałam od kiedy jestem właściwie na tym forum, to już 6 lat... a ja dalej walczę ( nie zawsze uczestnicząc czynnie na tym forum ), ale walczę caly czas. W sumie waga moja cały czas krązy wokół 90 kg i teraz dokladnie wróciłam do tej wagi. Jeszcze równy rok temu ważyłam 79 !!! Tylko niestety wystarczył rok, a nawet czas od wakacji, żeby to wszystko wróciło. Muszę się wziąć za siebie, bo waga u mnie jak na razie ma tendencję zwyżkową i boję się co może być dalej. A co u mnie ? Pracuję dużo ( mam swoją pracownię protetyczną ), w nieokreślonych godzinach, czasami cały dzień, trudno jest wtedy trzymać odpowiednią dietę. Ale muszę się zdyscyplinować i wierzę, że się uda, w końcu w tamtym roku dałam radę zgubić ponad 10 kg i czułam się świetnie. Miałam w planach jeszcze więcej, ale jak widać nie całkiem się udało... Różne sytuacje życiowe na to wpłynęły. Moje dzieci dorosły, starsza córka chodzi już do liceum ( pierwsza klasa), a syn kończy pomału podstawówkę. Stukneła mi już 40-tka i w końcu chciałabym wyjść w tym bikini na plażę Mój wzrost to 170 cm i teraz ważę 90 kg. Do Sylwestra chciałabym zrzucić przynajmniej 6 kg. To na początek... Reszta do wakacji... Myslę, że plan jest rozsądny i do zrealizowania. Wracam ciałem i duchem na to forum, chociaż przyznam się szczerze, że muszę się do niego znowu przyzwyczaić... Szkoda, że nie mogę wrócić do moich poprzednich postów, gdzieś poznikały podczas tych zmian. Cieszę się, że spotkałam tu swoje dawne wspóltowarzyszki w walce Mam nadzieję, że bedziemy mogły dalej się tu wspierać. Jeżeli któś ma ochotę u mnie coś napisać, to zapraszam serdecznie, chętnie poznam nowe koleżanki z takimi samymi problamami. Fajnie razem walczyć i dzielić się swoimi doświadczeniami. To może na tyle, bo wszystkich zanudzę...
    Dzisiaj dzień zaczęłam dietkowo, więc jest super... może pomogło mi samo to, że tu już jestem. Jeszcze mam do Was ogromną prośbę, nie wiem jak sie robi na dole ten paseczek z wagą. Kiedyś go miałam, a teraz nie mam pojęcia jak go zrobić. Może mi ktoś pomoże. Pozdrawiam
    Tu walczy Klubowiczka

Początek diety 05.11.2012 ( 40 lat - 170 cm - 91 kg )

Awatar buttermilk

Nie ma tak zle Klubus! oczywiscie pamietam jak wazylas mniej, ale przeciez jeszcze mozesz do tego wrocic. Ja tez juz po 40-ce wiec wiem ze juz przemiana materii nie ta sama, ale damy rade!
    Jak chcesz zrobic suwak to kliknij np. na moj i przeniesie Cie w miejsce gdzie bedziesz mogla sobie stworzyc wlasny.
    A jak chcesz jakos dotrzec do swoich starych postow, to kliknij w moj stary link, celowo go zachowalam zeby moc dostac sie na "tamte" forum. Na pewno bedziesz mogla u mnie odszukac swoje stare posty i moze nawet linka do swojego watku?

Zycze Ci powodzenia na nowej drodze i oczywiscie masz moje kciuki jak zawsze zapewnione!
    buttermilkowe wzloty i upadki - Część 1 - Grupy Wsparcia Dieta.pl tu bylam:http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=60019

It's not why you're running, it's where you're going. It's not what you're dreaming, but what you're going to do.
    It's not where you're born, it's where you belong. It's not how weak but what will make you strong.

Awatar Klubowiczka
    Mieszka w
    Gliwice

Dzieki serdeczne Butti, strażnik wagi już mnie tutaj pilnuje Ale niestety nie dotarłam do moich starych postów. Pewnie najbogatszy mój wątek był na starej stronie diety.pl No trudno, myslę, że ten się też jakoś rozwinie
    Tu walczy Klubowiczka

Awatar buttermilk

No wlasnie mam link do starego forum, i znalazlam Twoj watek tez Milej lektury, ja czasem lubie sobie wrocic do tamtych czasow

Dieta.pl :: Zobacz temat - Czas na odchudzanie !!

Awatar Klubowiczka
    Mieszka w
    Gliwice

Butti, Ty jesteś naprawde niesamowita, znalazłaś go !! To jest naprawde mój wątek !!! Poczytam go cały wkrótce w wolnej chwili. Duzo tego było i ja byłam taka młodka Jeszcze raz dzięki. Może tym razem w odchudzaniu osiągne większe rezultaty. Szkoda mi w sumie tego roku Dokładnie na początku listopada rok temu ważyłam ponad 10 kg mniej. Ale nic, trzeba osiągnąc cel i nie popełnić starych błędów !!
    Tu walczy Klubowiczka

Awatar buttermilk

Na pewno dostaniesz "kopa" po przeczytaniu tego watku. Ja zawsze dostaje wspominajac tamte czasy
    Jestem dobrej mysli, jeszcze jestesmy w miare mlode, jeszcze bedziemy dobrze wygladac

Awatar Klubowiczka
    Mieszka w
    Gliwice

Też tak uważam, w końcu zycie zaczyna sie po 40-tce !! Bedziemy wyglądać super !! Najważniejsze uwierzyć, że nam się to uda
    buttermilk lubi to.
    Tu walczy Klubowiczka

grubawazka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Polanka

hej hej,widze ,ze suwaczek juz gotowy
    ja tez mam nielimitowany i baaardzo rozny czas pracy ale przyzwyczailam sie do tego i biore gotowe jedzonko ze soba,zwlaszcza jak pracuje 24 h
    teraz dalej bede nosic nale bardziej dietetyczne

Awatar Klubowiczka
    Mieszka w
    Gliwice

Chyba sama obecność na forum tak bardzo pomaga, że od dwóch dni dietkuję sobie bez problemu. Zero słodyczy, a to jest mój najwiekszy nałóg i bardzo chciałabym się go pozbyć.
    Dzisiejszy dzień już zakończyłam pyszną sałatką. Czuję się najedzona i muszę już wytrzymać bez dojadania, ewentualnie jakaś herbatka. W tamtym roku zdecydowałam się pójść do dietetyczki, schudłam u niej ponad 10 kg. Wcale nie było ciężko. Ale coś się stało, pewne zawirowania osobiste i przestałam do niej chodzić. Trzymałam się dosyć długo w tej wadze, ale od kilku m-cy powróciła z powrotem. Ten problem chyba zna większość odchudzających się.
    Mam dalej ta dietę, wiem co stosować, co jeść. Potrzebna mi jest tylko motywacja, silna wola i dużo chęci. Ale wierzę, że po powrocie na to forum dam sobie z tym wszystkim radę. Juz wiem, że potrafię schudnąć jeżeli tylko będę chciała
    Będę tu zamieszczała jakieś przepisy z mojej diety, jeżeli ktos ma ochotę to podzielę się doświadczeniami

Grubaważko nienormowany czas pracy uniemożliwia nam niestety prawidłowe stosowanie diety. Przeważnie jest rozpisana na poszczególne godziny, a nie zawsze wtedy jest możliwość zjeść co jest zapisane. Ale trzeba sobie jakoś radzić, najwazniejsze to się do tego odpowiednio przygotować i wtedy też można !! Ja wierzę, że się uda i tego sie trzymajmy
    Tu walczy Klubowiczka

Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni