Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16
Pokaż wyniki od 151 do 156 z 156

Wątek: Jestem tu nowa-może pogadamy?

Awatar Rozniczka
    Rozniczka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Jestem tu nowa-może pogadamy?

Ach, no brat rzeczywiście nie ma szczęścia do raków, najpierw wycięli mu wężły chłonne, bo tam się coś narobiło, potem odkryli nieoperacyjnego guza mózgu, a teraz jeszcze białaczka krwi, nie udał się przeszczep jego własnego szpiku, siostra z pierwszej linii nie może oddać szpiku, bo jest po ciężkich operacjach, a brat odpadł z listy dawców, jedyne co mogę robić to szukać dla niego dawców krwi. Szkoda, że się załamał, a tyle przeszedł przez ostatnie lata, tyle raków pokonał. Ale żyje, to najważniejsze

Ach no Kochana. My teoretycznie tez walczymy o życie, moja przyjaciółka jest lekarzem i jak studiowała to miała zajęcia z zaburzeń metabolicznych, otyłości itp. Dowiedziała się jak kilogramy wpływają na organizm i że ludzie z nadwagą po prostu umierają o wiele szybciej, rozpłakała mi się przez telefon, że umrę, a jestem jej jedyną najbliższą osobą... aż mi się serce pokroiło.

Kochana, ale co ja tak o sobie, opowiadaj co u Ciebie Opowiadaj jaka dietka, ćwiczonka, no i trzymam kciuki, oczywiście
    Tu się męczę:
    Cel nr I : -36kg na poczatek - Strona 82 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

TYLE CHCĘ ZRZUCIĆ DO ŚWIĄT

YENEFEER Guest

Smile Odp: Jestem tu nowa-może pogadamy?

Sie macie Dziewczyny najpierw powtórzę:
    RATUNKU !!! ŚWIĘTA ZA TYDZIEŃ A JA NIE MAM KOMPLETNIE NIC!!! Ani prezentów, ani posprzątane ani czasu na to. W pracy młyn na koniec roku, walka ze szkołą (WYGRANA DZIĘKI DYPLOMACJI, DETERMINACJI I UROKOWI ależ jestem skromna), kupuję auto (tylko ja w tym domu mam prawko! ) no i angielski...fajny student wyciska ze mnie siódme intelektualne poty, a ja jeszcze Mu za to płacę
    Dieta-w tej chwili MŻ ale działa, przez te szaleństwa hormonalne idzie BAAARDZO wolno. Nic to-BASEN MI WYREMONTOWALI I OTWORZYLI W ZESZŁYM TYGODNIU-JUŻ MAM KARNET Teraz pójdzie szybciej no chyba, że nie oprę się słodyczom w święta
    Niech ktoś mi powie, że przyjedzie i mi wtrzepie na dupę pasem czy czymś jak będę się obżerać w święta! Czego i Wam życzę
    Hej Rozniczko bardzo Ci współczuję, wiem przez co przechodzisz Ty i Twoja rodzina w związku z chorobą brata-dzielny z Niego facet. Myśl o mnie, że Jemu pomagam-jestem honorowym dawcą krwi (teraz chwilowa przerwa na stabilizację hormonów) oraz szpiku kostnego. Jest tu jedna dziewczynka-miała niedawno 7-me urodziny. Białaczka. Co 3 m-ce pół litra krwi miała ode mnie.Niestety jeszcze 3 lata musi przetrwać, żeby dostać mój szpik. Trzymam za Nią kciuk tak jak za Twojego brata Jeden, bo drugi trzymam za nas, bo prawdą jest, że otyli żyją krócej. Jak już poprzednio wspomniałam, my puszyste walczymy w pierwszej kolejności o życie, a nie o wygląd. I damy radę
    Buziaki piątkowe-lecę do kuchni. Zacznę od porządków w tym miejscu, bo niedługo karaluchy mi się tam zalęgną
    Dobrej nocy wszystkim

Awatar Rozniczka
    Rozniczka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Jestem tu nowa-może pogadamy?

WItaj Kochanie

Ja nigdy nie mogłam oddawać krwi, albo to pani się czepiała, że sama sobie uszy przebiłam ( brzydzę się kosmetyczek i nienawidzę kiedy ktoś mi krzywdę robi, wolę ją robić sobie sama) albo, że ojciec wyjeżdżał za granicę to na pewno coś przywiózł i mnie zaraził, albo, że anemia, albo że ob za wysokie, przestałam chodzić na rozmowy, bo tylko na rozmowach się kończyło, nawet mi próbki z palca nie pobrali, to się wypięłam na nich, poza tym ciągle brałam jakieś leki, które rzekomo uniemożliwiały mi oddanie krwi...

Kochana, jak powiedziałam, bierz się najpierw za prezenty, ze sprzątaniem pójdzie gładko i oczywiście gratuluje siły persfazji w sprawie szkoły synka

Hohoho i karnet masz już na basen, na wiosnę będzie laska jak się patrzy
    Tu się męczę:
    Cel nr I : -36kg na poczatek - Strona 82 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

TYLE CHCĘ ZRZUCIĆ DO ŚWIĄT

YENEFEER Guest

Witam Dziewczyny i chłopaki o ile tu wpadają
    Hejka Rozniczka
    Ja nigdy nie mogłam oddawać krwi, albo to pani się czepiała, że sama sobie uszy przebiłam ( brzydzę się kosmetyczek i nienawidzę kiedy ktoś mi krzywdę robi, wolę ją robić sobie sama) albo, że ojciec wyjeżdżał za granicę to na pewno coś przywiózł i mnie zaraził, albo, że anemia, albo że ob za wysokie, przestałam chodzić na rozmowy, bo tylko na rozmowach się kończyło, nawet mi próbki z palca nie pobrali, to się wypięłam na nich, poza tym ciągle brałam jakieś leki, które rzekomo uniemożliwiały mi oddanie krwi...
    W zasadzie tylko/aż te leki, problemy hormonalne czy anemia mogła powstrzymać Cię przed oddaniem krwi-mnie pobrali ale byłam szczera-to se pępek przekułam, to tatuaż zrobiłam-zawsze mówiłam prawdę i zawsze brali tylko wtedy robili szczegółowe badania. U Ciebie w organizmie tyle się dzieje, że to pewnie przez te atrakcje nie byłaś dawcą. Nie każdy może-TRUDNO.
    ...oczywiście gratuluje siły perswazji w sprawie szkoły synka
    TAAA-siła perswazji nie na każdego podziałała-Pani z Polaka zaproponowała ocenę na półrocze-MIERNA Mam więc to w du...e, bo niezależnie czy bym dziecku dyktowała opowiadania, ściągała opracowania lektur i audiobooki czy zmuszała do ciężkiej pracy jak dotychczas to i tak miałby taką ocenę. Odpuszczam więc, będę się trzymała zaleceń psychologa z Poradni i niech ma tą mierną-TRUDNO
    Hohoho i karnet masz już na basen, na wiosnę będzie laska jak się patrzy
    KOCHANA mieć karnet a z niego korzystać to dwie różne sprawy tym bardziej, że narazie gardło mi wysiadło - od dziś do piątku siedzę na L4 (angina) ale pracy mi nie brakuje-jak to przed świętami dobre jest to, że gardło mi odpuszcza bo leki działają-tym razem zupełnie naturalne-własnego wyrobu syropki, herbata z rumem, rutinoscorbin, landrynki i płukanie szałwią Ważne ze działa bo p. dr chciała mi wcisnąć antybiotyk ale nie zgodziłam się
    Miłego wieczoru i nocy WSZYSTKIM

YENEFEER Guest

Wesołych Świąt wszystkim odwiedzającym ten wątek

YENEFEER Guest

Hejka Rany! Jaka cisza! Jeszcze w głowach huczy po balu sylwestrowym czy każda doła załapała wchodząc na wagę po świętach? Tak czy owak życzę wszystkim WESOŁYCH POŚWIĄT I CHUDNĄCEGO NOWEGO ROKU TO BĘDZIE DOBRY ROK - CZUJĘ TO W POWIETRZU Trzymajcie się ciepło i prosto No i niech która wpadnie tu czasami

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów