Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13
Pokaż wyniki od 121 do 123 z 123

Wątek: kfiatushek - minimum -40kg!

Aniaaaa29 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: kfiatushek - minimum -40kg!

Dzień dobry .
    Mam na imię Ania .
    Piszesz tak szczerze , że aż zawisłam na Twojej wypowiedzi na dłużej. Jeśli jeszcze jesteś z nami w diecie czy też przed nie rezygnuj . Twoja osobowość w tych wypowiedziach jest tak ciepła i wrażliwa bardzo jesteś nam tu wszystkim potrzebna.
    Jeśli mogę doradzić Tobie jak ewentualnie mogłabyś poradzić sobie ze słodyczami?
    moja propozycja: postaraj się mieć w domku , przy sobie kisiel a po nim rodzynki , śliwki lub inne suszone owoce.
    na temat śłiwek czy rodzynek napewno słyszałaś pomagają w wypróżnianiu , a też są słodkie.
    Życzę powodzenia .
    Niepoddawaj się

Awatar Meritt
    Meritt jest nieaktywny Znany na forum

cześć

będę zaglądać i dopingować
    ..............
    tak było od 20 października 2010 do czerwca 2011

drugie podejście od 2 stycznia 2012 - teraz się uda!!!

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Cytat Zamieszczone przez kfiatushek09 Zobacz posta
    liczę się z tym, że będę do diety podchodzić jeszcze tysiąc razy..
    za którymś razem dieta nie zadziała, piszę to nie złosliwie tylko z życzliwości, i obok 50 -kilowej koleżanki /mnie to raczej nie ruszało/, będzie stał 120 kilowy kfatushek ze smutnymi oczami, chorymi stawami, i cukrzycą za kilka lat brr-zrób wszystko aby do tego nie dopuścić.
    Za kazdym razem kiedy stoisz przed jakąś decyzją dokonuj właściwych tzn.weź ze sobą "swoje" jedzenie lub najedz się przed imprezą w domu, a jak masz słabą wolę- nie idź, zrezygnuj z imprezy.

---------- Wiadomość dodana o 10:16 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:09 ----------

aha, zapomniałam napisać , że zamiast jednego zrobią się trzy podbródki......idąc do przyjaciółki na kawę,weź coś swojego, co możesz zjeść w ramach posiłku.
    Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę,że jak zaczniesz od DZIŚ /nie od jutra!!!/ ,to się uda.
    ( prosiłaś o wsparcie, moze nie o takie ale mysle,że jak Cie wystraszyłam to da to efekt)

Przed dietą 107,4-98,8
    Na Dukanie /dwie próby/98,8-86,0
    IV faza 86- 72,5

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13

Uprawnienia umieszczania postów