Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: odchudzanie przez całe życie-stop!

aggaton Guest

Domyślnie Odp: odchudzanie przez całe życie-stop!

Po pierwsze gratuluję maleństwa! Po drugie wszystkiego najlepszego z okazji imienin - spóźnione, ale serdeczne życzenia Po trzecie, ja wprawdzie nie mam dziecka (bardzo bym chciała), a sama z siebie wstałam o 6! No, ale jest czas, żeby pobuszować po forum Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w odchudzaniu, na pewno Ci się uda!

Awatar gosiamarysia
    gosiamarysia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chełm

a ja wstałam o 15:30, ale to tylko dlatego, że pracowałam w nocy Jak Ci idzie na diecie ?

Awatar Melka81
    Melka81 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chrzanów

Witaj aggaton!zycze maleństwa daje wiele radości ale i trosk...z moim włóczymy sie po lekarzach....ale o tym innym razem.wiem ze inne jest wstawanie jak jest lub nie ma maleństwa-jak jest to sie bardzo nie chce do momentu gdy bedzie samo przesypiac noce.

Hej gosiamarysia dzieki ze do mnie zaglądasz. dzis moge byc z siebie dumna bardziej niz wczoraj.zjadłam na sniadanko pare wass z sałatka zielona ogórkiem itp. potem obiadek barszczyk z ziemniackzami a na drugie filecik ryz i sałatka-oczywiscie w odp. ilosci. na kolacje pare sucharów i musze sie przyznać 2-3delicje bo miałam goscia. jutro kolejny dzień oby nie gorszy od dzisiejszego.oczywiscie wizyta z małym u ortopedy.trudną wizyte bedziemy miec za tydzien w piątek bo w krakowie gdzie mały bedzie miał badania kontrolne słuchu...gdyz w szpitalu mu nie wyszły-ludzie przezyłam traume ale mam nadzieje ze bedzie ok.mały reaguje na głośne dzwieki wiec chociaz tyle.do jutra.

Awatar Melka81
    Mieszka w
    Chrzanów

juz mały sukcesik jest 1kg ale zawsze cos.Suwaczek wreszcie drgnął. staram sie jesc mniej i mam nadzieje ze w tym wytrwam.dzis wielkie sprzątanie w domu wiec sie poruszam-bo pogoda niee sprzyja spacerom.dodatkowa motywacja to taka ze mój brat za rok ma weselicho...

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Witaj Melka!
    Gratuluję spadeczku Nawet najmniejszy spadek wagi nas cieszy A do wesela na pewno uda Ci się schudnąć!

Awatar Melka81
    Mieszka w
    Chrzanów

Thumbs up Odp: odchudzanie przez całe życie-stop!

Wielki powrót! Zobaczymy czy okaże sie skuteczny!Mam nadzieje. Parę kg już zleciało. oby tak dalej. Zaczynam w głowie sobie układac że musze zmienić nawyki zywieniowe. Właściwie to staram się od grudnia. proteinki mi w tym pomogły ale musze troche diete zmodyfikować-proteinki w diecie 1000kcal-zobaczymy. dziś jade sobie na małe zakupy. pomaga mi w tym fakt ze mój mąż jes w delegacji i wraca raz na tydziń -nie musze wiec gotować!nie moge sie doczekać wiosny a przy najmniej rozstopów i spacerów wózkiem z moim synkiem- to dobry sposób na ruch i nie myślenie o jedzeniu.Tak wiec do dzieła! zachęcam wszystkich ktrórzy próbowali i im sie nie udało i tym którzy zaczynają kolejny raz!

kasiajula jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leszno

witaj ponownie na diecie
    ja walcze od 22 pazdziernika, jestem na dietcie 1000 ale nie zawsze mi to wychodzi, ale nie przejmuje sie i walcze dalej

pozdrawiam i napewno dasz rade!!!

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Witaj Melka po długiej nieobecności!!!
    Mnie też nie było od początku grudnia na forum, ale stwierdziłam, że nie warto, bo jednak forum daje duże wsparcie i motywację. Ja uzyskałam wymarzoną wagę, ale nieposkromiony apetyt, zanik silnej woli i Święta doprowadziły do zwyżki w postaci 7,5kg, z którymi teraz walczę!
    Trzymam za nas kciuki! Buziaki :*

Awatar Melka81
    Mieszka w
    Chrzanów

Wink Odp: odchudzanie przez całe życie-stop!

gosiamarysia! dzieki za wsparcie oj coś wiem o świetach-sama wlczyłam jak mogłam i mnie przybyło 2kg ale juz po swietach a wnajbliższym czasie nie mam wypadów do rodziny. damy rade kochana jesteś już blizej niż dalej wiec dasz rade. a jaką diete stosujesz i jaki cazs minął do osiągniiecia idealnej wagi?

kasiajula! trzymam kciuki i do przodu jak możesz to daj dniowy plan 1000kcal.Dzieki

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Melka ja stosowałam dukana i wynik końcowy osiągnęłam pod koniec października, jednak za dużo zaczełam sobie pozwalać i część zgubionego ciałka do mnie wrócił i znowu walczę!
    Muszę zgubić zwyżkę i solidnie zabrać się za 3 fazę!
    Miłego wieczorku!

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów