Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: odchudzanie przez całe życie-stop!

Awatar Melka81
    Melka81 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chrzanów

Wink odchudzanie przez całe życie-stop!

Witam serdecznie!Zaczęłam swoją walke z kg rok temu.dobrze szło....aż tu nagle wiadomość że oboje z meżem bedziemy mieć maleństwo.oczywiście od razu przerwałam swoją dietę i dbałam osiebie. dziś jestem szczesliwą mamą 2miesięcznego synka.przyznam szczerze ze ciąza mi służyła i przytyłam tylko lub az 11kg.na dzień dzisiejszy wróciłam do wagi przed ciąza i chce nareszcie uzyskac moje 65kg. przyznam ze mój mały mi w tym zaczął pomagać -bo wiecej sie przy nim ruszam z racji obowiązków. mały jest juz na butelce-niestety....skoro tak to zaczynam swoją walke i mam nadzieje ze mnie wesprzecie.

Awatar gosiamarysia
    gosiamarysia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chełm

Domyślnie Odp: odchudzanie przez całe życie-stop!

Pewnie, że wesprzemy!!! Jaki masz plan działania? 11kg to nie jest tak dużo, napewno uda Ci się je zrzucić!
    Trzymam kciuki

daisy03 Guest

Po pierwsze gratuluję dzidziusia na pewno dasz sobie rade przytyłaś tylko 11 kg a to w czasie ciąży jest bardzo mało życzę powodzenia

Awatar Melka81
    Mieszka w
    Chrzanów

Dziękuję Wam bardzo!Mam zamiar stosować dietę 1200kcal.poszukam ciekawych przepisów-które w miarę bedą odpowiadać również mojmu mężowi-co prawda on też powinien schudąć ale to facet konkretny i byle czym np.zieleniną to on głodu nie zaspokoi.nie mam zamiaru gotowac jemu osobno.tak wykombinuję że on bedzie jadł normalnie a ja tle ile potrzeba-odpowiednio mniej. dobra wiadomość to taka, ze kg uzyskane wczesie ciązy mam już za sobą ważyłam 91kg a obecnie 80kg-czyli tyle ile przed ciązą-i to już jakiś sukces bo wiem ze mozna i 20-30kg przytyć w ciąży i te kg potem ciezko zgubić. oj w mojej karierze odchudzania raz jeden jedyny spadłam do 67 i wyglądałam super! jednak niestety nie wiadomo kiedy wróciłam spowrotem do 80siątki.tak wiec jak macie jakies sprawdzone metody to chetnie przyjme.

---------- Wiadomość dodana 16-06-2010 o 07:40 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 15-06-2010 o 21:31 ----------

Właśnie wstałam.zajme sie maleństwem a potem sobą!a mam co robić.najpierw lekkie śniadanko a potem sprzątanie , prasowanie gotowanie i troche juz ruchu przy tym.potem spacerek z małym.dawniej pewnie nie ruszyła bym sie z domu a teraz przy małym po prostu trzeba. waze sie za tydzień zobaczymy co będzie. ha moj maż składał mi dzis zyczenia imieninowe i w prezencie dał perfumik i na słdko m@ms które uwielbiam ale w takiej sytuacji sobie odpuszczam.to tymczasem

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

No to na początku najlepsze życzenia imieninowe składam
    oj tak, przy małym dziecku jest dużo obowiązków i ruchu przede wszystkim no ale to dobrze, nam odchudzającym się, ruch jest bardzo potrzebny
    Trzymam kciuki i pozdrawiam

Awatar Melka81
    Mieszka w
    Chrzanów

Thumbs down Odp: odchudzanie przez całe życie-stop!

Hej Gosiamarysia!dzieki za zyczenia!niezłą motywacje miałam dzis rano a teraz opadła....dzisiejszy dzien to poraszka!cholewa zjadłam m@m od meza-on wie ze mam do nich słabość a jak jest okazja to mi je daje...juz nawet krzykiem nie jestem mu to w stanie wytłumaczyc.tak wiec jeszcze pół dnia przede mna...i bede sie starac.przyjmuje ten dzien za zerowy. Gosiumarysiu pieknie ci suwaczek poleciał -powiedz w jakim czasie i w jaki sposób.pozdrawiam.

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Melka nie przejmuj się tymi M@M, poćwicz trochę i spalisz nadprogramowe kalorie Ja wczoraj zjadłam prawie całą czekoladę 250g!!! Ćwiczyłam i nie ma skutków wagowych Dziękuję, moja waga spadła jakoś od połowy sierpnia 2009, a prawdziwą przygodę z dietą rozpoczęłam od września 2009 jak stanęłam na wadze i zobaczyłam, że trochę mnie ubyło bez żadnej diety. Po drodze był jeszcze 7kg wzrost, ale już go przepędziłam Od maja stosuję MŻ i jestem zadowolona z efektów, to właśnie dzięki MŻ zgubiłam te 7kg, które mnie dopadły po słodkościach.

Awatar Melka81
    Mieszka w
    Chrzanów

Dochodze do wniosku ze MZ jest chyba najlepszą metodą. zaczełam znów wypisywac przepisy ale przy moim małym szkrabie który pochłania sporo uwagi nie mam na to po prostu czasu. wiec bede jesc mniej!apropo wczoraj tez wciełam czekolade -a to tylko dlatego ze od tygodnia nie karmie małego i juz mi wolno.jak narazie zaspokoiłam apetyt na słodkie tak wiec do dzieła.

daisy03 Guest

MZ jest fajnie bo możliwości jedzenia są niezliczone tym bardziej ze jest lato i mnóstwo warzyw i owoców, które są świetną przekąską, uzpełniaja posiłek i są gejzerem witamin

Awatar Melka81
    Mieszka w
    Chrzanów

Oj kolejny dzień!mały mnie obudził o 5 i nie śpi-końcem końców jeszcze uśnie ale to potrwa.ja jestem nieprzytomna...niby mogę się jeszcze zdrzemnać ale to już nie spanie.zobaczymy jaki dziś bedzie dzien.trzymajcie kciuki.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów