Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 117

Wątek: kolejna proba - liczę na minus 20

Awatar Margolo
    Margolo jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Domyślnie Odp: kolejna proba - liczę na minus 20

Maniusia, nikitka witam cieplutko
    Zajrzyjcie do mnie na wątek, podałam tam pare namiarów na "cyckowe" strony. Pocieszę Was, jestem - wielkocyckowa. Zawsze taka byłam.
    Przy tej przypadłości dzieżko dobrać sobie odzież. Dużo łaszków kupiłam na allegro. Mam kilku sprawdzonych sprzedawców, jeśli chcecie, to dam Wam namiary. Kupowałam wszystko: od stanika do płaszcza i nigdy nie zwracałam. Przy bardzo dużym biuście należy liczyć się z tym, że ciuch będzie trzeba trochę dopasować.

pamazb Guest

Witaj
    Trzymam kciuki za Twoj sukces
    ja nigdy nie odchudzalam sie na powaznie i jestem ciekawa czy piersi mi tez spadna... bo jak tyle to idzie mi w piersi duza czesc

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dzisiaj się ważylam rano bylo 77,5 wieczorem jest 78,5, chyba troche jednak schudlam, jak się rano powtoży podwoja 7 bede happy
    narazie zrezygnowalam z dukana to chyba nie dla mnie dieta, pozostaje przy obnizonych kaloriach, poprzednio schudlam w ten sposób 18 kilo i gdyby nie moja glupota bylo by pieknie do dziś.

---------- Wiadomość dodana o 21:27 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 20:39 ----------

kalorii dzisiaj 1338
    chyba nieźle
    wody na pewno ponad 2,5 litra
    ruchu jak zwykle znikomo

dzisiaj wstępnie umowilismy się na kupno domu, jak mi się uda sfinalizowac to ruchu będzie że hoho

pamazb Guest

o kurcze ale Ci fajnie przeprowadzka ja tez bym sobie troche pomeblowala jakies mieszkanko

Mieszka w
    Częstochowa

z jednej strony mnie to cieszy, a zdrugiej jestem przerazona, najbardziej wizja ogromnego kredytu

---------- Wiadomość dodana 13-08-2010 o 07:22 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 12-08-2010 o 22:04 ----------

dzisiaj waga 77,50, jest mały spadzik
    dzisiaj kolejny dzień MŻ- ta

Awatar Bajka
    Bajka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    10

gratuluje spadku wagi, co do piersi, powiem Wam kobiety że niektórym nie spadają niestety... ja przy wadze 140 kg miałam rozmiar 100C, teraz przy 104kg mam 90D, także w obwodzie owszem zeszło, ale miseczka i cycki jak były tak są, o tyle fajnie mam że nie są nie wiadomo jak wybujałe póki co ... podobno po pierwszym dziecku to się mocno zmienia, u mojej mamy miska powiększyła się jakieś 3 rozmiary i tak już zostało... więc obawiam się że i ja się dorobię kiedyś miski E/F

Mieszka w
    Częstochowa

mi niestety po ciąży tez sie powiększyly i tak już zostalo, no a poza tym grawitacja działa swoje

pamazb Guest

ja zawsze mialam duze ale jak tyje top idzie mi cycuszki
    ja kiedys opisalam u siebie na watku jak wybralam sie po stanik
    chcialam taki samonosny weszla do takiej budy blaszanej zadnej firmy itd pytam czy sa a pani oczywiscie ze sa prosze przymierzyc a pytam o cene a ona te sa troche drozsze bo 329 zl
    a potem ten sam kupilam za 30

nikitka75 Guest

Maniusia gratuluje spadku wagi Dukan tez nie dla mnie, teraz na tej diecie ograniczającej kalorie schudłam już więcej jak na Dukanie, jak widać nie wszystkim on służy.

Margolo powiedz koniecznie u którego allegrowicza te ciuchy kupujesz

pamazb Guest

Kazdemu sluzy co innego
    ja w zasadzie tez wolalam byc na Mż ale mialam z kolei male spadki i chce troche podgonic dukanem juz nie moge doczekac sie poniedzialku

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów