Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 117

Wątek: kolejna proba - liczę na minus 20

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie kolejna proba - liczę na minus 20

witam
    mam 38 lat 160 cm wzrostu i 78 kg wagi, chcialabym zrzucić 20 kilo, ale mam problem z wytrwaniem w jakiejkolwiek diecie, dużo naczytałam się na forum o Dukanie i coraz bardziej sklaniam się w kierunku tej dietki.
    moim najwiekszym wrogiem jest stres, bo niestety wszelkie klopoty zazeram

Awatar KatusKitekatus
    KatusKitekatus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    katowice

Domyślnie Odp: kolejna proba - liczę na minus 20

Witam
    Polecam Dukana - przyjemna dieta, sama na niej jestem ale jeżeli masz jakieś problemy w chodzeniu do toalety to polecam łyżkę błonnika codziennie, od początku diety

Tutaj na forum jest wiele wspierających duszyczek no i sukcesy dziewczyn motywują dodatkowo

życzę powodzenia i zapraszam do mnie w razie pytań czy ploteczek

nikitka75 Guest

Witaj :-) ja również mam 160 cm wzrostu i startowałam z wagi 80,5 więc jedziemy na jednym wózku, będę trzymała kciuki też mam problemy z zażeraniem stresu więc rozumiem doskonale jakie to wszystko trudne, ale razem raźniej i damy radę, ja też chcę 20kg zgubić, pozdrawiam

tula1103 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Piekary Śląskie

Smile Odp: kolejna proba - liczę na minus 20

witam kolezanke ja tez DUKAN OD 22 DNI JAK NARAZIE -10 KG ja tez goraco polecam) bede wpadała zagladała stres niestety u mnie pobudza zołądek ssie jak odkurzacz ale zalewam bestie woda mineralna lub jogurtem naturalnym i siedzi cicho puki co trzymac kciuki za spadki

Mieszka w
    Częstochowa

dziękuje za wsparcie, widząc wasze sukcesy coraz bardziej sklaniam sie do tej diety.
    od trzech tygodni stosuję MZ, odstawiłam chleb parwie calkowicie, zjdam kromkę razową rano, nie jem slodyczy a jesli już to minimalnie i pije wode w dużych ilościach - spadlo 7 kilo dośc szybko, ale teraz juz jest zastoj, więć myślę o jakimś przyspieszeniu bo nie chce mi sie do emerytury czekać na wymarzona wagę.

---------- Wiadomość dodana o 07:37 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 07:19 ----------

udało się ustawic podpis!

---------- Wiadomość dodana o 08:50 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 07:37 ----------

dzisiaj waga pokazała 79 , no to na 100% zaczynam dietke , szlag mnie trafia jak patrze do lustra, a w sypialni mam szafe z lustrami więc nie da sie nie patrzeć... buuuuuuuu

mam tez pełno ciuchow z lepszych czasow teraz to ledwie na jedną noge moge je zalożyć
    ale jestem wściekla na siebie
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 08-08-2010 o 07:43

nikitka75 Guest

Maniusia co do ciuchów to ja marnie z tym stoję, kiedyś to dużo mogłam sobie kupić, teraz to co mierzę ciuch to za mały jedynie 44,46 dobre na mnie, a z takich rozmiarów ciężko coś ładnego kupić !Trzymam kciuki za Ciebie mocno.

Mieszka w
    Częstochowa

Nikitka w tej chwili noszę ten sam rozmiar czyli 44 46, na ten rozmiar to szyją same namioty na starsze babcie, na szczęście otwarli w moim miescie galerie, to cos fajnego czasem sie trafi w C&a albo KapHalu. Dlaczego producenci odziezy uważaja ze jak ktoś gruby to niech worek pokutny nosi ?

dzisiaj pierwszy dzień dietki, wczoraj zrobilam zaopatrzenie w realu, najwięcej puszek tuńczyka bo to lubie, mąż lakomym okiem na nie patrzy, a niech sobie zję co mi tam...

Patrycja_87 Guest

Cytat Zamieszczone przez nikitka75 Zobacz posta
    44,46 dobre na mnie, a z takich rozmiarów ciężko coś ładnego kupić
    Do uzyskania idealnej sywetki jeszce troche nam minie ale co do ubran to moge wspomuc. Allegro:P Kupilam maszyne taka mala za 100zl i jak cos przyjdzie na duze/za szerokie to zwezam a jak za male to bedzie na pozniej:P A tak powazniej b.rzadko mi sie zdarza kupic cos co nie pasuje- Metr w dłoń i szukamy aukcji ubran ktore podaja nie rozmiar a wymiary
    Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    moim najwiekszym wrogiem jest stres, bo niestety wszelkie klopoty zazeram
    Skąd ja to znam. I wszystkim polecam słonecznik i łososia wędzonego. Mimo że maja duzo kcal to wspomagaja odchudzanie Ale oczywiscie slonecznik nie solony i nie łuskany:P heh
    Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    mąż lakomym okiem na nie patrzy, a niech sobie zję
    A mąż Ciebie raczej wspiera czy "nie udziela się" na temat diety? Mojemu ja pasuje w kazdym rozmiarze i szczezre nie jest to zbyt motywujace

Pozdrawiam i miłego dzionka:* Bede wpadac z wsparciem i cos skrobac:*

Mieszka w
    Częstochowa

mąż akceptuje mnie w każdym rozmiarze, zawsze narzekał że przesadzam, bo wcale nie jestem gruba
    ale tym razem zrozumiał jak bardzo mi przeszkadza mój rozmiar i raczej wspiera, tzn nie podtyka nic dobrego, bo u mnie to mąż gotuje.

Patrycja_87 Guest

jak Ci dobrze Mój coś tam upichci od czasu do czasu ale to ja gotuję i "jestem narażona" na zapachy i smakołyki. Chociaż przy gotowaniu nie mam az takich problemów, gorzej jak w gre wchodzą fastfoody:P

Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów