Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: 24 kg do zrzucenia

a_nulka81 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie 22 kg do zrzucenia

Siedząc sobie przy wieczornej butelce piwka postanowiłam wziąć jakąś przekąskę z lodówki. Nie mogłam wstać!! Było mi ciężko, niedołężnie, bolały mnie stawy [szczególnie biodra]. Powiedziałam dość!! Sama sobię nie poradzę. Muszę wrócić na forum po kilkuletniej przerwie.
    Kiedy odwiedzałam forum namiętnie czytałam devore (- nigdy nie zapomnę tej przemiany), hybris , triskel. Niestety tylko czytałam ale nie zmieniłam swoich nawyków

Mam na imię Ania, za chwilę 29 lat i takie oto wymiary:
    waga - 79 kg - dodam, że jestem drobnokoścista więc zdecydowana większość to tłuszcz
    biodra - 114 cm
    talia (hehehe) - 98 cm
    wzrost 166 cm

Niestety odchudzałam się już wiele razy więc moje ciało nie da się tak łatwo. Potrzebuję dużo samozaparcia a z tym jest źle. Po dzisiejszych wyczynach kanapowych zaczynam się po porostu bać, że za chwilę nie wstanę. Wstydzę się gdziekolwiek wyjść. Ostatnio nie weszłam do sklepu bo wiedziałam, że pracuje tam znajoma, która pamięta mnie mniejszą. Myślę, że to już początki depresji.

Jeżeli się jutro nie pojawię na forum nie zawracajcie sobie mną głowy. Jeżeli wrócę to dobry znak, że może wytrwam.

Nie wiem od czego zacząć. Chyba od liczenia kalorii i pewnych ograniczeń.
    Zero:
    - alkoholu (czasem małe winko)
    - przekąsek
    - JEDEN obiad dziennie
    - pieczywa
    - ziemniaków
    - ryżu
    - makaronu
    - jedzenia po 19
    - więcej niż 1300 kcal dziennie
    - max. dwie kawy dziennie

Zasady:
    - 5 posiłków
    - dużo warzyw
    - dużo owoców
    - dużo wody i herbaty
    - chude mięso i ryby

Brzmi dobrze, zobaczymy co z tego wyniknie

Największym bólem i zmorą jest podjadanie, nocne obżarsto i całkowity brak ruchu. Niestety nienawidzę jakiegokolwiek rodzaju sportu [chyba, że oglądać w tv]
    Chciałabym choć trochę spacerować, nie myslę nawet o czymś więcej. Jestem całkowicie uzależniona od samochodu...

Waga, którą podałam jest sprzed 2-3 tygodni. Zobaczymy co rano pokaże waga
    Ostatnio edytowane przez a_nulka81 ; 27-10-2010 o 12:21 Powód: zmiana tytułu

niebieski_kwiat jest nieaktywny Znany na forum

Smile Odp: 24 kg do zrzucenia

hej!!

wpadam z re-wizytą! trzymam mocno kciuki żeby się udało!!
    ja dziś podejmuję kolejną walkę po 5cio dniowym obżarstwie..
    najważniejsze że wracam na dobre tory! i do ćwiczeń!

buziaki i daj znać obudzona

Domyślnie Odp: 24 kg do zrzucenia

Hej Niebieski Kwiatku, dziękuję za wpis Wsparcie jest naprawdę ważne i wierzę, że tu je znajdę!

Nie jestem pewna ile dzis zjadłam na śnadanie, baterie w mojej wadze nie działają od kilku lat
    Kawa z mlekiem - 30 kcal
    płatki (?) dag - 100 kcal
    słonecznik 2 - 3 łyżeczki - ? kcal
    jogurt 150 kcal

śniadanie liczę 350 kcal

Koniecznie musze kupić baterię do wagi kuchennej.

moja waga 79 kg (największa w całym życiu!) okazała sie dziś rano prawdą, niestety. Dokładnie pokazała 78,6 kg. Więc "schudłam" już 0,4 kg

Pozdrawiam Wszystkich czytających,
    miłego dnia

Awatar biga83
    biga83 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez a_nulka81 Zobacz posta
    Wstydzę się gdziekolwiek wyjść. Ostatnio nie weszłam do sklepu bo wiedziałam, że pracuje tam znajoma, która pamięta mnie mniejszą
    skąd ja to pamietam.
    nie poszłam z koleżankami na spotkanie. bo wstydziłam sie jak wyglądam.
    Najwązniejsze to zacząć pozniej już pojdzie
    ja jestem tego dowodem.
    zycze miłego dnia.
    bede tu czesto wpadać.!

Patrycja_87 Guest

Największym bólem i zmorą jest podjadanie, nocne obżarsto i całkowity brak ruchu.
    Witam anulko:-) Mam podobne problemy do twoich. I znalazlam na nie pewne sposoby na podjadanie słonecznik [ten z lidla-nie solony], na nocne obzarstwo tuńczyk wędzony a na brak ruchu rowerek stacjonarny. U mnie jeszcze dodatkowym problemem jest maz ktory "mnie kocha za to jaka jestem" i nie przeszkadza mu moja waga-a szczerze wolalabym zeby mi powiedzial ze waze za duzo:P Zauwazyliscie ze w ogole ludzie maja taka tendencje ze powiedza Tobie jak zeszczuplejesz a jak juz przytyjesz to za plecami mowia wszystkim innym tylko ie tobie samej? A przeciez to problem ktory trudno zauwazyc na co dzien.

Kochana anuleczko postaram sie wpadac do Ciebie i skrobnac cos od czasu do czasu. Napisz cos wiecej o sobie i diecie.

Awatar dziudzia1983
    dziudzia1983 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    małopolska
    Wpisy na blogu
    5

Hej wpadam z rewizytą i życzę powodzenia!
    Będę wpadać sprawdzić efekty!
    Tutaj jestem:https://forum.jestemfit.pl/chce-...wytrwam-9.html
    Tutaj byłam: Do zrzucenia co najmniej 20 parę kilo... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Mój sukces: Z 93kg na 69kg Udało się raz uda się w końcu i drugi!

Awatar Rozniczka
    Rozniczka jest nieaktywny Znany na forum

Hej,hej

Wpadam z rewizytą,życzę oczywiście powodzenia,co do ilości słonecznika,to ja liczę,koło 5gram na łyżeczkę,ale czy dobrze liczę,to nie mam pojęcia

Na dieta.pl jest opcja liczenia kalorii w profilu,tam gdzie wpisana jest waga można kliknąć na "dzisiaj spożyte" wyskoczy świetny licznik.Mam nadzieję,że wytrwasz na swojej diecie,bo przyznam,że jest dość restrykcyjna,ale ważne,żebyś się nią cieszyła. Trzymam kciuki u rączek i stópek za Ciebie i odchudzanko

Pozdrawiam
    Tu się męczę:
    Cel nr I : -36kg na poczatek - Strona 82 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

TYLE CHCĘ ZRZUCIĆ DO ŚWIĄT

Dziewczyny...ale mi miło! Dziękuję za odwiedziny!!
    Trochę dziś nawaliłam, no cóż...niespodziawanie u mamy był zlot rodzinny! To chyba na złość akurat w pierwszy dzień...wrrr
    Niestety nie mogę być tak często na forum. Za 1,5 miesiąca przeprowadzamy się i jesteśmy teraz na ostatniej prostej czyli płytki, farby, meble... i takie tam. Zdecydowanie w tym względzie nie jestem kobietą Nie lubię tego latania po sklepach, jak mam wybierać cokolwiek dostaje gęsiej skórki!

Biga83 - szok czego dokonałaś. Nic tylko brać z Ciebie przykład

Patrycja - dziękuję za pomysły - koniecznie muszę je zastosować

Dziudzia - zapraszam jak najczęściej

Różniczka - dzięki za podpowiedź, na pewno łatwiej w ten sposób kontrolować kalorie.

Za chwilke zaparzę sobie zielona herbatę i poprzeglądam forum. Musze podzielić czas na grupy wsparcia i blog budowlany

pamazb Guest

Hej fajnie ze postanowials znow udzielac sie na forum
    ja ze swoja waga walcze i walcze.... juz mam dosc od dzis zaczelam diete proteinowa... i mialam piersza skuche nie tak latwo jest ale od jutra juz ladnie dietkuje wpadaj do mnie to bedziemy sie wspierac

Patrycja_87 Guest

Za 1,5 miesiąca przeprowadzamy się i jesteśmy teraz na ostatniej prostej czyli płytki, farby, meble... i takie tam. Zdecydowanie w tym względzie nie jestem kobietą Nie lubię tego latania po sklepach, jak mam wybierać cokolwiek dostaje gęsiej skórki!
    Wykorzystaj ten czas do diety Biegaj po sklepach, machaj pedzlem, przesuwaj meble-prawdziwa machiina do spalania kcal
    Za chwilke zaparzę sobie zielona herbatę i poprzeglądam forum.
    Jak ja nienawidze zielonej herbaty-ale odkrylam dzieki bogu ta z opuncja albo z brzoskwinia-te jeszcze przetrawie:P heh
    3maj sie cieplutko:*

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów