Witam.

Jako dietetyk wiem jak trudne jest odchudzanie, w związku z tym chciałbym zaoferować pomoc w doborze oraz skomponowaniu najefektywniejszej diety dopasowanej do indywidualnych cech każdego z nas, a także w opracowaniu pomocnych zaleceń, wyborze i dostosowaniu aktywności fizycznej do konkretnej osoby wraz z doradzeniem jakim sposobem zwiększyć efektywność i wpływ ćwiczeń na spalanie tkanki tłuszczowej.
Elementami bardzo często współistniejącymi z otyłością lub nadwagą są różne dolegliwości, schorzenia lub choroby ce****ące się ograniczeniami lub niezbędnymi modyfikacjami w diecie. Niezwykle ważne jest aby uwzględnić takie ograniczenia w planie żywieniowym, ewentualnie zaproponować zamienniki takich niedozwolonych/ wymagających ograniczenia produktów spożywczych, a nawet w wielu przypadkach można włączyć artykuły żywnościowe w tym także ewentualne dobroczynne zioła i przyprawy wspomagające i przyspieszające leczenie.

Proponuje także pomoc w komponowaniu diety oraz doradzeniu w kwestii diety odnośnie wielu najróżniejszych dolegliwości i chorób m.in.:
- leczenie/wspomaganie leczenia dietą w nowotworach
- choroby układu krążenia
- choroby układu pokarmowego
- cukrzyca
- kamice nerkowe
- dna moczanowa
- hiperlipidemie, miażdżyca
- alergie i nietolerancje pokarmowe
- niedokrwistości
- i wiele innych...

a także:
- diety i zalecenia dla kobiet w ciąży
- diety i zalecenia dla dzieci i niemowląt
- diety i zalecenia dla sportowców, osób chcących zacząć uprawiać sport lub zwiększyć masę mięśniową
- dieta dla zdrowia i urody
- chętnie doradzę w kwestii różnych kontrowersji żywieniowych