Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Wyszczupleć do wiosny 2011.

Awatar kroplaskale
    kroplaskale jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: Wyszczupleć do wiosny 2011.

Cytat Zamieszczone przez Leonka36 Zobacz posta
    [/COLOR]Ale i tu trochę pisz. Wiem, że te wyliczenia na początku dużo czasu zajmują. Ja zaczęłam się stosować do zasad i zapisywać, może i za trening siłowy domowy się wezmę,,,
    A Tobie idzie świetnie
    Dzięki Leoś.
    To dopiero 5ty dzień, i dopiero od 3go jakoś idzie, zgodnie z planem, więcej trawy wchodzi . Co do treningu siłowego, czasem wydaje mi się, że wolę go bardziej od aerobów i interwałów. Marzę o mięsniach!
    A ten domowy z ich strony wydaje się być sensowny. Sama nad nim myślałam, ale póki co robię te ćwiczenia polecone przez Admina.
    No i tu nie pisze faktycznie, początkowe wyliczenia, układanki i czytanie inf. zajmuje mi sporo czasu. Ale to zawsze tak jest na początku jak się człowiek wgryza. Później będzie lepiej. Oby.

Tu jest troche inny klimat. Jest tak przytulniej - kaeralniej - sama nie wiem jak to nazwać, tylko jakoś "znajomości" się wykruszyły...
    Nawet nie wiesz jak bardzo cieszę się, że Ty jesteś

I Sachiś!!!!

Cytat Zamieszczone przez saccharine Zobacz posta
    Lomatko, dla mnie takie wszystkie wyliczenia to wyższa szkoła jazdy, i mam wrażenie, że przerost formy nad treścią... A może ja po prostu leniwa jestem . Ale ciągle wierzę, że każdy jest inny, i można intuicyjnie znaleźć swój sposób na schudnięcie. I ze sportem też będę się upierać, że lepiej robić co się lubi, a nie zmuszczać się to tego, co mam być najbardziej efektywne, bo ile można tak ciągnąć? Chociaż ja akurat polubiłam BodyPump, mimo że się zapierałam, że nie lubię siłowych . Ale okazało się, że nie lubię siłowych samej, lubię w grupie i z ćwiczeniami idealnie dopasowanymi do muzyki. A ćwiczenia są podobne do tych Twoich, moje ulubione są wykroki (lounges). Ale biegania i tak nic nie pobije na mojej liście, chociaż wiem, że spalam mięśnie.

A poza tym (czyli odchudzaniem) wszystko OK?
    Pewnie, że każdy ma swój sposób. Moja intuicja mnie zawodzi bo jest zagłuszona przez kompleksy, źłe doswiadczenia, naweroty depresyje. Wolę podejśc do sprawy inaczej. Poza tym jak pisałam wyżej - chyba polubię treningi siłowe.
    Jestem na etapie szukania hantli dla siebie. Mam jeden 10kę, ale potrzebuję dokupić drugi. Do kompletu. W Go-Sporcie. Tylko chwilowo w Łodzi jest brak tego konkretnego zestawu (drązek-2kg, talerze-2,5kfx2 i 1,5kgx2) - więc czatuję na dostawę.
    Szukam tez piłki lekarskiej.
    Sztanga to zbyt duży wydatek...

A poza tym co u mnie.
    No staram się skupić na czymś innym - właśnie na odchudzaniu.
    Pracy ciągle szukam i czasem dołuję się, że to tak długo trwa, ale staram szybko otrząsnąć się z takich myśli i robić swoje.
    Z T jest dobrze, chociaż mogłoby być lepiej.
    Namówiłam go na ćwiczenia ze mną, dziś 2gi trenieng ma być - ciekawe kiedy się wykruszy. .
    Ponieważ mam trochę czasu chcę max skupić się na odchudzaniu. I wykorzystać ten czas. Nie zmanować już ani dnia bezproduktywnie.
    Nigdy nie umiałam pogodzić odchudzania i pracy. Więc poki jej nie ma chcę wycisnąć z siebie janajwięcej tłuszczu.

Mam przeogromną nadziję, że to mój ostatni raz. Że dobiję do swojej prawidłowej wagi, wyjdę z diety z głową i utrzymam wagę.

A u Ciebie Sachiś?

Tak sobie myślę.. tu nie za wiele mogę - publicznie pisać, ale jakbyś miała ochotę pogadać, zawsze jest GG or something like that

Znikam na dziś.
    Całusy dla Was.
    ...

Awatar Leonka36
    Leonka36 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Tam jest admin z dużą wiedzą i to podstawa ale czasami go tak nie lubię że mam ochotę trzepnąć drzwiami i wyjść

Awatar kroplaskale
    Mieszka w
    Łódź

Tam jest admin z dużą wiedzą i to podstawa ale czasami go tak nie lubię że mam ochotę trzepnąć drzwiami i wyjść

No bywa opryskliwy, widzialam wielokrotnie.
    Zapomina się.
    Jestem ciekawa czy w rzeczywistości też się tak zachowuje.
    Może to cecha kogoś komu się udało... I już zapomniał wół jak cilęciem był - pod każdym względem.

Moja sympatia do niego pewnie mi przejdzie

---------- Wiadomość dodana 19-11-2010 o 15:11 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 18-11-2010 o 18:43 ----------

Zgodnie z przewidywaniami, moja cierpliwość i tolerancja zostały nadwyrężone... Zgodnie z przewidywaniami.

Ech...

...

Z nowości. W sumie nie wiem po co o tym piszę...
    Dziś fryzjer, w poniedziałek rozmowa kwal. Musze się uczłowieczyć.
    Wiecie im dłużej to wszystko trwa - szukanie pracy - tym bardziej się stresuję każda kolejną rozmową. Inna sprawa, że jest ich na lekarstwo...
    Siedzę na sieci i doczytuję inf, które mogą mi się przydać w trakcie rozmowy.
    Placówka kształcenia ustawicznego, szukają asystena...
    Przypominam sobie treści niektórych ustaw...
    przypuszczam też, że będą szukać jelenia kto za kasę na stanowisku siekretarsko-asystenskim - przynieś wynieś - będzie specjalistą od projektów ue - pozyskiwania i rozliczania (2 oddzielne stanowiska, żeby ktoś nie miał wątpliwości, powiązane, nie mniej oddzielne.
    W między czasie doczytuję inf o odchudzaniu... Multum tego. Tak wielu rzeczy nie wiedziałam.
    I z jednej strony cieszę się, że mogę doczytać, z drugiej zaś... czasem myślę: No i co z tego, jak nie do końca potrafię przełoży na swój przypadek.

łotewa.

A co u Was?
    ...

Awatar saccharine
    saccharine jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    7

To w poniedziałek trzymam kciuki! Praca może faktycznie nie wymarzona, ale faktycznie, im dłużej szukasz, tym bardziej jesteś sfrustorowana.

I co tam z włoskami zrobiłaś?

No ja jestem raczej ignorantką odchudzaniową, ale na szczęście się już nie odchudzam... Chociaż oczywiście ciągle mi się marzy ważyć mniej, ale dziś mam dobry dzień i uważam, że jest OK.

Sztanga jest dużo droższa niż hantle? Dziwne. Ja lubię właśnie ze sztangą.

A w ogóle, to Ci priva wysłałam wcześniej, jeżeli nie widziałaś i zaproszenie do przyjaźni .
    bulletproof

Awatar Leonka36
    Mieszka w
    Warszawa

Ja też w pn będę trzymała kciuki.
    Wierzę Em, że to Twoje ostatnie odchudzanie i będą efekty.
    Nie przejmuj się adminem za bardzo...
    Ja staram się pytać mało, jak coś robię źle to najwyżej mi wytkną ale już parę razy mi ciśnienie podniósł ostro.
    No i ja też tak mam, że jak się w coś wkręcę to tym żyję i gadalabym tylko o tym, czytała i się motywowała, ale widocznie nie każdy tak ma i kij trudno, można sobie dywagować tutaj
    Coś za coś tam jest merytorycznie i czasami obcesowo, tu wspierająco i gawędziarsko.
    Buziak Em.

fruktelka Guest

Dziękuję za odwiedziny na moim wątku.
    Będę wpadać i wspierać

Awatar kroplaskale
    Mieszka w
    Łódź

To w poniedziałek trzymam kciuki! Praca może faktycznie nie wymarzona, ale faktycznie, im dłużej szukasz, tym bardziej jesteś sfrustorowana.
    No i już po rozmowie. Ogólnie mam pozytywne wrażenie. Czekam na odpowiedź. Będę wiedzieć jutro
    I tak, chciałabym tam pracować. To jednak mogłaby być praca moich marzeń.

I co tam z włoskami zrobiłaś?
    Ściełam Sachiś. Ogólnie image bez zmian. Brunetka z bobem, przedłużonym prozdem sięgającym delikatnie poza brodę.

(...)Chociaż oczywiście ciągle mi się marzy ważyć mniej, ale dziś mam dobry dzień i uważam, że jest OK.
    Hmm, ja ostatnio przestałam patrzeć na kg, tylko zerkam na cm w pasie. I na ilość BF%. I lepiej mi z tym. Psychicznie.

Sztanga jest dużo droższa niż hantle? Dziwne. Ja lubię właśnie ze sztangą.
    Hmmm, Gryf do sztnagi w zależności od długości kosztuje (w GoSporcie przynajmniej) od 60 do 120 zł - 1,8m kosztuje około 100. Zamierzam kupić bo mają obniżki 20% więc faktycznie zapłacę 80zł. Hmm, a obciążenie swoją drogą Żelastwo jest jednak drogie. Ze swojego hantelka 18kg przerzucę na sztangę do niektórych ćwiczeń.
    Te wykonywane ze stangą angażują mniejszą ilość mięśni (choc to pewnie zależy też od rodzaju ćwiczeń, ale np takie wyciskanie na ławce leżąc, owszem) niż przy hantalch, a w odchudzaniu chodzi o to (podobno) by w treningu siłowym pracowwało jak najwięcej mięśni w tym samym czasie.

Ja też w pn będę trzymała kciuki.
    Wierzę Em, że to Twoje ostatnie odchudzanie i będą efekty.
    Nie przejmuj się adminem za bardzo...
    Ja staram się pytać mało, jak coś robię źle to najwyżej mi wytkną ale już parę razy mi ciśnienie podniósł ostro.
    No i ja też tak mam, że jak się w coś wkręcę to tym żyję i gadalabym tylko o tym, czytała i się motywowała, ale widocznie nie każdy tak ma i kij trudno, można sobie dywagować tutaj
    Coś za coś tam jest merytorycznie i czasami obcesowo, tu wspierająco i gawędziarsko.
    Buziak Em.
    Fajnie, że mnie rozumiesz.
    Nie przeszkadza mi kiedy ktoś mnie krytykuje, przecież może mieć rację, a ja mogę się mylić... Normalne. DObrze, że jest ktoś kto o tym mówi. Tylko bez ośmieszania... No ale tak robią ci którzy nie wiedzieć czemu, jeśli mają dużą wiedzę, mają niskie poczucie własnej wartości. Jest cienka granica między sarkazmem, złośliwością a chamstwem.

Dzięki za kciukasy. Jeśli pomogły masz u mnie kawę, taką prawdziwą, w jakiejś warszawskiej kawiarni (do której będziesz mogła mnie zawlec )

Cytat Zamieszczone przez fruktelka Zobacz posta
    Dziękuję za odwiedziny na moim wątku.
    Będę wpadać i wspierać
    Zaglądaj zaglądaj

Czas coś przekąsić.
    Moje jadłospisy są szykowane w dniu diety. Nigdy nie wiem czego ile mi się sypnie (albo ile czego w lodówce zostaje), a czasami jest tak, że nie chcę marnować, tylko kombinuję wyczarować coś z tego co zostało... Więc póki mogę modyfikuję na bieżąco. No i wcześniej zastanawiam się na co mogłabym mieć ochotę. Aktualnie, mimo, ze już głód wyczuwam, ciągle nie wiem na co mam ochotę. To pewnie kwestia urozmaiceń posiłków.
    Ciągle tylko, wieśniak, chudy twarogowy, piersi, szynka wędzona z kurczaka - kurczak... i te jajka w ilościach hurtowych.

Właśnie, może jakaś pasta z twarogu chudego, jajka na pół miękko z maślanką no i oczywiście trawą w postaci pekińskiej...
    Ciekawe, czy można jeść musztardę.
    ...

Awatar Leonka36
    Mieszka w
    Warszawa

To super, że jesteś zadowolona z rozmowy, a to praca w Wawie, czy może wiąże się z przyjazdami tu?
    Ja tak samo mam z wagą, jednak wolę mierzyć. Ważenie mnie rozbija trochę. Jak spada za wolno czasem frustruje, jak spadnie to mam ochotę sobie pofolgować...
    Na razie się nie mierzę, nie wiem ile wytrzymam.

Awatar kroplaskale
    Mieszka w
    Łódź

To super, że jesteś zadowolona z rozmowy, a to praca w Wawie, czy może wiąże się z przyjazdami tu?
    Ja tak samo mam z wagą, jednak wolę mierzyć. Ważenie mnie rozbija trochę. Jak spada za wolno czasem frustruje, jak spadnie to mam ochotę sobie pofolgować...
    Na razie się nie mierzę, nie wiem ile wytrzymam.
    Leoś... Mam podobnie z tą wagą. Jak nie spada to się dołuję, jak spadnie to po 5kg wydaje mi się, że mogę sobie pozwolić na więcej i nie wiadomo kiedy tracę nad tym kontrolę.
    A kawę to masz już jak w banku.
    Praca jest w Łodzi.
    Jutro podpisuję umowę na czas próbny (3-mce) i od jutra również zaczynam.
    Nie pamiętam kiedy TAK się cieszyłam.

Myślę sobie, że do Wawy nie jest jakoś specjalnie daleko, więc może wybiorę się któregoś weekendu .

Tralalalalala
    ...

Awatar Leonka36
    Mieszka w
    Warszawa

Wow! Suuuuuper, gratulacje ogromne!
    ---------------------------------

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów