Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Wyszczupleć do wiosny 2011.

Awatar kroplaskale
    kroplaskale jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: Wyszczupleć do wiosny 2011.

Cytat Zamieszczone przez Leonka36 Zobacz posta
    Wow! Suuuuuper, gratulacje ogromne!
    ---------------------------------
    Mam taki uśmiech na twarzy, że nawet MOJE czarnowizdztwo nie jest w stanie przysłonić tego słońca .
    Musze się opanować - nie lubię rozczarowań...
    ...

Awatar Asia_M
    Asia_M jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Mazowsze
    Wpisy na blogu
    10

Ależ ciesz się, Em!!!
    To świetna wiadomość
    Gratuluję!
    Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów. A czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Raz a dobrze! Jo-jo wykluczone!

Awatar kroplaskale
    Mieszka w
    Łódź

Dziewczyny mam kłopot.
    Brak mi wyobraźni kulinarnej. Co do mięś, serów i polędwic - jako surówki, sałątki, żeby nie śmierdziało, porem, cebula, czosnkiem? Nie mogę sobie na takie dania pozowlić w pracy. Nie chcę nikomu podśmierdywać swoimi np brokułami które przypomiają woń potężnego... wiecie czego. ZOstają surówki, ale do tej pory jadłam zawsze z cebulka, albo porem, ale po nich oddech jest zabójczy.
    Macie jakieś pomysły.

Ps. biała kapusta, czerwona, sama w sobie też trochę posmierduje...
    W ciągu dnia poza domem czekają mnie 2 takie posiłki.
    Zależy mi na zachowaniu diety (czyli bialka i liściaste warzywa) 6x dziennie - czyli 2-3 poza domem.
    ...

Awatar Leonka36
    Leonka36 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Em, ja mężowi do pracy daję warzywa duszone (por, dynia, brokuły, kapusta, fasolka, marchewka, papryka..., zupy (dynia+twaróg, brokułowa + kurczak), ostatecznie krojonego pomidora z sosem jog-koperkowym, kapusta pekińska z marchewką, jabłkiem i jogurtem + słodzik, buraczki z jabłkiem i sokiem z cytryny, Ja dziś wzięłam ze sobą pierś z selerem naciowym, pomidorem, papryką, kap.pekińską i oliwkami + jogurt z keczupem zmieszany - całkiem dobry jest taki sos.

Awatar saccharine
    saccharine jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    7

Po pierwsze: gratuluję pracy! Bardzo, bardzo się cieszę.

Po drugie: nie wiem, jak bardzo restrykcyjna jest Twoja dieta, ale chyba dressingi do sałatek możesz sobie robić? Bo kupne u Ciebie pewnie odpadają ze względu na cukier. Ja mam moj ulubiony (kupny) - sezamowo-imbirowy, i biorę go w pojemniczku, i mieszam z sałatką już pracy. A sałatkę dziś mam z wszyskiego, co było w lodówce: sałata lollo rosa, garstka makaronu razowego (w kształcie głów łosi, z Ikei ), tuńczyk, jajko, pomidor, pieczarki saute, świeża bazylia, no i właśnie ten dressing (bez cebuli, bo też w pracy unikam). Ja lubię treściwe sałatki. Następnym razem muszę sobie pierś ugrillować na grillu elektrycznym i wkroić.

A myślę, że Ty np. mogłabyś z octem balsamicznym (drogi, ale bardzo wydajny), musztardą, etc.? Bo kapka nie powinna Ci zaszkodzi.

A i Ci się pochwalę, że mi się wczoraj super biegało i sobie pomyślałam, że te ćwiczenia ze sztangą faktycznie dobrze mięśniom robią.
    bulletproof

Awatar kroplaskale
    Mieszka w
    Łódź

No to 1szy dzień za mną.
    Jeszcze nie wiem co myśleć.

Pożyjemy zobaczymy.
    ...

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

nowa praca to fajna rzecz ... wyzwania, wszystko takie NOWE LUBIE ZACZYNAC NOWE PRACE
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18
    Zrzucone na MM:

Awatar kroplaskale
    Mieszka w
    Łódź

Hej.
    Ja chcialam tylko zaznaczyc: ze zyje. mam sie dobrze, dieta i treningi wplywaja na mnie korzystnie. Nie pisze z braku czasu.
    Moj czas na diecie pl chyba dobiegl konca, jak to ktos napisal, wielkie powroty i jeszcze szybsze koneczenie watkow . No ale tym razem to z braku czasu, nie porazki .
    Minal 3 ci tydzien mojej diety. No, w niedziele bedzie 3ci.
    Przez ten czas schudlam okolo 2kg, w obwodach stracilam po ok. 2 cm - piersi, biodra i talia, i az 4 cm w pasie (na wysokosci pepka) pozbylam się tym samym 3,3% tłuszczu (wg wzoru YMAC).
    I tyle w sumie .

W pracy zaczybnam czuc sie coraz swobodniej.
    Przeraza mnie tylko ogrom odpowiedzialnosci i rzeczy ktorych musze sie jeszcze nauczyc.
    Mase ustaw, i niuansow z prawa administracyjnego... mam nadzieje, ze moja praca bedzie trwac dluzej niz tylko przez okres probny.

A teraz znikam do wanny.
    Jak ktos jest ciekawy, co dokladnie jem i jak cwicze, prosze dac znac. Pomysle jak to upublicznic. Jesli nie, dam sobie spokoj
    ...

Awatar saccharine
    saccharine jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    7

Cytat Zamieszczone przez kroplaskale Zobacz posta
    Moj czas na diecie pl chyba dobiegl konca, jak to ktos napisal, wielkie powroty i jeszcze szybsze koneczenie watkow . No ale tym razem to z braku czasu, nie porazki .
    Znowu uciekasz? No ale w sumie brak chęci do forumowania to akurat rozumiem. Mam nadzieję, że złapię Cię od czasu do czasu na GG. Oczywiście, ze mną to akurat nie o diecie, ale o wszystkim innym możemy pogadać . Chociaż trzymać kciuki będę, i gratuluję tych 2 kg!

Buziak!
    bulletproof

Awatar DAGMARA7
    DAGMARA7 jest nieaktywny Znany na forum

Ja bym bardzo chciała poczytać dalej co jesz i jak ćwiczysz.

Każdy może upaść, ale po co się od razu wylegiwać ?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów