Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80

Wątek: Bede FRRuwac :)

Awatar XkagaX
    XkagaX jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Bede FRRuwac :)

A jak tam weekend Ci mija Lemurosku?
    Udanego popołudnia

Awatar Kimiii
    Kimiii jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    1

Kochana odpowiedziałam Ci na moim wątku Zapraszam, oczywiście w wielkim skrócie ale najważniejsze info zawarłam

Lemuros jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzieki KIMII odpowiedzialam na twoim kuuurcze no bo mi idzie slabiutko.. wiem ,ze wolno znaczy dobrze i trwale i bez zmian na skorze no ale bez przesady nooo....jeden dzien sie nie upilnuje i waga mi idzie centralnie o kilogram w gore ! Na ten kilogram zgubiony pracuje srednio 3y tygodnie a potem w jeden dzien wszystko idzie sie ..kochac ( zeby nie powiedziec brzydko )

A weekendzik XKAGAX wczoraj piwko po ciezkim tygodniu i gra na kompie z Moim i z kumplem. Zrobilismy mala rywalizacje hehe fajnie czasem tak sie wkrecicw cos i nie myslec o niczym ...

A dzis? Bylam u rodzicow uzgodnic z mama co mamy przygotowac na wigilie do jedzonka. Wiem,ze wczesnie ale po prostu moja mam idzie na tydzien do szpitala jutro - co miesiac tam jest na kilka dni(a po wyjsciu sie kiepsko czuje jakis czas ). Wiec bede dzialac z Moim - barszczyk , uszka bedziemy lepic , pierogi z miesem i kapusta ,sledziki zrobimy i oczywiscie kutie! Moj robi najlepsza kutie na swiecie! prawdziwa z pszenicy No i karkoweczke bedziemy piec , schabik i roztbefik Uwielbiam patrzec na mojego mezczyzne w kuchni - to co on wyprawia to jest cuuud wszystko co on przygotuje wiem,ze bedzie mi smakowac a wybredna jestem

Fajnie laski ,ze jestescie )

Awatar XkagaX
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez Lemuros Zobacz posta
    fajnie czasem tak sie wkrecic w cos i nie myslec o niczym ...
    Takie sytuacje są bardzo potrzebne

Kurczę, o takich smakołykach piszesz, że aż się głodna zrobiłam Dobrze, że nie mam nic takiego w domu, bo byś mnie miała na sumieniu

Współczuję, że mama ma takie wizyty, mam nadzieję, że są pomocne i jednak pomagają
    Cytat Zamieszczone przez Lemuros Zobacz posta
    Fajnie laski ,ze jestescie )
    Ty również

Awatar maja17
    maja17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński

A ja uwielbiam planować z dużym wyprzedzeniem i menu świąteczne od tygodnia zaplanowane Także wszystko w normach się mieści kochana,nic nie jest za wcześnie Pracowite mrówki z Was,tyle pyszności przygotujecie
    I nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Pilnujesz się 3 tygodnie, a potem jeden dzień żarcia i wszystko co w tym czasie straciłaś wraca. Ale jakby nie było, spnamy nasze dupeczki, żeby wróciły do czasów swojej świetności

Awatar SiLo34
    SiLo34 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

wpadlam sie przywitac....
    dawno nie plotkowałysmy sobie....

fajnie zaplanowac wszytko wczesniej,porobic zakupy....
    ja jestem w czarnej dupie i wszystko na ostatnia chwile bedzie....dostane kase 20go,a najwczesniej 22go mam chwilke zeby na zakupy isc....
    az mi sie odechciewa..

buziaki zostawiam
    Czy i mnie się uda?? - Część 1

chcę zacząć raz kolejny....nie wiem który to juz raz......moze setny????ale trzeba miec nadzieje ze ostatni.....
    WRÓCIŁAM..prosze o wsparcie

Lemuros jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

MAJA no wlasnie i tu lezy pies pogrzebany , nie wiem jak to jest mozliwe...nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie oj nie ma ,zebys wiedziala.I ciesze sie,ze pisze tutaj bo dzis wlasnie przejrzalam moje poprzednie wpisy tak sobie i zauwazylam ,ze od dluzszego czasu tak naprawde ta waga mi stoi i nic sie nie rusza... waze te nieszczesne 86 kilo...ale i tak jestem zadowolona. Dlugo tylam po prostu..mimo,ze biegalam codziennie na przyklad to i tak tylam nie wiem jak to mozliwe.Nie pisalam do tej pory ale antykoncepcja robi swoje i prawdopodobnie cos mam z tarczyca..Dietetyczka polecila mi udac sie do endokrynologa ( to bylo we wrzesniu ) no i tak sie zamierzam .. nie lubie lekarzy hehe

XKAGAX ja juz wiem,ze twarda sztuka z ciebie i bys sie nie dala nawet jakbys miala tone ulubionego jedzonka w domku A z mama to oddzielna historia jest.Dziekuje sile wyzszej za moje zdrowie - bo w sumie zdrowa jestem .Tylko czasem czlowiek chcialby oddac troche swojego zdrowia dla bliskich a tu dupa blada nie ma jak ...i nawet kasa nie jest w stanie zmienic stanu rzeczy niestety .

SILO kochana nie musisz mowic... mnie sie udalo.. wypalata w poniedzialek a wyplata Mojego juz dzis i nic tylko planowac wydawac szalec hehehe nie wyobrazam sobie wyplaty po 20 tym bo bym byla w dupie...ale trza byc twardym nie mietkim dasz rade ...odwiedze cie jutro obiecuje bo tez dawno nie bylam u ciebie nie wiem czemu ...

Awatar XkagaX
    Mieszka w
    Kraków

Lepiej wybrać się do endokrynologa. A może rzeczywiście coś masz z tarczycą? Wtedy odpowiednio dobrane hormony i dieta będzie o wiele prostsza i skuteczniejsza
    Miłego dnia

Awatar maja17
    maja17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński

Z tą antykoncepcją różnie bywa,na mnie działała wyszczuplająco A teraz dupa blada, antykoncepcji brak od 2,5 roku, kilogramów mnogo, a dzieci jak nie było tak nie ma. I bądź tu mądry człowieku
    A najlepiej płacą w budżetówce, wypłata jest jeszcze przed końcem miesiąca

Awatar XkagaX
    Mieszka w
    Kraków

A Lemurku a Ciebie gdzie znowu wywiało? Wracaj już

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Uprawnienia umieszczania postów