Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 97

Wątek: Dieta ach dieta koniec z hurtem czas na detal

Awatar asx1975
    asx1975 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Konin

Talking Dieta ach dieta koniec z hurtem czas na detal

Witam wszystkich cieplutko

Jestem tu bo chcę schudnąć który to już raz zaczynam nie wiem...ale chcę schudnąć i trwale zmienić nawyki żywieniowe i moi Kochani po cichu liczę na wasze wsparcie bo od dawien dawna wiadomo że w grupie raźniej Coś o mnie na początek hmmm....35 letnia kobieta zawsze uśmiechnięta pomimo masy nadprogramowych kg tu za dużo tam za dużo ale cóż zrobić chudłam tyłam i tak na zmianę najniższa waga około 75 kg dawno temu najwyższa 119 kg a obecnie 115,5 kg a to efekt już rozpoczętej diety tydzień temu...staram się liczyć kalorie zapisuję ważę co i ile jem cały czas modyfikuje posiłki staram sie jeść 5-6 razy w małych porcjach co 2 godziny....nie zawsze się to udaje ale staram sie oj staram Ćwiczenia moja zmora jak sie do nich przekonać jak wpaść w trans ćwiczeń ? Najtrudniejszy pierwszy krok lalalaa tak ktoś śpiewał kiedyś no cóż rozpisałam się ciut więc teraz biegnę na śniadanko musli+mleko 0,5% lub płatki owsiane jedno czy drugie plus minus 200 kal całusy dla wszystkich w ten pochmurny dzionek i do potem

Awatar la_libertad
    la_libertad jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta ach dieta koniec z hurtem czas na detal

wszystkie tutaj zgromadzone trzymamy za Ciebie kciuki
    dasz radę!
    A spadające kilogramy tylko dodadzą Ci chęci do walki

Awatar asx1975
    Mieszka w
    Konin

Talking Odp: Dieta ach dieta koniec z hurtem czas na detal

Mam nadzieję że tak właśnie będzie dietkowo jeśli chodzi o menu i nawet dziś w ogrodzie liście pograbiłam a sporo ich było to zawsze jakiś ruch ale wiem że ćwiczenia też muszę włączyć i mam nadzieję że się uda mam psiaka więc i spacery wydłużę a moja psina ma energię oj ma też już wiem dlaczego ma taką smukła linię a mówią że pies do właściciela się upodobnia u mnie to odwrotnie pewnie będzie hahaha ja do niej

Awatar KatusKitekatus
    KatusKitekatus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    katowice

witam

widzę,że doświadczenie jako dietowiczka masz spore [ z resztą jak większość nas tutaj] więc żadne porady odnośnie diety nie sa Ci potrzebne
    Tak więc dawka wsparcia będzie podwójna!
    Wykorzystaj swojego psa - będą z tego obopólne korzyści A grabienie to też super forma aktywności - jak raz przegrabiłam cały ogródek to 2dni się nie mogłam ruszać dają grabki wycisk, oj dają.

No to nic innego jak życzyć powodzenia - mogę Cię jeszcze kopnąć w lewy pośladek na szczęście [a Ty kopnij mnie :P ]

pozdrawiam

Awatar vanilia85
    vanilia85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Bardzo dobrze, że do nas dołączyłaś!
    Odchudzanie z forum jest o wiele łatwiejsze
    Widzę, że już pierwsze kilogramy za Tobą! Gratuluję!
    I trzymam kciukasy żeby woli i chęcia na dalsząwalkę wystarczyło!

Awatar asx1975
    Mieszka w
    Konin

Dziękuje Wam słoneczka moje bardzo potrzebuję wsparcia zresztą jak każdy walczący z kg boli mnie boli po grabieniu wszystko Kopniaki na szczęście dla wszystkich a jak co Wam będę żałować trwam nadal i czuję się dobrze więc i optymizm mnie nie opuszcza ...teraz zielona herbatka na noc mam pytanie słonka moje ...co myślicie na temat octu jabłkowego ?

Awatar KatusKitekatus
    KatusKitekatus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    katowice

Ja myślę na jego temat tyle,że jest obrzydliwy w smaku A i owszem próbowałam go pić, ale jak raz, drugi prawie,że oplułam ścianę to zrezygnowałam Także jeżeli nie przeszkadza Ci smak to możesz spróbować Słyszałam,żę coś tam daje a ile w tym prawdy nie wiem

Awatar asx1975
    Mieszka w
    Konin

No właśnie ten smak i zapach tez mnie trochę przeraża niby coś tam o tym czytałam ale opinie są różne tak jak z dietą DUKANA jedni chwalą inni nie osobiście też ją przerobiłam efekty były zaskakujące ale nie wytrwałam do końca a jak mnie zaskoczyło jak wszystko wróciło szok normalnie jak szybko echh zawsze sobie powtarzam...Tyłaś latami nie schudniesz w miesiąc...a szkoda że nie można Dietetycy różni fachowcy mówią chudnij powoli unikniesz efektu jo jo ale ja w tej kwestii mam odmienne zdanie...pamiętam dawno temu w odległej galaktyce..hahahha ale teraz serio...kiedyś z wagi 94 kg zeszłam na 75 kg przez okres ponad roku bez diet tylko dużo spacerów a potem i tak waga wróciła i to z nawiązką ale cóż zrobić że człowiek taki jak ja na diecie powinien być całe życie a ja tak lubię te nie zdrowe jedzenie echhh ale teraz już nie ulegnę pokusom oj nie nigdy w życiu i na wiosnę kupię sobie ciuch taki jak mi się podoba a nie taki jaki pasuje całuski dla Was słonka moje w ten listopadowy poranek

Awatar vanilia85
    vanilia85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Niestety prawda jest taka, że nie ważne czy szybko czy wolno schudniemy - i tak będziemy musiałay się pilnować do końca życia

Cieszę się, że jesteś pełna optymizmu
    Na pewno dasz radę
    Miłej niedzieli

Awatar asx1975
    Mieszka w
    Konin

Dzisiaj studiowałam temat OCET JABŁKOWY poczytałam tu i tam a w szczególności na forach medycznych wszędzie trzeba zajrzeć i kupiłam śmierdziuszka bo bo taki ma właśnie zapach i od jutra zastosuję a swe poczynania z nim opiszę pomoże albo i nie to się okaże bo w sumie to odchudzanie i tak zaczyna się w głowie W głowie się zaczyna ale co z ciałem jak ono się tak bardzo opiera hahahaha Idę zaparzyć herbatkę tylko zdecydować się nie mogę czerwona czy zielona? a co jak zaparzyć je obie razem?

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów