Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Zwykłe zaniedbanie...

Magdusiia85 Guest

Domyślnie Odp: Zwykłe zaniedbanie...

Witam
    Gratuluje spadków!!
    Cytat Zamieszczone przez megulinka Zobacz posta
    może to przez te ćwiczenia, rozbudzasz organizm
    Też o tym pomyślałam. Sama miałam problemy ze spaniem jak ćwiczyłam po 2 godziny od 21... teraz to zmieniłam i ćwiczę wcześniej i sen wrócił
    Może coś w tym jest...

A jak sobie radzisz??

Trzymam kciuki za dalsze spadki!
    Pozdrawiam

shapegirl jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Witajcie dziewczyny
    waga spada dalej - jest 5,5 kg mniej więc dobrze ćwiczę dalej i zaczęłam brać magnez. po 2 dniach łykania go problemy z zasypianiem się skończyły. Od poniedziałku miałam zacząć chodzić na siłownię ale niestety... ze względu na nadchodzące wydatki związane ze świętami w tym miesiącu nie stać mnie na zakupienie karnetu za 300 zł. ćwiczę w domu... mam piłkę do pilatesu, małe ciężarki, taśmę, steper i masę filmów z ćwiczeniami. Pogoda nie sprzyja moim porannym biegom ale cwiczę w domu 1-1,5 godziny dziennie. Nie mogę się zmobilizowac do robienia brzuszków... Rodzina i znajomi nawet ci którzy nie wiedzą o diecie zauważyli że zeszczuplała mi buzi, brzuszek i pupę mam mniejszą. Dzięki cwiczeniom z hantelkami na szczęście nie zmalał mi biust a zwykle była to pierwsza częśc ciała która chudła Jest dobrze - jestem pozytywnie nastawiona, czuję się dobrze.
    Wczoraj kupiłam śliczną bandażową sukienkę którą ubrac będę mogła jak schudnę jeszcze tak z 7 kg motywuje kupowanie ciuchów o rozmiar lub 2 mniejszych. a co u was ? jak wasze zmagania ? buziakiii!!!

Awatar niebajkowa
    niebajkowa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

hej, a nie ma tańszych karnetów w innej siłowni? ja właśnie też muszę wreszcie kupić karnet, ale mój kosztuje 120zł.
    gratuluję sukcesów!

Awatar kathlen
    kathlen jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Witaj shapegirl Pozwoliłam sobie zaglądnąć Ja się niecały miesiąc temu zapisałam na siłownię i przyznaję, że to była jedna z lepszych decyzji Ale drogi ten Twój karnet. Ja za swój za cały miesiąc zapłaciłam 72zł. No ale ja studentka jestem, więc mam małą zniżkę.
    Ale z tego co tu przeczytałam, to widzę, że masz dużo sprzętu do ćwiczeń w domu. Także nic, tylko z niego korzystać
    Pozdrawiam i życzę duuużo sukcesów
    Początek diety: 18.09.2010r.
    Tu mnie znajdziecie

Rozmiar: 44 - - - 44/42 - - - 42 - - - 42/40 - - - 40 - - - 40/38 - - - 38

shapegirl jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Oczywiście że są inne siłownie i tańsz karnety ale... kupując karnet na tą siłownię i to ten za 300 zł w cenie mam siłownię, zajęcia fitness, prywatnego trenera, lekcje tańca, sztuki walki, sauny , strefę relaksu oraz 10 darmowych wejśc dla znajomych. chodzi tam wiele moich koleżanek i wiem że one mobilizowałyby mnie do pójścia kiedy mi włączyłby się LEŃ po świętach bezapelacyjnie kupuję karnet a poza tym ta siłownia jest blisko mnie a nie uśmiecha mi się w godzinach szczytu jechac do centrum na siłownię która jest tańsza

Awatar XkagaX
    XkagaX jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Myślę, że to super sprawa z takim karnetem Tyle możliwości i nie będziesz się nudzić

Lemuros jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

SHAPEGIRL co tam u ciebie ? Tak ci dobrze szlo... ja jak znikam to znaczy,ze mi idzie gorzej ale mam nadzieje,ze u ciebie jest jak najbardziej w porzadku i spadek wagi zaliczylas ..u mnie dupa blada ale pozdrawiam i czekam na wiadomosci

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów