Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: again and again .. 30 kg do zrzucenia - Dukan

Awatar magdalensien
    magdalensien jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie again and again .. 30 kg do zrzucenia - Dukan

Hej!

Byłam już tu kiedyś, ale się nie udało .. Nie pierwszy raz zresztą
    Słuchajcie, mam naprawdę spory problem z utrzymaniem diety - jestem strasznie niezdyscyplinowana, po tygodniu lub dwóch rezygnuję i objadam się tak, że wszystkie stracone kilogramy wracają, często z nawiązką.
    Tak,wiem, to zło najczystsze, wiem.

Dlatego właśnie wróciłam do Was - potrzebuję wsparcia. Drodzy odchudzający się, nie zostawiajcie mnie samej sobie,proszę !

Mam do zrzucenia ponad 30 kg - będę szczęśliwa, jak schudnę 35 kilo.

Byłam strasznie przeciwna Dukanowi, długi czas już, ale postanowiłam zaryzykować.
    Z moją Wagą (115kg) byłam już zdecydowana na operację zmniejszenia żołądka, jednak strach przed jakąkolwiek operacją zwyciężył.

W dodatku cierpię na niedoczynność tarczycy, konsultowałam tę dietę z moim lekarzem endokrynologiem, usłyszałam tylko "nie polecam, nie zabraniam" .

Jutro zaczynam fazę I. Przypominam,że ważę 115 kg przy wzroście 172 cm. Moja waga wymarzona - 80 kg.
    Według testu Dukana, fazę tę powinnam stosować przez 2 dni, co powinno dać mi ubytek 1,2 kg.
    Wcześniej czytałam tylko o przypadkach dłuższej fazy pierwszej - czy ktoś z Was też przechodził ją krótko?

Powiedzcie mi proszę, czy ta dieta jest ciężka? Czy ktoś, jak ja, kto nie ma ani krzty silnej woli może sobie na niej poradzić?

Chętnie przyjmę wszelkie rady, odnośnie tej konkretnej diety, jak też i w temacie samego odchudzania.

Liczę na Was !

MagdaLena

Awatar Iwinka
    Iwinka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa

Domyślnie Odp: again and again .. 30 kg do zrzucenia - Dukan

Nie wiem jak to będzie ze wsparciem. Siłę musisz znaleźć w sobie. Tutaj możesz zajrzeć , popisać, poczytać. Najlepiej wtedy gdy najbardziej ciągnie Cię do jedzenia. Dużo osób jest na Dukanie. Ja niestety nie jestem dietowa.
    Będę zaglądała do Ciebie o ile nie zniechęcisz się szybko i nie znikniesz. Warto jednak spróbować.

---------- Wiadomość dodana o 22:27 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 22:23 ----------

Tu masz link do fajnej strony z przepisami fazy pierwszej
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To mój plan na ten rok

jestem tu Moja droga do normalności - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar asx1975
    asx1975 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Konin

Talking Odp: again and again .. 30 kg do zrzucenia - Dukan

Ja byłam na Dukanie....faza pierwsza trwała u mnie 10 dni spadek wagi był duży poległam na drugiej fazie i wszystko co straciłam wróciło natychmiast,dobrze się czułam chodziłam najedzona zaleta nie trzeba liczyć kalorii ...poczytałam trochę o niej i sama już nie wiem czy jest ok czy nie ale napewno kilka wskazówek z niej wprowadziłam teraz do mojej diety więc trzymam kciuki za Ciebie jakąkolwiek dietkę wybierzesz w grupie zawsze raźniej ...

lalka666 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazury

Witaj
    z własnego doświadczenia mogę powiedzieć Ci , że Dukan nie będzie Ci sprzyjał...
    sama mam strasznie słabą wolę. zaczynałam z Dietą 1500 kalorii (ale w trakcie wyszło ze zjadałam ok 1000) , potem miałak kryzys wagowy więc przeszłam na Dukana, wytrzymałam kilka dni, po których zatęskniłam za jabłkiem i marchewką, więc dieta poszła w kąt.
    jeśli naprawdę mocno nie zmobilizujesz się i nie postanowisz "tego nie mogę" to szybko zrezygnujesz z Dukana.
    ja swoją przygodę zaczęłam z wagą 120 kg (174 cm wzrostu), obecnie błądzę na 101-102 bo jak wcześniej napisałam, moja silna wola nie jest najmocniejsza
    aktualnie jestem na drastycznej diecie Slim Fitness ( wpierdzielam płatki na śniadanie i kolację i sporo ćwiczę ), sama nie wiem ile wytrzymam , bo chce mi się już po drugim dniu zmiany
    tak czy siak, życzę Ci jak najlepiej, wytrzymałości przede wszystkim
    będę do Ciebie zaglądała w razie pytań, służę pomocą

Awatar magdalensien
    Mieszka w
    Gdańsk

Hej dziewczyny, dzięki za wsparcie

Dziś drugi dzień mojego dukanowego wysiłku - jutro się zważę, dziś się jeszcze boję.
    Przetrwałam, choć jem niewiele - wczoraj przeżyłam dzięki trzem jajkom na twardo, jajecznicy z szynką i 'omletem' z szynką.
    Nieprędko spojrzę na jajka.
    Dziś zjadłam tylko kilka paseczków piersi kurczaka,smażonych bez tłuszczu.
    Bardzo dużo piję, niestety:P , i codziennie godzinę jeżdżę na rowerze stacjonarnym.
    Mam jakieś dziwne przeczucie,że tym razem się uda..

Sluchajcie,gdzieś czytałam,że można pić coca-colę light, to prawda?

Lalka, co jesz poza płatkami? Ja na płatki już patrzeć też nie mogę.. I masz rację, ja już ledwo opieram się jabłkom, za którymi nie przepadam.. Ale one tak pięknie pachną po dwóch dniach diety..

Dzięki Wam dziewczyny za miłe słowa, mam nadzieję,że wszystkim nam się uda

Pozdrawiam !

Awatar KatusKitekatus
    KatusKitekatus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    katowice

Cytat Zamieszczone przez magdalensien Zobacz posta
    Powiedzcie mi proszę, czy ta dieta jest ciężka? Czy ktoś, jak ja, kto nie ma ani krzty silnej woli może sobie na niej poradzić?
    A ja powiem tak - Dukan to dobra dieta dla osób z większą nadwagą - szybkie efekty, określone reguły ale ma też jeden defekt- "zapycha" przewód pokarmowy, mało błonnika w diecie robi swoje i jeżeli zdarzają Ci się problemy z zaparciami, to odradzam - sprawdzone na własnej skórze

cole light można pić, ale bo ja wiem czy to takie dobre- zawiera słodzik: aspartam który jest rakotwórczy, ale raz za czas można na pewno lepsze to niż zwykła cola.

gama25 Guest

Wink Odp: again and again .. 30 kg do zrzucenia - Dukan

Kończę 6 dzień fazy uderzeniowej-2kg mniej. Można wytrzymać, ale tęsknię za surówkami. Chce mi się warzyw i owoców! Colę light można pić ale nie dużo. Jutro mój ostatni dzień fazy I. 7 dni ona trwa u mnie, bo 20 kg do zrzucenia(już tylko 18!!!)
    pozdrawiam Gama 25

Awatar magdalensien
    Mieszka w
    Gdańsk

Dziewczyny, dziś stanęłam na wadze.

Czy to możliwe, że w ciągu 4 dni (dziś trzeci dzień diety) schudłam aż 4,6 kg ?!?

Trochę się boję, że waga mnie oszukuje, co o tym myślicie?

shapegirl jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Koleżanka moja na Dukanie w 10 dni schudła 10 kg więc Twój spadek wydaje mi się możliwy. Każdy na tej diecie chudnie inaczej

Awatar magdalensien
    Mieszka w
    Gdańsk

Więc skoro teraz tak chudnę,potem będzie pewnie gorzej?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów