Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 99

Wątek: początek/ proste drogi prowadzą do nikąd

Awatar niebajkowa
    niebajkowa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

Domyślnie początek/ proste drogi prowadzą do nikąd

mam dopiero 18 lat, ale dużo już mnie spotkało. zmagam się z nieuleczalnymi chorobami i nie jest to równa walka, jednak podchodzę do tego z pokorą.
    i gdy tak sobie myślałam o ostatnio o tym ile mnie rzeczy dotyka to doszłam do wniosku, że warto sobie nie odpuszczać i być godnym przeciwnikiem.
    postanowiłam schudnąć, oczywiście z głową i rozsądnie tak aby sobie pomóc a nie zaszkodzić.
    ważę 127 kilogramów lecz nie potrzebuję już ich ochrony, jestem gotowa spotkać się ze wszystkim twarzą w twarz. dopiero teraz świadomość uchruchania zmianę.

przechodzę na dietę 1500, wszystko pełne i prawdziwe, dokładnie takie jakie chciałabym, żeby było moje życie.

przede mną wiele lat, chciałabym najzdrowszych jak to tylko możliwe, więc bez sensu dokładać sobie problemów zbędnymi kilogramami.

Awatar la_libertad
    la_libertad jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: początek/ proste drogi prowadzą do nikąd

Cytat Zamieszczone przez niebajkowa Zobacz posta
    przede mną wiele lat, chciałabym najzdrowszych jak to tylko możliwe, więc bez sensu dokładać sobie problemów zbędnymi kilogramami.
    A to najważniejsze! Wita Cię równolatka - no, prawie - jeszcze 5 dni
    Najważniejsze że chcesz zmienić swoje życie - to jest pierwszy krok do skutecznej diety.
    Będę wpadać i Cię wspierać - gdyby nie pomoc dziewczyn z forum nie mam zielonego pojęcia ile bym teraz ważyła, to naprawdę pomaga.
    Pozdrawiam!

Awatar megulinka
    megulinka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    toruń

Niebajkowa witam cieplutko, startujemy z prawie tej samej wagi moja droga. W człowieku gdy che tkwi wielka moc, wola walki.
    Wierzę że w tobie ta siła jest, tak jak i u ciebie u mnie tez chorób w bród.

Ale powiedziałam dosyć tego, ja będę walczyć o moje własne niebo. ! Uda się i Tobie wiec opracuj jadłospis, i do dzieła, czeka nas piękna wiosna fajne kolorowe ciuszki .

Będę trzymać kciukasy koleżanko
    Sama wywalczę moje niebo !

Awatar bibilola
    bibilola jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    366

Cytat Zamieszczone przez niebajkowa Zobacz posta
    przechodzę na dietę 1500,
    trzymam kciuki mocno!jak dla mnie to najodpowiedniejsza dieta!mozna w sumie "wszystko" jesc..tyle,ze na kcal trzeba uwazac..zalecam ci warzywa do bolu(malo kcal a syca),owoce zamiast slodkiego..ryby(jesli sie da to duzo),chude miesko(nie musi byc tylko kurczak),owoce morza(no nie kazdy je lubi,ale warte sprobowania),jesli pieczywo to tylko pelnoziarniste-tak samo z ryzem i makaronem,nabial-odltuszczony-jogurty jednakze naturalne..jesli masz ochote na owocowy:latwo sie je samemu robi:naturala z mrozonymi truskawkami zmiksowac(albo innym owocem),slodzikiem potraktowac i jest...otreby,musli bezcukrowo jesli sie da...wody duzo i herbatek..to odchudza!
    starac sie urozmaicac jedzenie...nie popadac w monotonnie...a nawet jesli sie czasem jakis grzch zdarzy..nie panikowac i nie zalmywac rak...zdarza sie...nastepny dzien nadejdzie i moze byc lepszy..
    cierpliwosci ci zycze..bo ona jest wazna w walce z nadwaga i otyloscia...pamietaj-nie od razu rzym zbudowano..

Awatar mama_Ali
    mama_Ali jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Hej!!!

Super, że podjełaś decyzję o rozpoczęciu dietki, bo to ważny krok!!!

Będę zaglądać i wspierać!!!

Trzymam kciuki, aby się udało!!! A wiem, że Ci się uda!!!

Pozdrawiam

Lemuros jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Witaj niebajkowa To do dziela i jedziemy z tym koksem kazda z bas ma tu sporo do zrzucenia ale wierze ,ze damy rade

A bylas u dietetyka czy sama diete sobie ustalilas? pozdrawiam

Awatar niebajkowa
    niebajkowa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

o łał, niespodziewałam się takiego odzewu. dziękuję wam bardzo! : )
    nie byłam u dietetyka bo stwierdziłam, że na temat odchudzania wiem jeżeli nie wszystko to przynajmniej bardzo dużo. dam radę a z wami to już na sto procent.

dzisiaj nie przekroczyłam limitu, ale cały dzień był bylejaki, spędziłam pół dnia w szpitalu więc nie jadłam, potem zjadłam więcej - już tak nie będzie.
    teraz piję herbatę malina&granat i mocno was pozdrawiam w ten mroźny czas.

lalka666 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazury

Witam Cię Bajeczko. Twój nick strasznie mnie zasmuci
    Gratuluję Ci podjęcia walki, bo to połowa sukcesu !
    Ja swoją walkę zaczynałam tylko 8 kg mniej od Ciebie (mam 174 cm wzrostu) a na dzień dzisiejszy mam 22,5 kg mniej. Wierzę , że Tobie także się uda, może troszkę dłużej , ze względu na chorubska , ale uda się na pewno !
    Życzę Ci powodzenia i będę trzymała za Ciebie kciuki jeśli masz jakieś pytania, bądź chcesz po prostu pogadać zapraszam do mnie na wątek

Awatar la_libertad
    la_libertad jest nieaktywny Znany na forum

Wszystkim nam się uda
    Ja byłam pewna że nigdy nie uda mi się schudnąć więcej niż pięć kilo, a teraz mam już prawie 30 na minusie... W dalszym ciągu czasem w to nie wierzę

Dzisiejszy dzień w ogóle jest taki leniwy - przez dwie godziny WOSu siedziałam i gapiłam się w okno - to chyba przez ten śnieg, zupełnie nie mogłam się skupić. Ale przynajmniej jest pięknie na zewnątrz.

Awatar kathlen
    kathlen jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Witaj Niebajkowa Przybywam ze wsparciem Ja też na diecie niskokalorycznej, ale staram się zjadać ok 1300-1400 kcal Chudnę powoli i zdrowo I tego też Tobie z całego serca życzę
    Początek diety: 18.09.2010r.
    Tu mnie znajdziecie

Rozmiar: 44 - - - 44/42 - - - 42 - - - 42/40 - - - 40 - - - 40/38 - - - 38

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów