Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: dukan na zrzucenie 50kg

Tomeek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Elbląg

Cool dukan na zrzucenie 50kg

Witam
    Mam na imię Tomek, mam 24lata,
    od zawsze byłem otyły,
    2 listopada 2009 ważyłem 142kg na zelixie schudłem do 123kg-marzec 2010, zelixe wycofali i jakoś wagę utrzymywałem do września, potem powoli przybywało a teraz jest 126-129kg...

Ogólnie moim problemem nie jest super niezdrowe żarcie, słodycze jadam okazjonalnie, smażenie okazjonalnie; chleb, makarony, ziemniaki itp okazjonalnie, głównie to jadam mięso i jabłka...

Moim największym problemem nad którym nie potrafię się opanować są wieczorne napady głodu (po20h) których bez zelixy często nie jestem w stanie opanować...

Myślę nad dietą proteinową/dukana, jest prosta co jest dla mnie ważne ponieważ gotowanie jest dla mnie zbyt wielką pokusą, i nie chce mi się robić skomplikowanych potraw dietetycznych typu 2h roboty, kupa składników po kropelce aby w efekcie skubnąć i wydać kupę kasy na składniki (kasy mi nie brakuje, ale jestem oszczędny).

Myśle dodatkowo nad adipexem.. stosuje ktoś?? podzieli się na PW kontaktem do sprawdzonego sprzedawcy?

Z ruchu jaki uprawiam to raczej siedzę przed kompem, staram się spacerować tak ze 2h, po większym ruchu nachodzi mnie na wielkie żarcie ;/

Narazie tyle...
    Ostatnio edytowane przez Tomeek ; 07-12-2010 o 12:46

Awatar suslak
    suslak jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: dukan na zrzucenie 50kg

Cytat Zamieszczone przez Tomeek Zobacz posta
    dukana, jest prosta co jest dla mnie ważne ponieważ gotowanie jest dla mnie zbyt wielką pokusą, i nie chce mi się robić skomplikowanych potraw dietetycznych typu 2h roboty
    ja uważam że życie na dukanie polega właśnie na "ugotuj sobie albo będziesz głodny" nie ma za bardzo nic gotowego żeby zjeść więc trzeba cośtam upichcić bo nie da się żyć tyklko na serkach wiejskich i jajkach
    Myśle dodatkowo nad adipexem.. stosuje ktoś??
    spróbuj najpierw samą dietę. Myślę że podziała i nie ma co się faszerować dodatkowo

Powodzenia!
    To ja
    Łork in progress pliz łejt

lalka666 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazury

Witam Cię Tomaszu ..
    na wstępie gratuluję Ci osiągnięcia połowy sukcesu - podjęcia decyzji o odchudzaniu
    Z Twojego postu wynika, żeś jest kumaty facet więc dasz radę z dietą , jaka kolwiek ona byłaby.
    Nawet nie duży , regularny wysiłek daje rezultaty więc nie rezygnuj ze spacerów.
    co do nocnych napadów głodu to powiem Ci , że nie jesteś jedyny , ponieważ ja także mam potworną ochotę na jedzonko w wieczornych godzinach
    życzę Ci sukcesu i osiągnięcia wymarzonej wagi

Aniqa_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Ulala, jakiś facet tutaj

Przez jakiś czas brałam meridię. Teraz tego żałuję bo to co zrzuciłam wróciło z nawiązką i przez długi czas nie mogłam się pozbierać.
    Tak jak napisała lalka połowa drogi za Tobą Teraz tylko musisz zacząć walczyć!

Dukan to niestety dieta przy której trzeba gotować. Nie wytrzymasz długo na serkach, jogurtach i twarogach. Ewentualnie zostają ci kurczaki- bez skóry. Pichcenia nie ma dużo no ale czas pieczenia...

Odpuść sobie narazie adipex, próbuj samego Dukana.

Co do podjadania i obżerania się wieczornego. Musisz popracować nad tym, dużo pić. A w krytycznych momentach sięgać po coś zdrowego i dietetycznego

Trzymam kciuki!

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

probowales jesc na wieczor posilek tluszczowy tak kolo 19 ? nie powinienes miec napadu glodu jesli tam nie dolozysz chleba albo makaronu, ryzu etc
    generalnie takie napady glodu sa wtedy kiedy skacze ci poziom cukru we krwi co jest spowodowane nieodpowiednio dobranymi posilkami
    czytales o diecie montigniac i IG ?
    ja opanowalam nocne napady glodu moze tobie tez taka dieta by pomogla
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18
    Zrzucone na MM:

doris01 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Radom

Smile Odp: dukan na zrzucenie 50kg

Tomku myślę, że podjąłeś słuszną decyzję o rozpoczęciu diety dukana, ja sama próbowałam sie już odchudzac kilkakrotnie różnymi dietami i środkami, oczywiście też z różnymi skutkami. Dietę dukana też rozpoczynałam już wcześniej, jednak zaledwioe po 3-4 dniach rezygnowałam, brakowało mi owoców, słodyczy. W końcu powiedziałąm sobie KONIEC!, musze coś z tym zrobić. Po raz kolejny sięgnęłam po "dukankę", tylko teraz się do nie przygotowałam, zakupiłam książkę, poczytałam, poszukałam kilka przepisów, które czynią dietę mniej monotonną. kolejną próbe rozpoczęłam 6 września 2010 roku, dziś jest 8 grudnia 2010, a ja mam za sobą 15 kg mniej. Początki nie były z byt łatwe, przez ok. 4-5 dni w uderzeniówce czułam się źle, miałam zawroty głowy, nie było to zbyt przyjemne, jednak wiedziałam że nie mogę już teraz odpuścić. Teraz wiem, ze było warto. Oczywiście na tym nie kończę, mam jeszcze trochę na sobie tego "zbędnego balastu", jednak wierzę że osiągnę cel. najważniejsze żeby się nie zniechęcać.

Życzę siły i wytrwałości w osiąganiu celu

Awatar Iwinka
    Iwinka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa

Witaj Tomku
    To że się tu pojawiłeś to dowód na to że jesteś zdesperowany. Wielu z nas próbowało wielokrotnie zrzucic nielulbione kilogramy i niestety.....
    CZy w Twoim wypadku to będzie sposób, trudno powiedzieć.
    Jedno jest pewne. Odrzuć wszystkie wspomagacze. Meridia i Zelixa to trucizny. Szybko po ich odstawieniu wzrasta waga.
    Dukan jest dobry ale tylko na początek. NA dłuższą metę wysiadają nerki. Pewnie nie gotujesz. Może po prostu jedz mniej ale częściej. Mój znajomy stracił połowę siebie stosując prostą dietę. Jadł posiłki wielkości jego pięści(taka dziwna miara) co trzy , cztery godziny. Wychodzi wtedy pięć posiłków jeżeli co trzy. Pilnował tego z zegarkiem w ręku. Nie jadł słodyczy i nie jadł po 20. Z tego co pamiętam na śniadanie jadł jajecznicę na kiełbasie (bez pieczywa) no i oczywiście ilość pięśćciowa lub twarożek z pomidorem i szczypiorkiem. Do pracy brał jogurt z czymś tam, lub serek granulowany z dodatkiami. Obiad to mięso pod każdą postacią z surówką. Wylkuczył ziemniaki i ryż.
    Ładnie schudł.
    Może to trochę bez sensu, ale przykład z życia wzięty.
    Zajrzyj do chłopaków - FAcet na diecie, może oni cos Ci podpowiedzą.
    Pozdrawiam i wierzę w Ciebie

To mój plan na ten rok

jestem tu Moja droga do normalności - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Tomeek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Elbląg

jak można żyć bez owoców!!

W książce, tej kolorowej, widzę wiele "ciekawych" potraw.. takich niepolskich niestety ;/

Czy normalni Polacy jedzą muszle, homary, mątwę, kawior... królika i jakieś inne cuda?

Widzę że początki będą trudne dopóki nie wyszukam normalnych rzeczy, a to całe studium tematu, ale potem pewnie da się żyć powinni wydać książkę kucharską napisaną przez Polaka dla Polaków

ps.Jest na forum jakaś opcja zwiększenia ilości wyświetlanych postów? aby nie przerzucać tylu stron
    Ostatnio edytowane przez Tomeek ; 08-12-2010 o 13:09

Awatar suslak
    suslak jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Szczecin

jak można żyć bez owoców!!
    da radę w zimę to już w ogóle jest luz, najgorzej było w wakacje
    początki będą trudne dopóki nie wyszukam normalnych rzeczy
    nawet tu na forum jest cały wątek z przepisami i można zrobić sobie naprawdę smaczne rzeczy bez żadnych homarów itp.
    To ja
    Łork in progress pliz łejt

Aniqa_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Ostatnio jakiś polak wydał książkę z przepisami dukana Leżała w Emipku obok "Nie mogę schudnąć"

A z owocami jakoś da radę Coś za coś!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów