Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91

Wątek: walka ze zbednym balastem

agnieszkajulia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie walka ze zbednym balastem

mam 26 lat, urodzilam dwojke dzieci,od zawsze bylam gruba.
    w kwietniu powiedzialam sobie DOSC! schudlam 16kg - nie na zadnej diecie cud, poprostu jadlam duzo mniej, zrezygnowalam z kolacji... trzymalam sie, mialam silna wole. ostatnie dwa miesiace jadlam tak jak przed odchudzaniem,brak mi motywacji, mam swiadomosc ze robie zle wracajac do dawnego jadlospisu... potrzebuje kopa od kogos. od wlasnego meza nie dostane go bo mowi mi ze odchudzam sie tylko i wylacznie dla poprawienia sobie zdrowia i wlasnej samooceny, on kocha mnie taka jaka jestem i podobam mu sie. jesli ktos ma ochote ze mna tutaj sie powspierac i pogadac zapraszam

cel I 99
    chce wazyc 80

Awatar Hefalumpek
    Hefalumpek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: walka ze zbednym balastem

Przede wszystkim zdrowie jest najważniejsze. forum to bardzo fajna motywacja mimo wszystko, jak coś to dostaniesz kopa albo pochwałę. Masz zamiar jakąś dietkę stosować, czy po prostu MŻ?

Awatar UshiSu
    UshiSu jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

To fantastycznego masz męża - to jest prawdziwe wsparcie - że Cię akceptuje bez względu na wagę A kopa możesz dostawać tu od nas
    Uda się na pewno A co z ruchem? planujesz jakiś sport? Bo bez tego to cięęężko...

poprostu MŻ bo to na mnie dziala ciesze sie ze ktos sie odezwal i teraz tak siedze i uzalam sie nad soba forum naprawde rewelacja przekonalam sie o tym bo zwalilam troche kg razem z innymi... niestety od 2 miesiecy nikt sie nie odzywa na watku na ktorym pisalam i moze dlatego zbraklo mi tej motywacji

---------- Wiadomość dodana o 23:48 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 23:44 ----------

Cytat Zamieszczone przez UshiSu Zobacz posta
    To fantastycznego masz męża - to jest prawdziwe wsparcie - że Cię akceptuje bez względu na wagę A kopa możesz dostawać tu od nas
    Uda się na pewno A co z ruchem? planujesz jakiś sport? Bo bez tego to cięęężko...
    to prawda jest kochany...
    cale lato pracowalam fizycznie na dzialce, nawet rozbieralam z mezem budynek waga spadalaswietnie, ale przyszla zima... lenistwo
    mam skakanke z licznikiem kalorii, hantelki 1,5kg wczesniej byly brzuszki,przysiady itp.

---------- Wiadomość dodana o 23:50 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 23:48 ----------

Hefalumpek w jaki sposob schudlas az tyle,w ogole to nic tylko gartulowac

cel I 99
    chce wazyc 80

Awatar Hefalumpek

Cytat Zamieszczone przez agnieszkajulia Zobacz posta
    Hefalumpek w jaki sposob schudlas az tyle,w ogole to nic tylko gartulowac
    Samo spadło.

Kurde, takiego męża mieć to skarb, naprawdę. Będę wspierać.
    Ostatnio edytowane przez Hefalumpek ; 19-12-2010 o 12:52

Cytat Zamieszczone przez Hefalumpek Zobacz posta
    Samo spadło.

Kurde, takiego męża mieć to skarb, naprawdę. Będę wspierać.
    samo spadlo?kurde mi nie chce tak samo spasc zdradz ten zloty srodek. podziwiam wlasnie pana adriana likoszka, niesamowity facet zwalil tyle kologramow, szukam jego diety

cel I 99
    chce wazyc 80

Awatar Marrrgott
    Marrrgott jest nieaktywny Znany na forum

Heloł, witam i ja na forum. Od 6 dni mam nowy dietkowy zryw. Więc można powiedzieć, że znowu jestem tu nowa.

Dobrze trafiłaś, jeżeli szukasz wsparcia. Tu jest cudownie, babeczki i nieliczni osobnicy męscy są fantastycznie, kiedy trzeba pogłaskają po główce, kiedy trzeba przytulą, a jak trzeba to wytrzaskają po dooopce . JEst super. Dodatkowo pełno cennych informacji.

Polecam Ci wątek ABC odchudzania- dużo ciekawych rzeczy. JA jestem na dukanie- też polecam. Fajna dieta dla kompulsiaków- można jeść ile się chce tylko wybrane produkty. Jak lubisz mięso i rybki to jest coś dla ciebie.

Dasz rade na pewno. Jak my tu wszystkie . Buziam serdecznie.

katarzynka78 Guest

witaj,i ja przyszłam cię powspierać.tutaj zawsze możesz na nas liczyć. i jak tylko trafi ci sie słabszy dzień to pisz o tym od razu a my cię wesprzemy. buziaki

Awatar Hefalumpek

Na początku było po prostu MŻ i dużo ruchu, bo lato było, potem mi 4 kg zeszło w szpitalu(szpitalne żarcie rox) a potem też MŻ, a od 2-3 tygodni coś a'la Montignac.
    Spoko, ani się obrócisz i Tobie też zniknie te 25 kg.

magdalena87 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Smile Odp: walka ze zbednym balastem

Witaj witaj

ja jestem na diecie dukana, polecam zwłaszcza jeśli lubisz sery, jaja, ryby i chude mięso, i nieumiesz zrezygnować z podjadania,
    generalnie to masz extra męża ale rozumiem że chcesz czuć się lepiej ze sobą i jak to każda kobietka założyć coś extra i niekrępować się w różnego typu sytuacjach. Więc kochana decyduj się na jakąś dietkę i łącz się z nami

I faza(3-13.01.2011)-4kg
    II faza (14.01.2011_.......)-?
    30 kg z Dukanem - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów