Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: South Beach po ciąży

pysiullla jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

Domyślnie South Beach po ciąży

Witam wszystkich,mam 8 tygodniowego synka
    startuję dziś z dietą south beach.Przydałoby mi się wsparcie.Ktoś startuje ze mną?

---------- Wiadomość dodana o 12:45 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 12:12 ----------

Zero chętnych?Czyżby zbliżające się święta skutecznie zniechęcały do startu z dietami?

Awatar Hefalumpek
    Hefalumpek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: South Beach po ciąży

Powspierać mogę, ale ja na MM siedzę.
    Powodzenia i wytrwałości życzę no i gratuluję synka.

Mieszka w
    Lublin

Jak Ci idzie MM? Próbowaliśmy z narzeczonym tej diety ale ciężko było z posiłkami węglowodanowymi (zero pomysłów).On zrezygnował a ja przeszłam na znane mi doskonale SB.Kiedyś baaardzo na tym schudłam.

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

a ja oczywiscie moge wpadac i wspierac. ja jestem na MŻ. taka dietka najbardziej mi pasuje.
    To co? życzę powodzenia

Awatar Hefalumpek

Cytat Zamieszczone przez pysiullla Zobacz posta
    Jak Ci idzie MM? Próbowaliśmy z narzeczonym tej diety ale ciężko było z posiłkami węglowodanowymi (zero pomysłów).On zrezygnował a ja przeszłam na znane mi doskonale SB.Kiedyś baaardzo na tym schudłam.
    To już kwestia tego, czy mam czas, czy nie. Ja na początku też miałam problem, ale teraz to przeważnie jem chleb żytni(sonko, wasa, albo taki niebieski z Lidla) z serkiem do 1,5% tłuszczu i warzywami(papryka albo ogórek najczęściej) Dzisiaj sobie zrobiłam np. coś a'la tortilla z warzywami w środku, też dobre było. Możesz makarony jeść z jakimś sosem(np.pomidorowy, pieczarkowy) z tuńczykiem ja osobiście ubóstwiam(bo tuńczyka można spokojnie łączyć z węglami)... Wystarczy trochu pokombinować. Na forum Zuzla jest też pełno fajnych przepisów. Co prawda Zuzla to bardziej rygorystyczna wersja MM, ale przepisy też można brać i sobie kombinować.

Wiesz, jeśli Tobie odpowiada SB i już masz jakieś doświadczenie(pozytywne jak widzę) to nie zmieniaj diety. MM to jest pierwsza dieta, jaką zaczęłam w pełni stosować i jak na razie dla mnie jest okej.

Awatar UshiSu
    UshiSu jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cześć, gratuluję synka Jak ma na imię?
    Osiem tygodni to bardzo wcześnie na dietę, lekarz pozwolił?

katarzynka78 Guest

czesc, i ja przyszlam powspierac. jestem na MZ a kiedys dawno temu tez probowalam SB. zycze wytrwalosci i gratuluje dzidzi

Mieszka w
    Lublin

Cytat Zamieszczone przez UshiSu Zobacz posta
    Cześć, gratuluję synka Jak ma na imię?
    Osiem tygodni to bardzo wcześnie na dietę, lekarz pozwolił?
    Synek ma na imię Daniel a jeśli chodzi o dietę to nie konsultowałam się z lekarzem.
    Piersią już nie karmię,więc chyba można...tak myślę.A w ciąży miałam cukrzycę ciążową więc żeby mi nie została muszę teraz schudnąć.

---------- Wiadomość dodana o 12:12 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 12:05 ----------

Cytat Zamieszczone przez Hefalumpek Zobacz posta
    To już kwestia tego, czy mam czas, czy nie. Ja na początku też miałam problem, ale teraz to przeważnie jem chleb żytni(sonko, wasa, albo taki niebieski z Lidla) z serkiem do 1,5% tłuszczu i warzywami(papryka albo ogórek najczęściej) Dzisiaj sobie zrobiłam np. coś a'la tortilla z warzywami w środku, też dobre było. Możesz makarony jeść z jakimś sosem(np.pomidorowy, pieczarkowy) z tuńczykiem ja osobiście ubóstwiam(bo tuńczyka można spokojnie łączyć z węglami)... Wystarczy trochu pokombinować. Na forum Zuzla jest też pełno fajnych przepisów. Co prawda Zuzla to bardziej rygorystyczna wersja MM, ale przepisy też można brać i sobie kombinować.

Wiesz, jeśli Tobie odpowiada SB i już masz jakieś doświadczenie(pozytywne jak widzę) to nie zmieniaj diety. MM to jest pierwsza dieta, jaką zaczęłam w pełni stosować i jak na razie dla mnie jest okej.
    Wiesz II faza SB jest już bardzo podobna do MM czy Zuzla.Ja znam teoretycznie wszelkie te diety ale tak jak Ty zdecydowałam się na SB i zaczęłam ją w pełni stosować.Tylko że to było 2 lata temu,wtedy musiałam schudnąć z 98 kg.Jak osiągnęłam 82 i wyglądałam już przecudnie mój facet wrócił z zagranicy i zaczęły się wspólne kolacyjki z piwkiem
    Kilogramy wróciły ale tylko do 90.Potem były problemy zdrowotne,rzucenie palenia i przed ciążą ważyłam 98.Jedyne co mnie uratowało w ciąży do paradoksalnie cukrzyca,bo po porodzie ważyłam tylko 102 kg a jakbym mogła żreć to bym żarła...tak jak to było po skończeniu karmienia i stresach związanych z pobytem mojego synka w szpitalu dziecięcym...więc jest już 108

---------- Wiadomość dodana o 12:14 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 12:12 ----------

Cytat Zamieszczone przez katarzynka78 Zobacz posta
    czesc, i ja przyszlam powspierac. jestem na MZ a kiedys dawno temu tez probowalam SB. zycze wytrwalosci i gratuluje dzidzi
    A ja gratuluje wytrwałości Wam wszystkim Najważniejsze jest żeby ktoś wspierał w walce

Awatar marzen1986
    marzen1986 jest nieaktywny Znany na forum

witaj, chętnie bede tu wpadać i patrzeć jak ci idzie dietkowanie sama też niedawno zaczełam i juz widze ze takie wzajemne wspieranie się niszczy kiloski
    wrzesień 2010

wiosna 2012

Awatar Hefalumpek

Pysiulko - włącz opcję żebyś mogła otrzymywać pw i maile, bo nie mam jak Ci odpisać.
    Jak tam Ci idzie na MM?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów