Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: 50kg do zrczucenia uff :(

misiekebr15 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódz

Domyślnie 50kg do zrczucenia uff :(

Witam mam 17 lat i przy wzroście 181 wazę 131 kg. OD pon. jestem na diecie pomożecie mi? Codziennym wspieraniem mnie w chwilach ZWĄTPIENIA CODZIENNIE PRZEZ CAŁY CZAS BĘDĘ PISAŁ CO I JAK POMÓŻCIE PROSZĘ.Musi mi się teraz udać,3 lata temu ważyłem setkę nie było najgorzej ale później schudłem 8kg i jojo,Aż mi się do dziś nazbierało 131kg.Mam zamiar biegać robic cwiczenia itp.

Robię tu temat,bo w innym dziale mało kto czyta a tu będzie na pewno więcej ludzi którzy będą mnie wspierać ;]

---------- Wiadomość dodana o 20:40 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 20:39 ----------

Dzień pierwszy diety;] Dzięki za wsparcie no dziś zjadłem 4 plasterki szynki i 3 jabłka jestem głodny,ale daje rade;]
    Poćwiczyłem trochę.
    Jestem zadowolony,kurcze chciałbym szybko zlecieć z tej wagi jak myślicie w jakim czasie zejdę te 50 kg.
    No i myślę,że tyle co jem to nie jest mało tyle mi starcza ;]
    Jeszcze raz dziękuje,że jesteście ze mną trzymajcie kciuki i proszę byście byli codziennie przez cały czas trwania diety;]
    A tak wogule jak się odchudzaliście i ktoś was zapraszał na imprezy to jak robiliście to,że was nie kusiło,by coś tam podjeść,lub np. u mnie domku jest jakaś słodycz na stole to jak sie opanwywaliście?;]

---------- Wiadomość dodana o 20:42 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 20:40 ----------

Dzień drugi diety Dzis zjadłem sobie 6 plasterków szynki 2 i poł jabłka i popływałem 40 min.Czy nie uważacie,że za dużo jem?
    No ja już sobie marzę jak będę wyglądał za 6 miesięcy a jak wy chudliście dużo i przez jaki czas?I jak radziliście sobie z takim długim okresem czasu wyrzeczeń?

polonica7 Guest

Domyślnie Odp: 50kg do zrczucenia uff :(

4 plasterki szynki i 3 jabłka ?;/ to stanowczo za mało... zwłaszcza dla faceta...w ten sposób nie schudniesz, a na pewno nie zdrowo i nie na stałe. Musisz na nowo nauczyć się jeść. Nie możesz jeść potem przez całe życie 4 plasterków szynki i jabłek w ciągu dnia... najlepiej idź do dietetyka, przy dużej nadwadze wizyty są refundowane.

gruuuba84 Guest

hej!

Polinica ma racje - wg tez stanowczo za mało!!!
    dietetyk bylby ok rozwiazaniem, ale internet glupi tez nie jest - poczytaj o dietach:
    o zbilansowanej z limietem kalorii
    o białkowej Duckana
    niełączenia Montiniaca
    ...
    napewno coś wybierzesz dla siebie
    a my napewno bedzie wspierac Cie w pozytywnym działaniu!

Mieszka w
    Łódz

Dzieki;] Byłem na Dukana już i na makaronowej było ich kilka;]Ale nie martwcie sie to nie jest mało starczy ja porostu nie chce się długo odchudzać.Chce jak najszybciej pozbyć sie kg. I byc wolnym jak ptak;] Wiem ze trochę mało bo się naczytałem,że 5posiłków i wogule ale to wystarczająca jeszcze z tym,ze szynkę podsmażam na oleju ;](bo taką lubię).
    Proszę byście forumowicze i forumowiczki były przymnie i mnie wspierały dzięki ;]

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Misiek posłuchaj tak Ci sie nie uda - musisz mi uwierzyć na slowo bo inaczej skonczy sie to na dwa sposoby - albo zaraz przerwiesz diete bo nie wytrzymasz a jesli wytrzymasz to nabawisz sie niezlych klopotow zdrowotnych i NA PEWNO ALE TO NA PEWNO zgubi Cie jojo - masz to gwarantowane
    niestety takiej wagi nie pozbedziesz sie szybko TAK SIE NIE DA a jesli sie da to nie utrzymasz tego

moja rada:
    wyszukaj diete 5 posilkow, w miare prosta produktowo i trzymaj sie jej
    duzo pij
    duzo sie ruszaj
    zero fast foodow
    zero slodyczy
    nastaw sie na 4 kilo miesiecznie - na taki spadek
    wtedy jest szansa ze Ci sie uda pozbyc kilogramow

bede trzymac kciuki z calego serca bo wiem ze bardzo chcesz - tylko prosze ZROB TO MADRZE
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18
    Zrzucone na MM:

Awatar Hefalumpek
    Hefalumpek jest nieaktywny Znany na forum

Zdecydowanie za mało jesz... Może i schudłbyś w szybkim tempie, ale potem jojo byłoby masakryczne... Poczytaj o dietach różnych, stosuj chociażby MŻ, ale JEDZ! Odchudzanie nie działa w ten sposób, że im mniej zjesz tym więcej schudniesz...
    Nie niszcz siebie i swojego zdrowia, odchudzaj się racjonalnie, w tempie 4-5 kg na miesiąc, a utrzymasz wagę na długo! Co Ci da schudnięcie w 3 miesiące 50 kg, skoro za rok będziesz ważył ze 30 kg więcej, niż przed odchudzaniem? Przemyśl to, a będziemy Cię wspierać.

Awatar MadamaButterfly
    MadamaButterfly jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    12

Powiem szczerze że uznałam Twój wątek za okrutny żart z nas, grubasów. Jeżeli myślisz, kilka plasterków szynki i 2 jabłka to dużo to.... "HELOŁ!!!" jakby powiedziała Mariolka Krejzolka Jeśli to nie żart to dziewczyny dobrze radzą: znajdź sobie dietę, która zapewni Ci dobre samopoczucie i odpowiednią ilość składników odźywczych. A co do czasu chudnięcia to zarezerwuj sobie minimum 50 tygodni na 50 kg. Bezpieczne tempo chudnięcia to 0,5-1 kg i jesli chcesz je stracić na stałe to nie śpiesz się

GŁUPIA CI*KA GUBI GIGANT JOJO :/

Tutaj rządzi Dukan

Mieszka w
    Łódz

Dzięki dziewczyny to dodaje z rana jeszcze do diety jogurt naturalny i na kolacje 2 płatki ryżowe z pomidorkiem. Myśle,że to wystarczy a czasami jeszcze jakiś schabowy ;] I oczywiście do obiadu surówka;]
    Dzięki,ze się interesujecie tym wątkiem i mi pomagacie byśmy wytrwali w diecie i schudnęli.;]

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

schabowego jak go zjesz z surowka bez ziemniakow Twoj organizm przezyje ...
    mozesz z niego panierke zdrapac :P

jogurt naturalny plus owoc wrzuc i staraj sie nie jesc po 19 i duzo sie ruszac i duzo pic - wody
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18
    Zrzucone na MM:

Mieszka w
    Łódz

A dzis sobie pomyslalem ze dal odmiany zjadlem bigosik i 2 male kanapeczki z salami i jogurt czy myslicie ze moge zjesc sobie czasami chlebek a jeszcze uwielbiam frytki ale taki pieczone w piecyku bez tłuszczu?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów