Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Schudnę po raz pierwszy i na zawsze !!!

nolinka Guest

Smile Schudnę po raz pierwszy i na zawsze !!!

Witam serdecznie i nachalnie wręcz proszę o wsparcie .
    Zdecydowałam: zaczynam od jutra. Nie od pierwszego, czy od poniedziałku, bo to nie działa. Z taką ilością sadła zmagam się po raz pierwszy w życiu. Wiem, że nie ma innego rozwiązania, ale boję się, czy wytrwam. Bo to chyba długo potrwa. Zasady odchudzania znam całkiem nieźle, tylko silnej woli brak. Muszę przeżyć bez makaronów, kasz, ryżu i wyszukać dobry sklep rybny.
    Wybrałam już dietę, ustaliłam godziny posiłków (jak ja wstanę o 7-ej ?), trochę ćwiczeń. Nie określam terminu schudnięcia, bo od razu mnie zniechęci. Zakładam spokojne gubienie 1-1,5 kg tygodniowo. Mam nadzieję że w ten sposób uratuję skórę.
    Wyobraźnię zabił tłuszcz i nie potrafię już sobie wyobrazić siebie jako szczupłej . Ale tyle osób tutaj tak pięknie chudnie, że jest to możliwe i dla mnie. Tylko troszkę mi pomóżcie, plsss.

Awatar Hefalumpek
    Hefalumpek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Schudnę po raz pierwszy i na zawsze !!!

Spokojnie, nastawienie masz dobre, więc dasz radę. Ty ogólnie sama sobie narzucisz zasady żywienia, czy chcesz konkretną dietę stosować?

Awatar Mandolina1985
    Mandolina1985 jest nieaktywny Nowy na forum

Wink Odp: Schudnę po raz pierwszy i na zawsze !!!

Dasz rade wystarczyć chcieć ...

Ja też mam podobny problem i nie potrafić wyobrazić sobie siebie jako osobę szczupłą ale myślę że z czasem nie będziemy musiały pobudzać wyobrazni do tego celu ... bo wystarczy że spojrzymy w lustro

nolinka Guest

Na początek zdecydowałam się na dietę nowojorską. Już kiedyś ją stosowałam (wtedy było tylko 5kg na plusie) i jest fajna. Urozmaicona, dużo ryb, są warzywa które lubię i jest dość skuteczna. Przez 2 tygodnie zastanowię się nad długofalową. Podobno Dukan jest dobry, ale straaaasznie długi i posiłki komponuje się samemu. Mnie to raczej na dobre nie wyjdzie. Podumam, coś wymyślę.

Awatar wielorybinka
    wielorybinka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gniezno
    Wpisy na blogu
    2

witaj nolinko!
    masz moje pełne wsparcie - tym bardziej, że przed Tobą tak czy siak długa droga! ale pomyśl jak fajnie będzie spojrzeć w lustro za te choćby 5 kg - od razu będzie inaczej!

początki są najtrudniejsze, więc już teraz trzymam za Ciebie kciuki!

if we are going for perfection, we will always be disappointed

gdzieś tu sobie pływam i obserwuję...

Awatar gabrysiaaaaa
    gabrysiaaaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa

Hej,
    świetnie , że do nas dołączyłaś. Zawszę możesz liczyć na wsparcie dziewczyn i na masę dobrych rad w końcu po to tu jesteśmy. Oczywiście, że Ci się uda. Najważniejszy krok już za Tobą , teraz już będzie tylko z górki.
    Dobrze, że posiadasz dużą wiedzę na temat odchudzania , unikniesz wielu błędów które np. ja popełniam
    Czekamy na relacje miłego wieczoru życzę

nolinka Guest

Wielorybinka
    Fantastyczny pomysł! Nie patrzeć w lustro co tydzień, czy co 2, ale co 5 kg!
    Co 5 kg zrobię sobie zdjęcie w bieliźnie i powieszę… gdzieś. Ale mi się spodobało…

Uprawnienia umieszczania postów