Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 30 kg w dół. ;)!

zdesperowana17 jest nieaktywny Nowy na forum

Smile 30 kg w dół. ;)!

Postanowiłam założyć nowy wątek, a tamten uznać za nieaktualny oraz za porażkę. Teraz jest inaczej, wiem co i jak, mam zaplanowany trening, posiłki (Dzięki Gumisio88 :P). Znalazłam na wszystko czas, teraz będę uczyć się na błędach i dążyć do idealnej sylwetki, czego Wam też serdecznie życzę

Wyruszam z wagą 93 kg przy wzroście 171 cm.

Posiłki na dziś:
    Śniadanie - dwa jajka na twardo, pół ciemnej bułki z ziarnami, odrobina masła, odrobina żółtego sera(nie miałam innego), herbata liściasta z dwiema tabletkami słodzika
    2 śniadanie - serek wiejski, ciemny chleb z odrobina masła, ogórkiem
    Obiad - jakoś uparuję pierś z kurczaka, tylko nie wiem jak , warzywa na parze, herbata liściasta i może brązowy ryż
    Podwieczorek - 2 mandarynki i jabłko
    Kolacja (posiłek po treningu) - 2 jajka, serek wiejski, chleb razowy
    Ostatnio edytowane przez zdesperowana17 ; 14-01-2011 o 12:17

Awatar piernik1
    piernik1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: 30 kg w dół. ;)!

RUSZAM Z TOBA ja od wczoraj juz sie nie obzeram, po swietach sylwestrach urodzinach przytylam prawie 5 kilo !!!!! pochwal sie swoim trybem, co jadasz, jak cwiczysz ;p ja codzien rano cwicze-przynajmniej z godzinke no i nie jem slodyczy chleba ziemniakow i tych roznych smieci...< wyznaczylam sobie 100 dni męki ;p > POWODZENIAAA !!!! ;*
    do sierpnia 2010-70KG.CELI 120-110-ZALICZONE CELII 110-100-ZALICZONE CELIII 10O-90 CELIV 90-70

Awatar yria_berezowska
    yria_berezowska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Ło...witaj serdecznie do boju !!!

Spójrz na piernika... jest go (jej ;P ) coraz mniej... ;D

zdesperowana17 jest nieaktywny Nowy na forum

piernik1 - patrząc na Twój suwaczek jestem pod wrażeniem, niesamowicie sobie radzisz, cieszę się, że "ruszasz ze mna" :P kiedy będę mieć rowerek stacjonarny to też będę ćwiczyć rano godzinę, na czczo trzy razy w tygodniu, teraz robię sobie trening też trzy razy w tygodniu, po południu zaczęłam wcielać plan w życie od tego tygodnia, na tę chwilę idzie mi chyba całkiem nieźle, choć wczoraj strasznie się obżerałam, bo miałam podły humor, ale już kontroluję sytuacje :P też życzę powodzenia! :P

shanti026 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Ostrowiec Świętokrzyski

Hej!!!
    ruszamy z dietka ja tez o niedawna z podobnej wagi ....ale jestem troszku wyższa
    Napewno bede do Ciebie zagladać i podziwiać jak suwaczek maleje
    Powodzenia..

Uprawnienia umieszczania postów