Kawa jest, to może ja z herbatką :mdr:
https://forum.jestemfit.pl/imgssl.ph...31_9125152.jpg
Wersja do druku
Kawa jest, to może ja z herbatką :mdr:
https://forum.jestemfit.pl/imgssl.ph...31_9125152.jpg
No i znowu jakieś gafy popełniam, bo nie pamiętałam o trzydziestych urodzinach Narzeczonej . . . :arf: Spóźnione, ale szczere i serdecznie. . . I z przeprosinami, skleroza galopująca . . . :arf:
https://forum.jestemfit.pl/imgssl.ph...le-800-800.jpg
Dobra, życzenia złożone, DAWAJ CZEKOLADKĘ ! :diablo:
Krystyna, witaj ! Kffiotki masz wyjątkowo urokliwe :yes: Obyś z nami schudła, ale lojalnie ostrzegam, różnie może być :rofl:
A ja od Nutki nic nie dostałam i nie wiem, o co chodzi :neutral:
I też nie wiem, o co z tym Michałem, świętym zresztą, chodzi . Optuśka, znaczy, że spotkanko ? Maratonów teraz (NA RAZIE) nie mam, co będzie później - nie wiadomo.
Trochę mam zaległości, poczytałam , ale boję się, żeby mi się nie popierniczyło. Bo wyszło mi, że Bońcia w czerwonych szpilkach grzyby po lesie zbierała. Ale popieram :love: Chodzenie w szpilkach to moje marzenie. Ale na razie tylko koturny.
Dola mam okrutnego. Zdrowotne procenty nie pomogły. Chyba pozostanie mi sposób z kiszoną kapustą i zsiadłym mlekiem :beurk:
Mania, a Twoje jerzyki to na kocim żarciu ? Podobno najlepsze :great: Na zimę pewnie w apartamencie się zadekują. Dobrze im będzie. A jak dobrze będzie, to i młode na wiosnę się pojawią :mdr:
Yoanko !!!! No nie !!!
To ja o Twoim przepięknym miejscu pamiętam, a Ty mi ze spotkaniem wyjeżdżasz ?
O wycieczkę ro Francyi chodzi !!!
https://forum.jestemfit.pl/imgssl.ph...int-Michel.jpg
To chyba, że dwie pojedziemy, bo jak nawet Piernikowo nie wypaliło, to gdzie tam odleglejsze destynacje . . .
Mania jeszcze była zainteresowana i chyba Bonusia...
Ale - to jeszcze dużo czasu na podjęcie decyzji...
Eeee tam. Nic z tego nie będzie. Jasnowidzenie mam.