Informacje od Administratora

DietEvo.pl - Dietetyk ułoży dietę dla Ciebie!

Oceń ten wpis
przez w dniu 25-11-2010 o godzinie 16:05 (6534 Odsłon)
DietEvo.pl Indywidualne plany dietetyczne.

Chciałbym Was czymś zainteresować, otóż w ostatnim czasie zakończyliśmy prace nad platformą internetową, która udostępnia naszym użytkownikom możliwość otrzymania indywidualnego plany żywienia ułożonego personalnie przez naszych dietetyków.

Dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować indywidualnego planu dietetycznego stworzyliśmy system DietEvo.pl, który z jednej strony łączy użytkowników, z drugiej strony dietetyków.
Na podstawie analizy dietetycznej (bezpłatnej dla wszystkich) nasi specjaliści przygotowują sugerowaną dietę, smaczne jadłospisy i przepisy na posiłki.

Użytkownicy, którzy posiadają większą wiedzę w zakresie żywienia lub szukają systemu do budowy jadłospisu autorskiego mogą skorzystać z tzw. kalkulatora diety. Jest to zapewne szczególnie przydatne osobom, które np. uprawiają sporty siłowe, w szczególności kulturystykę, . Osoby budujące masę mięśniową mogą same opracować swój jadłospis i analizować jaki jest jego wpływ na wyniki osiągane w sporcie, czy przyrost masy mięśniowej się zwiększa, zmniejsza, utrzymujemy wagę, itp.

Kluczową jednak zaletą nowego serwisu Dietevo.pl jest możliwość zamówienia indywidualnego planu dietetycznego, nasze plany są budowane przez specjalistów w zakresie zdrowego żywienia mających wykształcenie i doświadczenie w tym kierunku.


Zachęcam do przeprowadzenia analizy - jest bezpłatna i dostępna podczas rejestracji.

Zachęcam także do rejestracji - jest bezpłatna.

Zachęcam do sprawdzenia kalkulatora diety - jest bezpłatny.


Po rejestracji w Dietevo.pl macie możliwość sprawdzenia jak działa kalkulator diety, możecie sami zbudować swój plan żywienia. Po upływie 14 lub 30 dni system zablokuje Wasze konto informując, że okres demo został zakończony. Na tym etapie sami możecie podjąć decyzję, czy warto zapłacić za korzystanie z systemu, czy też nie chcecie już z niego korzystać. Tak czy inaczej warto wypróbować jak to działa. Czas dostępu do wersji demo nic nie kosztuje.

Więc ile to kosztuje?
Przede wszystkim chcemy powiedzieć, że rejestracja, czy przeglądanie serwisu Dietevo.pl nie nakłada na Was obowiązku kupowania czegokolwiek, nie później niż po upływie okresu demo zostaniecie poinformowani, że aby dalej korzystać ze strony należy wnieść opłatę, opłaty są abonamentowe na określony okres czasu (1,3,6,12 miesięcy). W cenie abonamentu otrzymacie możliwość wyboru sugerowanej diety, bezpłatną analizę waszego profilu dietetycznego, indywidualny plan diety, nieograniczony dostęp do kalkulatora diety i wiele innych ciekawych funkcjonalności, które mają na celu monitorowanie waszych aktualnych postępów.

Ceny abonamentów w Dietevo.pl zaczynają się już o 39 zł za miesiąc, to tylko nieco ponad 1 zł za każdy dzień ułożonego specjalnie dla Was planu żywienia.


Jesteśmy przekonani, że Dietevo.pl przyczyni się do sukcesów w osiągnięciu wyznaczonego celu wagi optymalnej.

Komentarze