AnnaEG1990

Ruch i dieta - czyli nierówna walka z kilogramami Ani

Oceń ten wpis
przez w dniu 31-12-2015 o godzinie 12:19 (2446 Odsłon)
Hej,
jestem Ania od pół roku próbuje zrzucić zbędne kilogramy - póki co udało mi się ich zgubić 8. Mam nadzieje, że w ciągu następnego półrocza uda mi się powtórzyć mój wynik i wtedy będę w pełni szczęścliwa.

Co robię aby schudnąć?
Przede wszystkim dużo ćwiczę - zakochałam się w bieganiu (tylko to plenerowe, na bieżni nie cierpię), lubię też czasami przejść się na siłownie ewentualnie crossfit.

Jeśli chodzi o dietę to pewnego razu znalazłam w sieci ciekawy artykuł http://krytykakulinarna.com/lightbox...-podsumowanie/ . Okazało się, że kilku moich znajomych korzysta z diety pudełkowej i są naprawdę zadowoleni. Zachęcił mnie szeroki wybór diet, kunszt przygotowywanych potraw i przede wszystkim zaoszczedzony czas na staniu w kuchni i przygotowywaniu zdorwych i pracochłonnych posiłków. Od 4 miesięcy korzystam z diety Vege z http://www.lightbox.pl/ - jest to zazwyczaj 6 bardzo lekkich posiłków dziennie.

Poza powyższym nie jem praktycznie niczego innego - zrezygnowałam z kawy herbaty i oczywiście alkoholu. Jednak sama dieta nic nie da - najważniejszy jest ruch! Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :*

Komentarze