Strona 1958 z 3048 PierwszyPierwszy ... 958 1458 1858 1908 1948 1956 1957 1958 1959 1960 1968 2008 2058 2458 2958 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19,571 do 19,580 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witajcie
    Właśnie wróciłam z pracowej wigilii. Było bardzo sympatycznie. Jak się zmobilizuję, to napiszę dzisiaj jeszcze coś więcej
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Kasiu sorry, bo napisałam na szybciutko, jaka to zadowolona wróciłam. I dopiero teraz doczytałam, że wróciłaś z podobnego spotkania, ale z zupełnie innymi odczuciami. No nie wyszło fajnie takie zestawienie .

Zaczęłam czytać od końca i doszłam właśnie do Dnia Herbatki. Na tym też się na razie zatrzymam . Kasiu nie tylko się dosiadam, ale jeszcze serwuję swoją .

dzien hebatki.jpg

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

images (1).jpg

Widzę, że zaliczyłyście wczoraj dwie zupełnie odmienne od siebie Wigilie...ciekawe jaka będzie moja w czwartek. Choć ja raczej wiem-taka jak każdego roku, a więc trochę tego, co było u Kasi, a trochę tego, co u Krysi. Ale jeśli bierze w niej udział prawie 200 osób, to nie może być inaczej

Kasiu, pisałam wam latem, że miałam rozciąganie powięzi przykręgosłupowych...jest to tak bardzo bolesne, że nie sposób opisać. Łzy leciały mi zupełnie bezwiednie i bez przerwy za to przepraszałam doktora Współczuję ci wczorajszego zabiegu

Magda, nie pomogę Ci ani w cielęcinie, ani w smażonych śledziach, bo nigdy w życiu tego nie robiłam i nie jadłam
    Jeśli nie oglądałaś, to polecam Ci-

Diabeł ubiera się u Prady,( doskonały komediodramat)
    Inni (horror, ale taki nie z gatunku potworów i pił mechanicznych- rewelacyjna Nicolle Kidman),
    Bogowie,
    Miasto 44
    Pokot
    Ida
    Poradnik pozytywnego myslenia
    Róża
    Służby specjalne
    To, tak na szybko

Sabinko, to niedługo będziesz się zbierać do dzieciaków

Miłej soboty

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Chyba znowu za późno przysiadłam
    Krysiu, no raczej , ja od dwóch godzin już spałam
    sabinka57 lubi to.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witam w sobotni ranek[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wczoraj wieczorem już nie pisałam,ale postanowiłam położyć się wcześniej i kolejną noc solidnie wyspaćDzień też był z lekka leniwy...pewno inaczej by było,jakby mąż poszedł do pracy,a tak to sobie razem spokojnie spędzaliśmy czas
    Rano pojechaliśmy na cmentarz-umyliśmy pomnik,zapaliliśmy znicze,położyłam zrobiony przez siebie świąteczny stroik.W drodze powrotnej zakupy,Potem obiad i dałam sobie godzinkę na wysprzątanie łazienki.A potem już tylko relaks-obejrzeliśmy film ,zagraliśmy w karty,obejrzeliśmy mecz siatkówki i tak spokojnie minął dzień.
    Co do przygotowań świątecznych,to dałam sobie całkowicie na luz-tak spokojnych świat u nas jeszcze nie było.Myślałam,że to dzieci,mój brat i moja mama do nas przyjdą...a tu córka z zięciem nas zaprosili oraz mamę i brata.Będą to święta połączone z urodzinami zięcia,który 13tego grudnia skończył 40 lat.No to mam luz dziewczynyTym razem,to ja będę siedzieć sobie jak Pani i mnie będą obsługiwaćTak więc w domu nie będę dużo szykować i kupować.Wigilia w trójkę,pierwszy dzień mąż w pracy,drugi do dzieci.Mąż powiedział,żebym odpuściła stanie przy garach-ale zrobię oczywiście kapusty z grochem i grzybami,zrobię bigos i upiekę dwa ciasta i może ciasteczka z Kasi przepisuA sprzątanie?Powoli...z niczym nie muszę zdążyć na święta
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Ach Jolu, Jolinko...coz ci powiedziec...jestes Aniolem dla swych bliskich...ale kto jest nim dla ciebie kochanie?
    Moze by trzeba znalezc w swieta czas by usiasc i obgadac z corka i zieciem jakies zmiany w Nowym Roku?
    Kasiu nie martw się o mnie.Już Ci w naszej rozmowie wytłumaczyłam,że nie ma innej możliwości.Oni muszą oboje pracować,a i tak jest im ciężko.Jak nic się nie zmieni u zięcia,to będzie szukał innej pracy,bo szef co innego mu obiecywał,a inaczej jest i w tej chwili on zarabia tylko w te dni co jedzie,a że jedzie przeważnie 2-3 razy w tygodniu,to zarabia mniej niż najniższa pensja.U córki też nie wiadomo czy nie będzie zwolnień w styczniu i ona też rozgląda się za inną pracą.Jeśli oboje znajdą coś innego,to może być tak,że dzieci będą u mnie codziennie.
    Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    (...) kochana może pora pomyśleć w końcu i o sobie, może warto porozmawiać szczerze w córką i zięciem, że bardzo kochasz swoje wnuki ale tak częsta i intensywna opieka nad nimi jest dla ciebie wyczerpująca, tym bardziej, że sama chorujesz i czujesz się zmęczona, dobrze, ze masz chociaż swoja odskocznie w postaci meczów i spotkań ze swoimi idolami, to pozwala ci chyba trochę podładować akumulatory na jakiś czas
    Sabinko jest kochana jak jest.Po prostu nie ma innego wyjścia,a młodzi wiedzą jak z moim zdrowiem i jeśli to na prawdę nie jest konieczne,to nie obciążają mnie dziećmi-nie chodzą na imprezy,nie chodzą do kina itp.Dzieci mam tylko jak pracują.Na opiekunkę ich nie stać-to raz,a dwa,to nawet gdyby mieli pieniądze, gdzie by znaleźli taką,która zgodziłaby się pracować od czasu do czasu,w różnych godzinach i być pod telefonem.Sabinko Ty też jesteś babcią i uwielbiasz swoje wnuczki,więc gdyby mieszkały blisko Ciebie,a młodzi pracowaliby na zmiany,to na pewno nie odmówiłabyś im pomocy,prawda?Tak jak i jaA moje maluchy są grzeczne-na prawdę,no i w domu jest zawsze syn i też mi pomaga,a i mąż jak ma wolne,to się z nimi bawi.Teraz mam ich 2-3 razy w tygodniu.......ale możne być tak,że będą codziennie,jeśli młodzi będą zmuszeni znaleźć inną pracę.

Teraz uciekam na śniadanie-będę później,to dokończę pisanie

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Krysiu, no raczej , ja od dwóch godzin już spałam

Dzien dobry! Ja rowniez Krysiaczku! Ostanio- chyba po tych tabletkach, zaczynam po 22 -giej ziewac jak chipopotam i z trudem wytrzymuje do 23-ej. Nie zdarza mi sie pojsc do lozka pozniej niz o tej godzinie.

Dzisiaj mam gosci na kolacji pierogowej. Wczoraj zrobilam farsz do ruskich i do tych z kapusta i grzybami.
    Mam zamiar tez zrobic zupe z topinamburu, a na deser lody z owocami w rumie, ktore sama od lata robilam.

Lece do kuchni...pa!!!

Witajcie, na razie macham łapką, bo za chwilę wychodzimy i pewnie z powrotem będziemy dopiero na wieczór. Totalnie zaczyna mi szwankować telefon i muszę koniecznie go sprawdzić. Dzisiaj już nie zdążę, więc pewnie w poniedziałek. Wspominam o tym, bo prawdopodobnie skończy się tak, że znowu przez jakiś czas nie będę miała apki i kontaktu na grupie . Poczytam i popiszę wieczorem albo jutro, a na razie miłego weekendu wszystkim

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

W domu już nastrój świąteczny Posprzątane, udekorowane, poprasowane obrusy, ubrania , zrobione zakupy...teraz nie mogę doczekać się gotowania. Zaczynam w środę- zrobię kluski, zagniotę kruche ciasto na pleśniaka i zrobię jedne śledzie. W czwartek przerwa, bo mam szkolną Wigilię.
    W tym roku robię takie ciasta:
    -pleśniak
    -sernik
    -tort makowy
    -drożdżowy zawijaniec makowy
    -lodowiec
    -3 bit
    -brownie

dużo..a nas niewiele...ale wszyscy tak kochają ciasta, że nie da się inaczej Urobię się, ale lubię to, bo wiem, że wszystko zniknie do ostatniego okruszka.
    Jolinkaa and sabinka57 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Hej witam w pracowitą sobotę, tyle roboty dziś odstawione że hej!
    posprzątane, okno w sypialni umyte... Sucharek odmalował ganek i zrobił mi niespodziankę przytachał dużą choinkę, niestety sztuczną, ale za to ładną. No i się okazało, że brakuje nam ozdób, bo zawsze choinka była mała.
    Kasiu pisałaś że dzień herbaty... mi pasuje bo herbatkę lubię.
    Aga ale ciast masz na liście, ja robię tradycyjnie sernik i jakieś drugie, pewnie fale Dunaju
    u mnie wigilia w pracy w piatek na 260 osób
    Kasiu zupa z topimamburu? wow, tylko o nim czytałam a w życiu nie jadlam
    Jolu u twoich młodych na polu pracy tez nie za ciekawie, trzymam kciuki aby coś fajnego znaleźli' Niby poprawa na rynku pracy a i tak wyzysk kwitnie

Uprawnienia umieszczania postów